Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6909 odpowiedzi na ten temat

#6381 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1399 postów

Napisany 08 listopad 2016 - 18:54

"Rolnik szuka żony"

Praca ,praca ...To ja odwrotnie zapytam ...Po co Marek zgłosił się do programu ?  By znaleźć żonę ,jak i tak pewnie czasu dla niej mieć nie będzie ,ponieważ praca i praca ? Bronicie  Marka ,tylko za co go bronicie ? Dziś są czasy ,że jak się ma pieniądze  a nie ma czasu ,to się bierze firmę i ogrania dom ,obejście itp,ale trzeba mieć ten iloraz inteligencji ,by to rozumieć, widzieć . Wstydziłby się Marek (taki obszarnik ) pokazywać w tv  taki  burdel i syf wszechobecny .    

W jednym jednak przyznam Wam rację . Faktycznie dziewczyny widziały ,że to burdeliewo ...ale kto wie... może myślały ,że dadzą radę posprzątać i Mareczka ''doprać ''  :rolleyes:  :lol: .

Edit: 

Najpewniej  Marek ze swoim gospodarstwem  specjalnie został do programy wybrany ,by wzbudzać kontrowersje i oglądalność zwiększyć .  ;)

po co zgłosił sie do programu zeby znaleść kobiete która da mu inpuls do zadbania o dom, a moze i do tego zeby ekipe przypilnowac zaplanowac jakos z głowa?

a jeszcze jedno to zema 200ha to nie znaczy ze spi na pieniadzach. jak ma te 200ha w 6 kl to tylko współczuc

Rolnik z powołania :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 19:59
  •  

#6382 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2971 postów

Napisany 08 listopad 2016 - 19:05

"Rolnik szuka żony"

a widział tam kto sprzęt który dałby rade obrobić te 200ha? to się kupy nie trzyma

#6383 Share jonek98

jonek98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 683 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,motoryzacja,muza,piłka nożna itp

Napisany 08 listopad 2016 - 19:22

"Rolnik szuka żony" U Marka było widać tylko John derra bez kabiny z turem więcej sprzętu chyba slrzetnie ukryl.Tego lepa to powinien tej pindzie do gęby prxglepic.Mnie rozbawił tekst Tomka że lubi "wagi" muslaem że wyjedzie passatem z garażu :)

#6384 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1700 postów

Napisany 08 listopad 2016 - 19:51

"Rolnik szuka żony"

po co zgłosił sie do programu zeby znaleść kobiete która da mu inpuls do zadbania o dom, a moze i do tego zeby ekipe przypilnowac zaplanowac jakos z głowa?

a jeszcze jedno to zema 200ha to nie znaczy ze spi na pieniadzach. jak ma te 200ha w 6 kl to tylko współczuc

Wiesz z jaką się odnajdzie ,z taką co nie będzie jej  przeszkadzać ,że przewróciło się i leży . ;)   Nie wierzę ,że jakaś zmieni mu światopogląd ,bo dawno już swoje nawyki polubił . 

Ma 200 ha i nie ma pieniędzy na ogarnięcie domu ? Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz ?  ;)  No chyba że prócz ziemi hazard uprawia  :D

Tak na marginesie . Panowie broniący Marka czy Wy też lubicie artystyczny nieład wkoło jak i na sobie ?  :P

Edytowany przez Meg5, 08 listopad 2016 - 20:09.

#6385 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 820 postów

Napisany 08 listopad 2016 - 20:05

"Rolnik szuka żony"

Na odcinku z wizytówkami był pokazany jak jezdził casem bodajrze 5140 ale napewno serio 51xx

#6386 Share radekz200

radekz200

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 276 postów

Napisany 08 listopad 2016 - 20:09

"Rolnik szuka żony"

marek jeździł ale Deutzem Agroplusem :)

#6387 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1399 postów

Napisany 08 listopad 2016 - 20:18

"Rolnik szuka żony"

Wiesz z jaką się odnajdzie ,z taką co nie będzie jej  przeszkadzać ,że przewróciło się i leży . ;)   Nie wierzę ,że jakaś zmieni mu światopogląd ,bo dawno już swoje nawyki polubił . 

Ma 200 ha i nie ma pieniędzy na ogarnięcie domu ? Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz ?  ;)  No chyba że prócz ziemi hazard uprawia  :D

Tak na marginesie . Panowie broniący Marka czy Wy też lubicie artystyczny nieład wkoło jak i na sobie ?  :P

gospodarstwo to skarbonka bez dna. skad wiesz jaka sytuacja moze spłaca kredyty na zakup tej ziemi? różnie moze byc, a remont domu to gruba kasa. sam zbieram, ale zawsze sa potrzebniejsze wydatki zwiazane z gospodarstwem

#6388 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1700 postów

Napisany 08 listopad 2016 - 20:20

"Rolnik szuka żony"

Kolego Pajej ,weź już się nie pogrążaj tym wymyślaniem opowieści dziwnej treści .  ;)   

marek jeździł ale Deutzem Agroplusem  :)

I PKS-em 

Edytowany przez Meg5, 08 listopad 2016 - 20:23.

#6389 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1399 postów

Napisany 08 listopad 2016 - 20:34

"Rolnik szuka żony"

koleżanko ja poprostu nie znam sytuacji finansowej Marka a wiem ze te 200ha nie swiadcza o tym ze spi na pieniądzach, ale skoro Ty mu w portfel zagladasz i wiesz ze Marek jest poprostu sknera to ok

#6390 Share kris91

kris91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 08 listopad 2016 - 20:37

"Rolnik szuka żony"

Też zdziwiłem się że ani nie widać więcej maszyn i samochodu... Chyba że ma jeszcze inne budynki popegerowskie i tam schował....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6391 Share ryzakk1

ryzakk1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 08 listopad 2016 - 20:41

"Rolnik szuka żony"

Marek te lepy powinien tej ,,och i ach,, na czoło przylepić. A jak chciała zabłysnąć, to przez te parę dni mogła w tym obejściu pokazać co potrafi.

i obdarowac ja szyba do 80tki:D

#6392 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1700 postów

Napisany 08 listopad 2016 - 20:42

"Rolnik szuka żony"

koleżanko ja poprostu nie znam sytuacji finansowej Marka a wiem ze te 200ha nie swiadcza o tym ze spi na pieniądzach, ale skoro Ty mu w portfel zagladasz i wiesz ze Marek jest poprostu sknera to ok

To nie sknerstwo ... to dziwactwo  :P  W portfel nie mam jak mu zajrzeć ,ale jak faktycznie jest spłukany ,to się chłop męczy na tej gospodarce .  

#6393 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 844 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 08 listopad 2016 - 20:50

"Rolnik szuka żony"

Nie w tym rzecz, problem w tym, że kto miał wg. Ciebie ten ,,artystyczny nieład" ogarnąć??? Będąc z synem mając tak jak piszecie 200ha, pełne obory zwierząt, samo się niestety nie zrobi a co dopiero ogarnąć dom i podwórko. Ta Paniusia powinna MARKA wesprzeć, dać impuls do działania, a nie teksty typu ,,czy widząc mój dom, wyobrażasz sobie bym się wyprowadziła do tego w czym TY mieszkasz i dając mu jakieś chore wskazówki jak się pozbyć much, tekst  którego szkoda nawet komentować..

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

#6394 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2137 postów

Napisany 08 listopad 2016 - 21:04

"Rolnik szuka żony"

Ale ogólnie jak do kogoś ktoś przyjezdza w odwiedziny to gospodarz (Marek) do którego przyjezdzaja goscie (dziewczyny z programu) przynajmniej sie stara ogarnać dom obejscie i siebie nie ważne ile ma hektarów czy 2 czy 200ha ale na lepy do much czy muchozol, proszek do prania i pare innych drobiazgów majatku nie kosztuja poprostu jest dziwakiem nie zalezy mu na wygladzie 

ZETOR TEAM

#6395 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1700 postów

Napisany 08 listopad 2016 - 21:05

"Rolnik szuka żony"

Nie w tym rzecz, problem w tym, że kto miał wg. Ciebie ten ,,artystyczny nieład" ogarnąć??? Będąc z synem mając tak jak piszecie 200ha, pełne obory zwierząt, samo się niestety nie zrobi a co dopiero ogarnąć dom i podwórko. Ta Paniusia powinna MARKA wesprzeć, dać impuls do działania, a nie teksty typu ,,czy widząc mój dom, wyobrażasz sobie bym się wyprowadziła do tego w czym TY mieszkasz i dając mu jakieś chore wskazówki jak się pozbyć much, tekst  którego szkoda nawet komentować..

Pisałam wyżej ,że są firmy co wyremontują ,wymalują ,ograną . Jednak jak czytam wypowiedzi co niektórych  Panów ,to kobitki powinny się zabrać za remont  tej rudery . 

Paniusia dała mu może nie impuls ,ale kopa ,a że kop bardziej boli ,to wierzę że Marek  może choć o drobinę coś zrozumie. Podkreślam wierzę ,bo pewności nie mam ,ponieważ jak on sam powiedział ''nie przywiązuje do tego uwagi '' .    

Śmiejemy się z wypowiedzi Zbyszka ,ale  mimo to ,że popełnia gafy i ma trochę prostackie  maniery ,jako samotny mężczyzna radzi sobie świetnie . 

#6396 Share Kula07

Kula07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2440 postów
  • Zainteresowania:Motocykle

Napisany 08 listopad 2016 - 21:09

"Rolnik szuka żony" A czy czasami nie ma on synowej w domu?

Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

#6397 Share robert1226

robert1226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 356 postów

Napisany 08 listopad 2016 - 21:18

"Rolnik szuka żony" A te damy u Marka to jak je osioł usłyszał i zobaczył to mu się nawet sexu odechcialo.

#6398 Share kalus77

kalus77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem :P

Napisany 08 listopad 2016 - 21:28

"Rolnik szuka żony"

Ludzie czy wy widzicie co piszecie??? 200ha i taki nieporządek??? Przy takim areale tam powinno wszystko świecić i błyszczeć i nie ma żadnego usprawiedliwienia. Jeśli ma za dużo i nie daje sobie rady to zmniejszyć, część sprzedać i poprawić warunki życia. Ja tu nie mówie, że sam mam niewiadomo jak pięknie ale żyjemy tylko raz.

#6399 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2971 postów

Napisany 08 listopad 2016 - 21:45

"Rolnik szuka żony"

bo on żyje dla pracy... a raczej wegetuje na to wychodzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6400 Share ptasie_mleczko

ptasie_mleczko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 08 listopad 2016 - 22:02

"Rolnik szuka żony"

Ci młodzi żeby mieli tyle ikry co pan Zbyszek eh,to by się działo.