Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6939 odpowiedzi na ten temat

#6341 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 07 listopad 2016 - 06:53

"Rolnik szuka żony" Potwierdzam, zrobiła to chyba żeby mu dopiec na sam koniec

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 23:04
  •  

#6342 Share robert1226

robert1226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 07 listopad 2016 - 07:03

"Rolnik szuka żony" A po co ona się zgłaszała w ogóle.

#6343 Share marti1980

marti1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Zainteresowania:Robota za półdarmo

Napisany 07 listopad 2016 - 07:16

"Rolnik szuka żony" Monia też jakoś oklapła w tym odcinku.

#6344 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 07 listopad 2016 - 07:47

"Rolnik szuka żony"

Na razie przepowiednie p. Rzucidło sprawdzają się. Z kolei ta cała Anka no co ona liczyła, jeżeli ktoś się zgłasza do programu to jedna rzecz jest pewna nigdy rolnik nie zostawi swojego gospodarstwa przez czyjeś widzi mi się. Kobieta szczyt chamstwa, naoglądały się w poprzednich seriach ładnych gospodarstw i teraz każda sobie myśli, że na gotowe do pałacu przyjdzie, miałaby zatem pole do popisu, tym bardziej, że jak widziałem jej dom to pałacem na pewno nie był, a to że kwiatki nasadzone, kto u Marka miał niby to zrobić??? na końcu wręczanie komuś lepów na muchy szczyt wszystkiego, już kiedyś napisałem, że Markowi wysypały się wszystkie kandydatki i tak poniekąd było a wybór tak jak  pisałem ostatnio tylko dlatego by umowę wypełnić...

Edytowany przez jaco25, 07 listopad 2016 - 09:28.

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

#6345 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1401 postów

Napisany 07 listopad 2016 - 08:09

"Rolnik szuka żony"

Monia też jakoś oklapła w tym odcinku.

no właśnie nie rozumiem jej. W poprzednim odcinku mówiła że Tomek za mało ma swojej inwencji a teraz ze za bardzo jest do przodu. nie dogodzi jej

Rolnik z powołania :-)

#6346 Share krilan06

krilan06

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 608 postów

Napisany 07 listopad 2016 - 08:27

"Rolnik szuka żony"

A ten Tomek to w ogóle gdzieś pracuje, wspominał coś, kiedyś?

#6347 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4066 postów

Napisany 07 listopad 2016 - 09:35

"Rolnik szuka żony" Pracuje w którejś z 3 fabryk mebli w Lubawie chyba. Jest Ikea, Szynaka i jeszcze jakaś trzecia. Czy ktoś pracujący po 8 godzin, mający własną pracownię, hobby w pistaci zbieractwa, zwierzęta może być leniem? A może to nie jego?

#6348 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 07 listopad 2016 - 09:42

"Rolnik szuka żony"

Mi też Tomek nie wygląda na lesera ale kto wie pozory mylą... Za to hasełko Zbysia z ,,dzikimi chłopami" rozwaliło system :D

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

#6349 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4066 postów

Napisany 07 listopad 2016 - 10:42

"Rolnik szuka żony" O co chodzi dokładniej, bo znów tylko urywki programu widziałem? Nie potrafi powstrzymać się od macania.

#6350 Share krilan06

krilan06

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 608 postów

Napisany 07 listopad 2016 - 11:01

"Rolnik szuka żony"

Po prostu Tomek w ostatnim odcinku nic nie wspominał o pracy, tylko mówił, że nic go nie trzyma, tak więc źle myślałem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6351 Share womir

womir

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 07 listopad 2016 - 12:46

"Rolnik szuka żony"

Ale ta Ania wymyśliła z tymi lepami, jak dla mnie szczyt chamstwa i poniżenie  :blink:

Wyszła na prostaczkę , a mogła się rozstać z klasą

#6352 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 348 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 07 listopad 2016 - 14:07

"Rolnik szuka żony"

Ja coś czuję, że ta Monika okaże się Anią bis z poprzedniej edycji. W końcu to rolnik szuka żony, czy poklasku?? Żebyśmy się nie zdziwili że odrzuci zaloty Tomka...

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#6353 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 824 postów

Napisany 07 listopad 2016 - 19:00

"Rolnik szuka żony"

Nie no chyba bym nie wytrzymał takiej sytuacji jak Marek. Nie dosc ze go poniżyła zaczeła swoje wywody jak to jej dom ach ach a u niego to.... Wiec niech ktos powie po kiego kija pisała do niego list jak na odcinku przedstawiajacym kandydatów było widac co ma na podwórku wyglad domu itd fakt chłop sie postarał i troche ogarnoł 

A mówienie ze one mu cos w domu zrobiły i teraz zeby on jej pomógł i cos zrobił to juz złapała poziom ponizej 0

#6354 Share kris91

kris91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 07 listopad 2016 - 19:35

"Rolnik szuka żony"

Powiem wam, że gdyby Marek chciał wyremontować dom to bez problemu by wyremontować.... Ta Anka wywyższać się zaczęła tylko temu że dom ma "lepszy", a jego zwierzęta są więcej warte niż cały jej majątek... To samo tyczy się niedoszłego teścia Szymona.... Wpieniają mnie tacy wywyższający się ludzie...

#6355 Share Kris94

Kris94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 07 listopad 2016 - 19:51

"Rolnik szuka żony"

Nie udzielałem się w tym temacie ale jednak po obejrzeniu odcinka muszę. Również uważam że zachowanie Ani było chamskie i wręcz prostackie. Dla Marka szacunek że spokojnie wysłuchał tego i nie dał się ponieść bo nie każdy by wytrzymał nie odpowiadając choćby słowem na takie "buractwo". Od początku przyjęła że Ona jest lepsza, ma lepszy dom, bardziej zadbany itd i On musi się przeprowadzić. Pewnie, facet który prowadzi duże gospodarstwo, które oprócz dzieci jest dla niego wszystkim w życiu, rzuci to dla takiej Pani tylko dlatego że ma bardziej zadbany dom i kilka kawałków pola z czego trochę truskawek czym tak się chwali - na prawdę nie wiem po co w ogóle zgłaszała się do tego programu a do tego na koniec jeśli już nie widziała szansy pokazała swoje prostactwo i jaka na prawdę jest zamiast rozstać się z klasą i godnością. Moniki również nie rozumiem, cały czas była "do przodu", wkurzało ją że Tomek nie okazuje wprost swoich zamiarów, nie przejmuje inicjatywy, a teraz jak już nieco się otworzył nagle zaczyna się wycofywać, no ale też nie do końca wiemy co działo się poza kamerami. Zbyszka i Ireny jakoś nie widzę razem w przyszłości ale kto wie, trochę mnie irytuje jak ktoś go o coś pyta lub z nim rozmawia a On nie wiedząc co odpowiedzieć ciągle hehehehehehe no hehehehehehe. Co do Łukasz to nie wiem jak w rzeczywistości z tym gospodarstwem, "teść" zadał dobre pytanie a odpowiedź że satysfakcjonują go duże plony można odbierać różnie, myślę że jakby to była jego pasja to trochę inaczej by odpowiedział a tak to nie wiadomo. Szymonowi i Marysi mogę jedynie życzyć szczęścia bo fajnie się zapowiada, z tego co widziałem w programie to nie powiem, sam chciałbym poznać taką dziewczynę jak Maria bo wydaje się fajną, normalną i skromną dziewczyną co teraz nie jest takie oczywiste. Tylko zachowanie jej ojca trochę słabe, zamiast zaakceptować czy poprzeć decyzję lub to czego Ona tak na prawdę chce to sam wie lepiej czego Ona potrzebuje i "szkoda jej dla takiego rolnika". O kurde, trochę się rozpisałem ale już nie będę skracał czy streszczał booo.... nie chce mi się ;-) Dodam że to tylko moje spostrzeżenia i zdanie, oczywiście nie musicie się z tym zgadzać.

#6356 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4066 postów

Napisany 07 listopad 2016 - 20:24

"Rolnik szuka żony" Nie widziałem całej rozmowy Marka. Facet może i się zaniedbuje, ale po wypowiedziach, sposobie bycia widać, że człowiek rozgarnięty, potrafi porozmawiać i wie co mówić. Zupełnie przeciwnieństwo Zbysia prostaka. Jestem spikojny raczej i opanowany do czasu, ale jakby mi ktoś lepy wręczył to wypaliłbym tekstem Na d*pę sobie przyklej, albo coś gorszego. Najwyżej by wycieli scenę.
Ciekawi mnie zdanie dziewczyn. Podsumujecie ostatni odcinek?

#6357 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 824 postów

Napisany 07 listopad 2016 - 20:47

"Rolnik szuka żony"

Kolego masz racje takjie zachowanie tylko mozna okreslic takim tekstem

A co do ajca Marii to chyba dziewczyna mało moze decydowac o sobie tak sadze a tekst bo sie uczyła i szkoda jej do inwentarza to juz w ogole bez komentarza a tatus chyba z tych co maja wysokie mniemanie o sobie i wyzej s**** niz d**** ma. A szymon pozytywnie i humorystycznie reagował wiec mysle ze spoko

#6358 Share fartom

fartom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 07 listopad 2016 - 21:34

"Rolnik szuka żony"

No ojciec Marysi to ogólnie wyglądał na j**niętego w tej koszuli , a swoim zachowaniem jedynie to potwierdził. Zachowywał się jakby był jakimś profesorem lub właścicielem dużej firmy, ale jakoś nie było widać po nim ażeby zrobił jakąś wielką karierę.

#6359 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1401 postów

Napisany 07 listopad 2016 - 21:52

"Rolnik szuka żony"

Śmiem twierdzic że jesli Szymonowi i Marysi nie wyjdzie to wlasnie bedzie to wina ojca marysi

Rolnik z powołania :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6360 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna.

Napisany 07 listopad 2016 - 22:19

"Rolnik szuka żony" Panowie się rozpisali...jakie emocje...
P.Ani szkoda było zostawić tą starą 80...hehe...bo nie ma nawet co porównywać inwentarza i sprzętu P. Marka i jej- (chyba widziałam u niego jakiś fajny ciągnik?)
Jak dla mnie szkoda Marysi dla takiego mamusi muminka...obym się myliła - bo tak to spoko chłopiec.
Pan Z- jak dla mnie to cast away- Boniu uchowaj!
Reszcie nawet kibicuje ;)