Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6915 odpowiedzi na ten temat

#6221 Share DanielFarmer

DanielFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 946 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 23 październik 2016 - 21:50

"Rolnik szuka żony" Zbysiu mysliwy vel macanko nie zaskoczyl,amisz nudny,u Moniki Tomek najpierw ostro podchodzil a teraz spękał a u Łysego bez zaskoczenia, nudy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 02:03
  •  

#6222 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4066 postów

Napisany 23 październik 2016 - 22:08

"Rolnik szuka żony" Przypomniało mi się jedno. U Szymona Jezusa widziałem. :D

#6223 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 794 postów

Napisany 24 październik 2016 - 07:00

"Rolnik szuka żony"

Marek wyraznie powiedział że żadna kandydatka tak naprawdę do końca mu nie pasuje.

Teraz musi wybrać taką, która łatwiej zniesie późniejszą odmowę, jak to stwierdził.

One za bardzo miastowe o za bardzo siedzi we wsi. U Łukasza nudy bo go mało pokazywali.

Monika wybrała tylko jej chłopaki mocno się jej wystraszyli, kamery mało pokazują także nie nam oceniać

co tam się działo.

#6224 Share Kamilek1

Kamilek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 24 październik 2016 - 07:15

"Rolnik szuka żony"

Nic ciekawego.Biorą się za tą Monikę jak pies za jeża.Też mam żonę Monikę i charakter ma podobny wiec wiem o czym mówię.Tam potrzeba gościa z jajami który jak Monika powie że idziemy stawiać płot to już będzie miał młotek w ręce i na odwrót.A nie siedzieć i się zastanawiać wiedzieli do kogo jadą a teraz mam wrażenie że strach ich obleciał.

Dokładnie, w ogole nie umią  pokazać, ze im zalezy, zero jakiegos uwodzenia, bajery,  jak to Monika powiedziała tym koleżanka ona jest ich matka a oni za nią ida ;D troszke slabe to........ a ten Tomek? przecież widać ze on do niej nie pasuje ;D za spokojny, bojaźliwy, bardziej Robert, ale ona go nie chce wiec zostaje jej dzik Halinka ;D fajna dziewczynka z Moniki ale program szczęścia jej nie da z tymi ,,charyzmatycznymi'' mężczyznami ;D

#6225 Share m_i_c_h_a_l

m_i_c_h_a_l

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 24 październik 2016 - 08:21

"Rolnik szuka żony"

Dokładnie, w ogole nie umią  pokazać, ze im zalezy, zero jakiegos uwodzenia, bajery,  jak to Monika powiedziała tym koleżanka ona jest ich matka a oni za nią ida ;D troszke slabe to........ a ten Tomek? przecież widać ze on do niej nie pasuje ;D za spokojny, bojaźliwy, bardziej Robert, ale ona go nie chce wiec zostaje jej dzik Halinka ;D fajna dziewczynka z Moniki ale program szczęścia jej nie da z tymi ,,charyzmatycznymi'' mężczyznami ;D

A ja po reakcji Tomka na randce widzę, że to wszystko jednak jest reżyserowane.

Przecież Tomek od początku najbardziej pasował do Moniki widać było, że mu zależy a tutaj raptem odpuścił - wątpię.

Jak pewnie sami zauważyliście już 2-3 odcinki temu było widać, że Tomek do niej pasuje i dlatego teraz wprowadzają takie zamieszanie aby był dreszczyk emocji :-)

Odnośnie Roberta to wydaje się spoko chłopak ale tak jak powiedział na początku on przyjechał na wakacje :-)

Marek wyraznie powiedział że żadna kandydatka tak naprawdę do końca mu nie pasuje.

Teraz musi wybrać taką, która łatwiej zniesie późniejszą odmowę, jak to stwierdził.

One za bardzo miastowe o za bardzo siedzi we wsi. U Łukasza nudy bo go mało pokazywali.

Monika wybrała tylko jej chłopaki mocno się jej wystraszyli, kamery mało pokazują także nie nam oceniać

co tam się działo.

Markowi żadna nie pasuje a czy on pasuje do jakiejś!!

Nawet każdy facet zauważy jaki z niego brudas, dodatkowo syn tak samo.

Wybory Marka

Beata - nie wiem czy zaryzykuje brać kobietę z dzieckiem niepełnosprawnym w dodatku trochę lalunię.

Anna - już dawno mu powiedziała, że nie zostawi swoich 4 ha i nie przeprowadzi się do niego.
Katarzyna - zbyt mądra dla niego. Przecież ona wykłada na uniwersytecie i miałaby to zostawić aby przeprowadzić się do Marka i przez najbliższe kilka lat uprzątać ten bałagan.

#6226 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 24 październik 2016 - 08:49

"Rolnik szuka żony"

No to ja mam szczęście. Dziecko wychowane , żona wróciła do pracy, wygląda jak marzenie, dom ogarnięty. 

Ja osobiście nie wyobrażam sobie "uwiązać" żony w domu jeżeli chciałaby pracować. Akurat moja nie wyobraża sobie życia "gosposi" i chwała jej za to. Zanudziłbym się z kurą domową. 

Ty nie masz gospoarstwa a co najwyżej nim zarządzasz więc wielu rzeczy nie rozumiesz ;)

#6227 Share JaKub2090

JaKub2090

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 24 październik 2016 - 09:52

"Rolnik szuka żony"

Moja siostra stwierdziła, że ci kandydaci wcale jej się nie podobają. Chyba poprzedni sezon był ciekawszy. 

#6228 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2152 postów

Napisany 24 październik 2016 - 10:03

"Rolnik szuka żony"

a ile siostra ma lat??? bo jak poniżej 25 to nie dziwota że jej Marek czy Zbyszek nie podchodzą

#6229 Share adrian588

adrian588

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 24 październik 2016 - 11:28

"Rolnik szuka żony"

Mi ta edycja podoba się dużo bardziej :)

#6230 Share Magronowa

Magronowa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 24 październik 2016 - 12:33

"Rolnik szuka żony"

A według mnie ta edycja jest mega nudna. Te chłopy jakieś takie niewydarzone, jak nie stary zbok to brudas. Poprzednie edycje były jednak o wiele ciekawsze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6231 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 24 październik 2016 - 14:00

"Rolnik szuka żony"

w poprzednich edycjach wszyscy czekali na stacha i gienka  i ich motta życiowe 

Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#6232 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4066 postów

Napisany 24 październik 2016 - 16:18

"Rolnik szuka żony" Uczestnicy są nudni czy w końcu normalni? Pisałem już kto wziął udział w poprzednich.

#6233 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1401 postów

Napisany 24 październik 2016 - 18:39

"Rolnik szuka żony"

A ja po reakcji Tomka na randce widzę, że to wszystko jednak jest reżyserowane.

Przecież Tomek od początku najbardziej pasował do Moniki widać było, że mu zależy a tutaj raptem odpuścił - wątpię.

Jak pewnie sami zauważyliście już 2-3 odcinki temu było widać, że Tomek do niej pasuje i dlatego teraz wprowadzają takie zamieszanie aby był dreszczyk emocji :-)

Odnośnie Roberta to wydaje się spoko chłopak ale tak jak powiedział na początku on przyjechał na wakacje :-)

skąd wiesz co sie dzieje poza kamerami może cos sie wydarzyło i stąd ta reakcja. Pamietasz Grzeska z I edycji?

Rolnik z powołania :-)

#6234 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1152 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 24 październik 2016 - 19:12

"Rolnik szuka żony"

Generalnie nuda. Jeżeli chodzi o Monikę i jej kandydatów to i ona i oni i nawet Halinka wiedzą, że to nie jest to, ale skoro wpakowali się w ten program to muszą jakoś do końca dotrwać

U Marka, żadna z kandydatek również się nie nadaje  Marek o tym wie i one o tym wiedzą. Fajnie skomentował to jego syn, "Wszystkie fajne ale żadna nie podpasowywująca :D " No może Beatka była by chętna, ale w świetle informacji z Pudelka to raczej nie tyle na Marka co na jego 200 ha ;)

U Łukasza moim zdaniem najbardziej urocza jest Patrycja chociaż na gospodarce to średnio ją widzę jako Panią Domu zresztą też :D Ale w innych rolach jak najbardziej :D

Zbychu jak to Zbychu, podobno po programie mają kręcić film z jego udziałem pt "50 twarzy Zbyszka" :D

Co do Szymona, to te dziewczyny niezbyt urodziwe, no może poza tą jedną Ulą chyba, pod warunkiem, że zęby by wybieliła :D Z tym, że całe to towarzystwo jest takie świętoyebliwe ,że jakoś słabo widzę tu jakiś podryw, a nawet gdyby coś to pewnie zaraz by szli wszyscy do spowiedzi, a potem krzyżem przed ołtarzem jak kilka minut wcześniej ksiądz w Wilkowyjach :D

PS Będąc na miejscu Chłopaków Moniki, to ja bym się raczej jej koleżankami zainteresował ;) Szczególnie ta czarnulka była pociągajaca :D

Edytowany przez lukasx21, 24 październik 2016 - 19:23.

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#6235 Share MateuszZaczyński

MateuszZaczyński

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 326 postów

Napisany 25 październik 2016 - 14:10

"Rolnik szuka żony"

Przypomniało mi się jedno. U Szymona Jezusa widziałem. :D

To nie Jezus to miejscowy szaman :P
RÓB TO CO LUBISZ, A NIGDY NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ ;)

#6236 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 617 postów

Napisany 25 październik 2016 - 17:58

"Rolnik szuka żony"

Moze mnie teraz bardzo skrytykujecie za to co napisze.

Znam kilku ksiezy i z nimi mozna naprawde fajnie porozmawiac na wiele tematow np,rolnictwie,budownictwie,mechanice,codziennym zyciu,sporcie itp,Bez zadnego skrepowania czy tez,ze to ksiadz to nie wypada o tym mowic. Dla mnie ten Szymon to jakis nawiedzony jest chyba,tylko wszystko sprowadza do Boga.Wiara jest wazna,lecz az tak sie z nia unosic?Zaczynam myslec,ze to jest robienie czegos na pokaz bardziej okazujac,ze jest lepszy niz wszyscy inni ludzie,ktorzy sa wierzacy chodza do kosciola,lecz robia to jednak bardziej skrycie i pokornie.Czesto jednak ci az tak swietobliwi maja to drugie oblicze,ze ich postepowanie jest bardzo sprzeczne z tym unoszeniem sie wiary w Boga,bo widza tylko w sobie idal a wszystkimi wokol gardza.

#6237 Share knoro93

knoro93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1729 postów

Napisany 26 październik 2016 - 16:36

"Rolnik szuka żony" Durnoty gadasz. Naprawde myslisz ze Szymon mowi tak o Bogu a nie inaczej bo chce pokazac ze jest lepszy od innych. Smieszna jest Twoja teza. Wedlug mnie jest naturalny nic nie gra zachowuje sie i rozmawia tak jak czuje a to ze ma takie podejscie do Boga a nie inne to tylko pozazdroscic. Skad wgl wiesz o czym gadaja po za kamerami bylas tam ?

Dla mnie ogolnie dziwne zachowanie Tomka byl ostro za Monika a tu raptem sytuacje sie odwracaja smierdzi mi to z daleka.

#6238 Share Pieceofmind

Pieceofmind

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 26 październik 2016 - 17:05

"Rolnik szuka żony"

Tylko Szymon podchodzi do sprawy na serio. Kandydatki ma wspaniałe, w ogóle Marysia i Ula, bo ta trzecia jednak założyła maskę (wystudiowane wypowiedzi, mimika twarzy).

Chłopak cierpi na maksa bo wie, że któraś to odchoruje, szkoda że dwie są fajne, gdyby była jedna mieliby już jedną długą randkę...

Ech co ja piszę przecież już po wszystkim, ciekawe którą wybrał i czy czasem nie żałuję, że zdecydował się akurat na tę.

A swoją drogą jakoś w tej edycji nie słychać tu na AF, żeby ktoś znał, sąsiadował, czy cos wiedział o kandydatach/ kandydatkach, a w poprzednich edycjach zdarzało się...

#6239 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 617 postów

Napisany 26 październik 2016 - 18:32

"Rolnik szuka żony" Knoro zle interpretujesz moja wypowiedź,odnosze sie do ogółu nie tylko do Szymona.
Oczywistością przeciez jest,ze wszystko co jest pokazane w kilku minutach to tylko część realiow codziennego zycia..A to co sie dzieje poza kamerami nikt nie wiem.Owszem Lukasz Rzucidlo troche ujawnił kulisy calego programu jak to wyglada,bo poza kamerami moze faktycznie nie jest tak fajnie i bajkowo,wowczas sa te prawdziwe charaktry uczestnikow.,Niestety ciezko jest tez poznac sie choc minimalnie w ciągu kilku dni.
To,ze Tomek od Moniki troche poszedl na dystans jeszcze o niczym nie swiadczy.

Edytowany przez Ansja, 26 październik 2016 - 18:34.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6240 Share emilko

emilko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 291 postów

Napisany 26 październik 2016 - 19:16

"Rolnik szuka żony"

Pamiętajcie o jednym, postrzegacie ich tak jak wam każe telewizja. Jaka jest naprawdę  - trudno powiedzieć.