Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6853 odpowiedzi na ten temat

#381 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 08:07

"Rolnik szuka żony" Ale mimo wszystko pokazują rolników i problem iż mało która dziewczyna chce być na wsi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 23:50
  •  

#382 Share jaroWM

jaroWM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 567 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 08:18

"Rolnik szuka żony" nie można uogólniać - zarówno część bab, jak i facetów nie nadaje się do życia...

ogólnie dziewczyny są w gorszej sytuacji, bo jak taka przekroczy 35 lat już nie przebiera w kandydatach, tylko często stara się łapać już kogokolwiek, a nie ma za bardzo gdzie ich poznać.

najlepsze wrażenie zrobiło na mnie 3 najmłodszych kandydatów (moja subiektywna ocena).

#383 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 08:48

"Rolnik szuka żony" jak dla mnie program ciekawy, czekam na kolejne odcinki

#384 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 10:04

"Rolnik szuka żony" Nie oglądałem,chyba już przed emisją skreśliłem go,wolałem pograć w siatke.Nie akceptuje upubliczniania tak szerokiej prywatności.

#385 Share pastereczka

pastereczka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 12:19

"Rolnik szuka żony" Program oglądałam, wczorajszy odcinek ciekawy. nie przepuszczę kolejnego

Chyba już się starzeję, kilka krotnie miałam łzy w oczach.

#386 Share grzesmaly

grzesmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 12:26

"Rolnik szuka żony" A ja bym tam obejrzal ale jak to na wsi jak jeszcze pracoje to ciezko mam znalesc czas na tv bo wole przy cycku polezec hehe ale z tego co czytam to program ciekawy i nie mowcie ze kobiety na wsi czy faceci maja problem ze znalezieniem polowki jak sie chce to zawsze mozna znalesc naprzyklad w lodowce lub barku a jak ktos che lezec i pachniec lub ksiecia z bajki na ruzowym osiolku to sorry tak sie nie da bo ja znam to ze strony facetow i wszyscy chca miec piekna i bogata zone a kto bedzie kochal brzytka i biedna powiem to ze strony meza panowie zenic sie co macie miec lepiej niz ja choc czasem mam ochote sie rozwiesc ale nie zamiezam zmieniac mojego brzydala

#387 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 12:31

"Rolnik szuka żony" pięć linijek tekstu i żadnego znaku interpunkcyjnego, i w dodatku same brednie... gratuluję @grzesmaly

#388 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 12:37

"Rolnik szuka żony" To normalne u kolegi @grzesmiały że pisze z błędami ,

#389 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2206 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 08 wrzesień 2014 - 13:00

"Rolnik szuka żony" Ja pierniczę ja nie wiem o co caman wyszło na to jakby grześ miał rozdwojenie jaźni, a dlaczego mam nie znaleźć sobie kobiety która mi się podoba co. To nie zadne wyrywanie prywatności normalny program, ja popieram teraz panie zobaczą jak jest na wsi a facet rolnik ni gryzie a jest nieraz bardziej za***istym partnerem niż gość z miasta. :lol:

Edytowany przez zetorlublin7341, 08 wrzesień 2014 - 13:02.

#390 Share pastereczka

pastereczka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 13:18

"Rolnik szuka żony" Tomku zgadzam się z tobą w 100% rolnik jest o wiele lepszy niż facet z miasta.

Wrócę jeszcze do programu. Współczuję paniom, które się tam pojawią .w zapowiedzi nast programu pokazali że będzie ''casting.
Nie chciałabym aby wszyscy wiedzieli że dostałam kosza.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#391 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 13:26

"Rolnik szuka żony" sądzę że pochodzenie (wieś/miasto) nie ma tu za wiele do rzeczy jeśli chodzi o wybór partnera/partnerki, wiele osób boi się pracy na roli, a jeśli wiadomo że partner/partnerka zostanie na gospodarce, to normalne że w większym lub mniejszym stopniu trzeba będzie jej pomóc. Ja osobiście nie wyobrażam sobie sytuacji że mąż pracuje na roli, od świtu do zmierzchu, a żona odbębni 8 godzin, przyjeżdża do domu, i siedzi przed telewizorem. Nie mówię że trzeba przyjechać z pracy, przebrać się i od razu lecieć do obory/na pole, ale gdy jest natłok prac (żniwa, siew, itp.) wtedy każda para rąk jest przydatna

#392 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2206 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 13:26

"Rolnik szuka żony" Bo to akurat głupio rozwiązali taką formę mogli by mieć normalne spotkania i dowiedzieć się o sobie w tedy by wybrał a tak to takie odrzucanie kogoś na siłę trochę nie łądnie, moim zdaniem

#393 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 13:31

"Rolnik szuka żony" myślisz że rolnik ma czas spotkać się z 20-30 osobami, z każdą oddzielnie??? przecież na takie spotkanie trzeba się przygotować, niejednokrotnie dojechać dużą ilość kilometrów, i takie spotkanie przecież nie będzie trwać 1 godzinę, tylko minimum parę godzin, nawet cały dzień, wybiera przecież sobie ewentualną przyszłą żonę a nie nową parę butów

#394 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 14:21

"Rolnik szuka żony" Zetorlublin-pogdybajmy,kiedys powstanie program-rolniczka szuka meza.Zakładam ze startujesz i już w pierwszej fazie odpadasz.Przez rokcała wies (od dzieciaka po dziadka)po prostu nagrywa się z Ciebie. Jeśli tak Tobie zależy na obliczu wsi,zastanow się czy np. u Ciebie w gospodarstwie jest podobnie jak u chłopakow którzy biorą udział w tym programie?Moze po prostu jest to częściowo fałszywy obraz!?Nie wiesz co to prywatność?Gratuluje Twej partnerce takiego chłopa.Hmmm,ale chyba już wcześniej pisałem o Twoim płytkim mysleniu.

#395 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 08 wrzesień 2014 - 15:18

"Rolnik szuka żony" obraz jest na 100% zafałszowany i typowo pod kamerkę-wszystko musi ładnie wyglądać jak to w tv. pewnie w czasie nagrywania programu ktoś dobrze zapiep..a bo gospodarz zajęty

#396 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 16:51

"Rolnik szuka żony" czy wam płacą za rejestrację na tym rolniku? wykupcie gdzieś reklamę zamiast spamować...

#397 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 wrzesień 2014 - 17:06

"Rolnik szuka żony" Już zbanowany.

#398 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 17:20

"Rolnik szuka żony" Ważne by każdy nawet i w tym programie, znalazł odpowiednią kandydatkę na żonę. I nawet nie jeden z was by chciał mieć rzetelną dziewczynę a w póżniejszym czasie żonę :P :P :P

#399 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 17:30

"Rolnik szuka żony" każdy by chciał ale życie pokaże co nam wyjdzie.

PS: dzięki Elektrotechnik za usunięcie chwasta :)

Edytowany przez daremw, 08 wrzesień 2014 - 17:30.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#400 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2206 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 17:45

"Rolnik szuka żony" Glicer kolego ani ci nic nigdy nie mówiłem ani nic a ty do mnie zaraz takie słowa mówisz nie wiem jak u ciebie jest ani nie wiem jak żyjesz kolego ale słowa o moim płytkim myśleniu z twoich ust uważam za bezpodstawne, prezentuję poglądy inne niż ty do twojej osoby nic nie mam jeżeli ci się nie podoba to nie pisz i mnie nie wmieszaj w to ok, ja myślę inaczej ty inaczej i ok nic do ciebie nie mam więc nie życzę sobie głupich docinek do mojej osoby. W rolniczce nie wystąpię bo zależy mi na tym aby u mnie dzielić się z żoną radościami i smutkami co oczywiscie jeżeli mi los nie poszczęści w drugiej edycji wystartuję rolnik szuka żony :D , i nie wstydzę się tego wcale a wcale, a jeżeli miałbym się przejmować co mówią o mnie na wsi to mi lata koło nosa. I do ciebie jeszcze jedno słowo moja partnerka moja sprawa, jeżeli mnie akceptuje to tobie nic do tego, a póki co ja nie widzę w tym programie wyrywanie prywatności, ciekawe czy ty byś wystąpił w programie o poprawieniu ciała albo top model, jeżeli się wstydzisz to twój problem niektórzy się nie boją i do programu zgłosili. I jeszcze jedno dlaczego uważacie ze ktoś na to pracuje, przecież obejścia rolników wyglądają nieraz bardzo ładnie, z kwiatami, kostką na podwórku, krzewami, no chyba ze u niektórych z was jest nie wiem jak to się mówi sajgon :blink: na podwórku ale zaręczam że to tylko wyjątki B)