Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6849 odpowiedzi na ten temat

#2121 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 2424 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 17 listopad 2014 - 19:26

"Rolnik szuka żony"

Ta Kaśka to cicha woda moim zdaniem , mało mówi , dużo robi , trzyma trochę na dystans Zbyszka ale z drugiej strony niby zazdrosna - ona coś knuje :P  Tak ładnie wiązki słomy układała a teraz insynuuje żeby Zbyszek do miasta za nią się przeniósł ...

Po wczorajszym odcinku to kurde szkoda mi Ewy , jeśli to była nie wyreżyserowana scena to choćby Grzesiek nic do niej nie czuł to powinien ją chociaż przytulić (no Ja w takiej sytuacji nie mógłbym wytrzymać bez reakcji gdy dziewczyna zalewa się łzami) .

Tak jedziecie po tych rolnikach serialowych , ale na moje oko to te dziewczyny też jakieś zdesperowane i trochę przesadzają  , Anka strzeliła focha bo coś tam jej powiedział ,że na te chwile są przyjaciółmi - to przecież nie wyklucza rozwinięcia tego uczucia ;)  Tak samo Ewa , rozumiem ,że jej przykro i Grzegorz nie bardzo umie się zachować , ale na głowie ma co innego (żniwa) i może nie czas dla niego na zastanawianie się co czuje , a gorzej byłoby gdyby powiedział kłamiąc to co ona chciała usłyszeć .

A po za tym to wszystko wina tej rudawej którą odzucił - rzucila klątwę na Ewę i Grzegorza :lol:

Za to Grażyna w poprzednich odcinkach tak się śmiała z Stanisława i pamiętam jak mówiły jeszcze z tą drugą że w 10% jej się podoba u stacha , a gdy ją wybrał to powiedziała " Ja nie wiem czy się cieszę" a teraz jej mina zrzedła jak Stacho wygłosił swój starokawalerski monolog o miłości ?

Stacho to jest stary kawaler , i zdałem sobie sprawę ,że w jakimś małym stopniu podzielam jego cechy "starokawalerskie" skoro jest dobrze to po co coś zmieniać :P

... jeszcze trochę i na Fb pewnie pojawi się konto " teksty Stanisława z rolnik szuka zony " :lol:

Tak więc reasumując to mi smutno było po 2 ostatnich odcinkach szczególnie szkoda mi tej Ewy ;)  Ale po przeczytaniu kilku stron tematu , no i skoro mówicie że to reżyserowane , to nawet wydaje się być śmieszne .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 11:31
  •  

#2122 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 19:38

"Rolnik szuka żony"

pawlus224: na FB jest już konto, gdzie wyśmiewają teksty Stanisława. Kiedyś na nie trafiłam.

Poszukałam i znalazłam:

https://www.facebook.com/tekstystaszka

#2123 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 2424 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 17 listopad 2014 - 19:43

"Rolnik szuka żony"

O widzisz znowu nie nadążam za FB ... ;) :)

#2124 Share Brounter

Brounter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 20:59

"Rolnik szuka żony"

Niedługo do każdej osoby będą robić oddzielny fanpage ;d myslalem że "beka z rolnik szuka żony" będzie wystarczające

#2125 Share dominic

dominic

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Zainteresowania::-)

Napisany 17 listopad 2014 - 22:04

"Rolnik szuka żony"

Stanisław już ma ponad 60 lat, a mówi się ze starego konia nie nauczysz ciągnąć. Wiec dobrze powiedział, tyle lat jest kawalerem ze po co to zmieniać jak jest dobrze.  :)

Co do Grześka co to miał za dziewczynę / żonę ze dziecko zostawiła? Matka nie powinna porzucać dziecka. 

Druga edycja to już nie będzie ciekawa :( , każdy już wie jak ma "wypaść" w tv.

c 330
4011
mf 255

#2126 Share 8piotrek6

8piotrek6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 23:42

"Rolnik szuka żony"

Masakra jeden dzień nie zajrzałem na forum, nie obejrzałem ostatnich odcinków a to takie apogeum że mi się czytać nie chce :D
Najlepiej będzie jak każdy się zajmie swoimi 4 literami i nie da w życiu takiej plamy jak wszyscy tu opisują.

ps. Co do Zbyszka równy chłop znam jego kuzynkę ale jeszcze nic nie wiedzą żeby się chcieli pobierać, więc jak coś dam znać :D

#2127 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 05:23

"Rolnik szuka żony"
Matka nie powinna porzucać dziecka.
A kto powinien? Ojciec?

#2128 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3804 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 05:57

"Rolnik szuka żony" O jakim małżeństwie mowa? Znają się ile, raptem 4 msc i ślub? Nikt chyba po tak krótkiej znajomości nie zawiera małżeństwa.

#2129 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 18 listopad 2014 - 10:18

"Rolnik szuka żony" Myślałam na poczatku, że choć ten program telewizyjny będzie trochę inny. W gruncie rzeczy niczym się nie różni od Idola, Fabryki Gwiazd, Big Brother, Mam Talent, Must Be The Music, Kto Poślubi..., The Voice Of... itp - chodzi o podniesienie trochę oglądalności, a dla uczestników 5 min za brzebłysk, bo potem już nigdzie o nich nie słychać. Nikt się z nikim nie liczy. Szkoda mi mojego cennego czasu, w którym to oglądałam. Reżyserowany czy nie - dla mnie to dno, muł i wodorosty.

#2130 Share zetzetor

zetzetor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 11:31

"Rolnik szuka żony"

TVP zarabia ogromne pieniądze na tych rolnikach i ich wybrankach a nie da im w zamian miłości. Zobaczmy za pół roku ile tych par będzie razem. Pewnie zero  :(

Oczywiście rolnikom i ich wybramkom również powiini za ten udział zapłacić min. 10 000 PLN za odcinek. Jeszcze chłopy mogli sobie wybrać ale Kobitki były wybierane jak trochę na islamskim targu. choć zgodziły się na to.

Miłości i żony tam nie znajdziesz. Prędzej i łatwiej pewnie wynegocjować kontrakt z 10 tys. za odcinek.

zgadzam się z Panią Biedroneczką. to reżyserka może nie taka jak w tych programach co Pani wymieniła bo z rolnikami tak sztucznie pewnie się nie da ale w 70% to reżyserka.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2131 Share misia8728

misia8728

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 12:05

"Rolnik szuka żony"

Ja chętnie poznam rolnika i urodzę mu parkę ;-)

Tylko kto mnie pokocha :)

#2132 Share KamilBrz

KamilBrz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 13:03

"Rolnik szuka żony"

Trochę żałosne te niektóre argumentacje - na razie jesteśmy przyjaciółmi a później się zobaczy.

#2133 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 13:09

"Rolnik szuka żony"

a co miał jej powiedzieć, na razie cię nie kocham, ale staraj się to może cię zechcę???

#2134 Share zetzetor

zetzetor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 14:25

"Rolnik szuka żony"

Ja chętnie poznam rolnika i urodzę mu parkę ;-)

Tylko kto mnie pokocha :)

Misia... Misia.... jest tylu Rolników samotnych, że będziesz jeszcze przebierać w ofertach  :wub:

A skąd pochodzisz ?

#2135 Share Pieceofmind

Pieceofmind

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 14:43

"Rolnik szuka żony" Misia załóż odpowiedni wątek na Agro...a chętnych będzie wielu.

#2136 Share misia8728

misia8728

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 14:46

"Rolnik szuka żony"

Ja mazowieckie :) zagłębie sadownicze:)a Ty?

#2137 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 14:53

"Rolnik szuka żony" Hmmm Mazowieckie,sady,w plecy ten rok,hehehe,no to musisz się bardzo starać,moze jednak II edycja programu?

#2138 Share TOME11

TOME11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 14:58

"Rolnik szuka żony"

Myślałam na poczatku, że choć ten program telewizyjny będzie trochę inny. W gruncie rzeczy niczym się nie różni od Idola, Fabryki Gwiazd, Big Brother, Mam Talent, Must Be The Music, Kto Poślubi..., The Voice Of... itp - chodzi o podniesienie trochę oglądalności, a dla uczestników 5 min za brzebłysk, bo potem już nigdzie o nich nie słychać. Nikt się z nikim nie liczy. Szkoda mi mojego cennego czasu, w którym to oglądałam. Reżyserowany czy nie - dla mnie to dno, muł i wodorosty.

biedroneczko ale zauważ, że ci ludzie to są w większości już praktycznie starzy kawalerowie oprócz Pawła i Grzesia(bonus w postaci dziecka) i z jakiegoś powodu znaleźli się w takiej, a nie innej sytuacji życiowej i ciężko będzie im to zmienić nawet z pomocą programu, coś tam może w nich po prostu nie gra i tyle lub te dziewczyny na prawdę im nie podpasowały- nie ma co tworzyć sensacji i thrillerów na ich temat; nie chcieli to nie, na pewno lepiej jest powiedzieć od razu prawdę niż grać w jakieś chore gierki jak i tak ma wszystko skończyć się jak na początku czyli na nie, a dołożyć tylko bagaż zbędnych emocji jest bez sensu; trzecia sprawa to to, że po 4 czy 5 miesiącach doprowadzić do małżeństwa bo tak bo program bo tak fajnie byłoby co najmniej chore i bezsensowne, zrozumcie ten program ma na celu wstępne poznanie ze sobą osób i danie im wolnej ręki, rzeczywistości- podobamy się sobie>lubimy>przyjaźnimy>kochamy bądź całkowicie odwrotnie to prawdziwe życie, a nie słodka bajeczka, jak ktoś tu liczył na wesela i oświadczyny na złotych koniach to się przeliczył bo nie taka jest idea tego programu...

#2139 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 15:04

"Rolnik szuka żony"

zresztą kto przy zdrowych zmysłach chce się żenić/wychodzić za mąż po paru miesiącach znajomości

ja po trzech latach znajomości się żeniłem to ludzie gadali że krótko się znają itp.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2140 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 15:07

"Rolnik szuka żony"

Tome-dlaczego cytujesz jak potwierdzasz,wiekszość liczyła na coś ambitniejszego.Okazało się ze to taki skunks.Co odcinek to zatrąca złym zapachem.

:wacko: coś mału tu kawalerow i panien