Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6697 odpowiedzi na ten temat

#2081 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 10:22

"Rolnik szuka żony"

Ale chłopaki się rozreklamowali,a widziała to cała polska.Na programie się świat nie kończy.Możecie być pewni ze teraz dopiero będą przebierać w kobietach :) .Panny będą odważniejsze,listy pisza a w TV nie muszą się pokazywać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 02:39
  •  

#2082 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 454 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 11:40

"Rolnik szuka żony"

Jaka ta miłość czasami jest ślepa.

A miałem też się zgłosić do programu, kolega mówi : "idź, będziesz miał kogoś i będziesz rozpoznawalny, a potem na radnego startuj to przyjmą jak swojego" :D

Podczas gdy emitowali wcześniejsze odcinki, hasło "rolnik szuka żony" budziło przynajmniej poruszenie wśród ludzi, wszyscy byli zainteresowani. Nawet wchodząc na jakiś czat z takim nickiem nagle dziewczyny hurtowo zaczęły pisać (a przeważnie milczały), ale jak dowiedzieli się że faktycznie mają do czynienia z rolnikiem to przestały :P

#2083 Share jaroWM

jaroWM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 11:40

"Rolnik szuka żony"

dziewczyny zaangażowały się, ale większość panów to przerosło. nie chcę komentować poszczególnych przemówień, bo rzygać się chce.

a może facet po 30-tce jest niereformowalny i jak wcześniej nikogo nie znalazł, to ciężko takiemu dogodzić? a im później, tym gorzej.

tak, czy siak polski rolnik z takim podejściem skazany jest na wymarcie...

ciężko myśleć o drugiej edycji - chyba powinna być dla chłopaków nie po przejściach, do 30 lat, zdecydowanych zmienić coś w swoim życiu...

#2084 Share raul7031

raul7031

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, rock, podróże

Napisany 17 listopad 2014 - 11:42

"Rolnik szuka żony"

Myślałem, że padnę z tekstu Stanisława jak go spytała czy wie co to miłość od pierwszego wejrzenia: "Takie rzeczy to na Titanicu" :D Rzeczywiście nie szuka chyba kobiety tylko koleżanki. Paweł dośc pozytywnie, Zbyszek jak zawsze fajny gość. Adam chyba sie troche boi, a Grzegorz sam nie wiem.

#2085 Share enovo0099

enovo0099

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 12:14

"Rolnik szuka żony"

Do drugiej serii nie będzie chętnych.

Andrzej to czemu się nie zgłosisz?

#2086 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1606 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 12:52

"Rolnik szuka żony"

Meg masz racje że ciężko po tak krótkim czasie coś sobie obiecywać, w przypadku Grzegorza i Adama mogli się przynajmniej trochę taktowniej zachować.

Nie wiem do końca co masz na myśli,pisząc  ''zachować taktowniej''?  

Ewa i Ania ,zaangażowały się ,a ich panowie nie . Jakich słów by nie użyli,nie wiem co by uczynili ,a  i tak zabolałoby to dziewczyny . Rolnicy zrobili dobrze ,mówiąc co czują ,a nie dawać jeszcze złudną nadzieję . Po prostu tak już czasem bywa, że jest  fascynacja drugą osobą i tylko na tym się kończy przy bliższym poznaniu .

Wielu z was się oburza .... co oni chcą ,mają  wymarzone kandydatki itp. ?  Wymarzone ....ale widocznie  nie dla nich .

A może po prostu  oni już nie potrafią marzyć tylko kalkulować ...kto to wie ?  

#2087 Share robert123farmer

robert123farmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1004 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport

Napisany 17 listopad 2014 - 12:58

"Rolnik szuka żony" Ja bym się zgłosił ale póki co nie mam gosp na własność i nie spełniam regulaminu

#2088 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 766 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 17 listopad 2014 - 13:03

"Rolnik szuka żony"

Meg zachować się taktowniej czyli tak, by dziewczyny nie płakały przez nich bo sobie nie zasłużyły, poza tym Adam z Grzegorzem nikomu nie musieli obiecywać gruszek na wierzbie a obiecywali przynajmniej Adam i dopiero zmienili front Grzegorz dwa odcinki temu a Adam w tym.

Sprzedam kombajn zbożowy EPPLE MOBIL 940 cena do negocjacji. POLECAM :)

#2089 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1606 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 13:30

"Rolnik szuka żony"

Obiecywali ,bo dziewczyny ich trochę za język ciągnęły ,a takie obietnice rzadko  są szczere  . Od początku z dziewczyn strony była większa inicjatywa i jak widać uczucia . 

Ewa jest osobą zbyt uczuciową   ,przez to jest'' słaba ''. Nie wiem  czym jest u niej uwarunkowane to pragnienie miłości ,aż tak wręcz w maniakalnym  wydaniu ? Już na początku programu jak mówiła  coś w rodzaju ,że ''chciałaby kogoś poznać ,kogoś by ją kochał itp.''   głos się jej łamał.  To jest  trochę niepokojące  .  U takiej osoby aby powstrzymać łzy ,trzeba by  mówić jej to ,co chce usłyszeć ,a to jest nierealne . 

Edytowany przez Meg5, 17 listopad 2014 - 13:33.

#2090 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 14:12

"Rolnik szuka żony"

Widze  że trza drugie forum założyć.Jednobedzie jak kałuża,czyli płytka i dla naiwnych.Druga zatem pozostanie dla pragmatycznych realistów.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2091 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1606 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 14:23

"Rolnik szuka żony"

Widze  że trza drugie forum założyć.

Jak już to widzisz ,to i to zrób....np.  Myszka .pl   ;)  

#2092 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 14:28

"Rolnik szuka żony"

Meg-pozostało Tobie postawić kropke nad -I-.W tej sytuacji byłbym małym złodziejaszkiem.Myszka jest oki,bede kibicował

#2093 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1606 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 14:31

"Rolnik szuka żony"

Nieeee glicer ,jakim złodziejaszkiem ? To Ty znowu coś ''widzisz ''. 

#2094 Share knoro93

knoro93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 14:31

"Rolnik szuka żony"

Dobry serial tak to skomentuje. Każdy odcinek przynosił coś nowego zaskakiwał. Żałosne jest komentować uczestników zza monitora ponieważ jestem pewny ze połowa z was zachowałaby się w niektórych sytuacjach znacznie gorzej. Nie usprawiedliwiam uczestników tylko chce wam przypomnieć że jestesmy tylko ludźmi i nie zawsze wszystko wychodzi tak jak nam sie podoba nie zawsze jestesmy idealni. Wiadome było że nie kazdy znajdzie swoja tą jedna jedyną i bardzo wielkim plusem jest że sami sie tego dowiedzielimy od uczestników podczas ich rozmów o uczuciach. Nie było czegoś takiego ze wszystko sie skonczyło happy endem serial przedstawił prawdziwe realia ze nie tak łatwo znaleźć tą jedna jedyną. Fajnie że dla Zbyszka i Kasi sie udało bo słyszałem że sie pobrali. Z niecierpliwościa czekam na drugą edycje chetnych napewno nie zabraknie ale juz kazdy uczestnik bedzie mądrzejszy i nie bedzie sie tak mocno angażował uczuciowo bo niektóre dziewczyny przesadziły.

#2095 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 listopad 2014 - 14:42

"Rolnik szuka żony"

A może po prostu  oni już nie potrafią marzyć tylko kalkulować ...kto to wie

Bingo, no nareszcie.           :P      :D 

#2096 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 14:45

"Rolnik szuka żony"

Meg-napisałaś Myszka pl-i jest oki,niech to pozostanie Twoje

#2097 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1606 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 14:54

"Rolnik szuka żony"

Rozmowy o myszkach, to zdecydowanie Twój ulubiony temat . Już nie pamiętasz ,jak chciałeś o nich poklikać , a ja nagle  przypomniałam sobie ,że mnie pragmatyczny realizm wzywa ?.   Teraz  też mnie wzywa .... ^^    Oj Glicer ,Glicer ....  ;)

#2098 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4150 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 15:18

"Rolnik szuka żony"

Uważam że program jeżeli chodzi o teksty rozmowy, wygrał Stanisław.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#2099 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 667 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 15:18

"Rolnik szuka żony"

Myślałem, że padnę z tekstu Stanisława jak go spytała czy wie co to miłość od pierwszego wejrzenia: "Takie rzeczy to na Titanicu" :D Rzeczywiście nie szuka chyba kobiety tylko koleżanki. Paweł dośc pozytywnie, Zbyszek jak zawsze fajny gość. Adam chyba sie troche boi, a Grzegorz sam nie wiem.

Tylko w przypadku Zbyszka to Kasia zmienia front i jak to moja żona powiedziała:

"Kasia chce rolnika i chce mieszkać w mieście- tak jak ja mam" :D

Paweł póki co OK, W Zbyszku jest jakiś niedosyt że nie miał możliwości wyboru. Staszek to wiadomo, u Grześka  to Ewa faktycznie jest typem mocno emocjonalnym a z takim człowiekiem ciężko żyć, a Adam to chce mieć ciastko i chce je zjeść czy jakoś tak.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2100 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1205 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 17 listopad 2014 - 16:16

"Rolnik szuka żony"

Dobry serial tak to skomentuje. Każdy odcinek przynosił coś nowego zaskakiwał. Żałosne jest komentować uczestników zza monitora ponieważ jestem pewny ze połowa z was zachowałaby się w niektórych sytuacjach znacznie gorzej. Nie usprawiedliwiam uczestników tylko chce wam przypomnieć że jestesmy tylko ludźmi i nie zawsze wszystko wychodzi tak jak nam sie podoba nie zawsze jestesmy idealni. Wiadome było że nie kazdy znajdzie swoja tą jedna jedyną i bardzo wielkim plusem jest że sami sie tego dowiedzielimy od uczestników podczas ich rozmów o uczuciach. Nie było czegoś takiego ze wszystko sie skonczyło happy endem serial przedstawił prawdziwe realia ze nie tak łatwo znaleźć tą jedna jedyną. Fajnie że dla Zbyszka i Kasi sie udało bo słyszałem że sie pobrali. Z niecierpliwościa czekam na drugą edycje chetnych napewno nie zabraknie ale juz kazdy uczestnik bedzie mądrzejszy i nie bedzie sie tak mocno angażował uczuciowo bo niektóre dziewczyny przesadziły.

pobrali się po pół roku znajomości ??? łohoho...