kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mapo    7
glicer: najlepsze lata u kobiety kończą się przed 30-tką, później skóra zaczyna się starzeć...
 
Korsarz1: nie wiedziałam, że z ciebie taki poeta ;) Z każdym rokiem to ja będę liczyła kolejne zmarszczki i kolejne siwe włosy ;)

glicer: co w sytuacji, gdy się wie, czego się chce od życia, ale jest to poza zasięgiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Lekko oszroniona głowa Tylko uroku Ci doda.    :P   Dziewczyno o czym Ty myślisz już, jakie zmarszczki?          :D

 

 

co w sytuacji, gdy się wie, czego się chce od życia, ale jest to poza zasięgiem?

Wszystko zależy na ile marzenia mogą być realne.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Korsarz1: jakie zmarszczki? Te, które pojawiają się po 30-tce. Kobieta po 30-tce bez zmarszczek, to kobieta korzystająca z usług kosmetyczki lub chirurga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

mrc1005: ale zapytaj się tej 40-tki ile wydaje na odpowiednie kremy, kosmetyczkę i  botoks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie koniecznie, wydają tylko te które na siłę chcą coś poprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Dla mnie Grzesiek jest cud miód i orzeszki. Ewa wygląda na walniętą, Grzesiek sam mówił że ciągle go przeklinała i wyzywała jak się nie odzywał. A co do psucia się maszyn, każdy może być wkur***ny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Korsarz1: te, które nic nie wydają na poprawianie urody muszą nauczyć się żyć z wiotczejącą skórą i zmarszczkami...

 

Po obejrzeniu programu "Świat się kręci", gdzie byli Paweł i Natalia, muszę stwierdzić, że trochę jej się przytyło na twarzy i szyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

co mówili w tym programie, bo przegapiłem?

co do Grzeska, to do konca bede go bronił, bo go rozumiem, te uroki takrze, kiedys w to nie wierzyłem, ale po kilku sytuacjach mam mieszane uczucia, a nawet jestem skłonny uwierzyc w uroki


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szajar    1

A wiadomo kiedy dokładniej będą kolejne odcinki, bo była mowa o 2 serii i w niej będzie pozostała piątka czy już inni a tamtych sobie daruja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Druga seria za rok. Teraz szukają kandydatów, na wiosnę i w lecie bedą kręcić a na jesieni puszczać w tv


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

biedroneczka: może dzidzię zmajstrowali ;)

 

Pajej: z uczestników "Rolnika..." byli tylko Natalia i Paweł. Były pytania o ich związek, o ich wspólną przyszłość. Pokazywali też fragmenty z "Rolnika...", m. in. to, jak Paweł obcałowywał wszystkie uczestniczki, które zaprosił do siebie. Niebawem pewnie pokażą to na youtube, więc będziesz mógł sobie to obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

he he  , co do tego że każdy facet to świnia , to mogę zapewnić że my nie z tego rodu my ogonki mamy z przodu ;)

 

 

facet nie jest swiną,takie zycie czasem...kobieta tez potrafi byc swina....

 

 

No wiesz, to ze świnią chadzasz do łóżka,chyba że każdy facet to świnia oprócz tego jednego  :rolleyes: .

 

 

Zarówno u kobiet jak i mężczyzn są gnidy skńczone ale żeby wszystkich do jednego worka wpierdzielać to nie fair dosłownie i w przenośni

 

 

To chcesz wyjść za mąż za świnię?       :P   o to po co szukać daleko, w pierwszej lepszej chlewni powinnaś znaleźć kandydata.         :D

A tak w ogóle jeżeli uważasz że wszyscy jesteśmy świniami, to warto z nami rozmawiać?

 

Chłopaki co wy tacy obrażalscy ja tylko zacytowałam pewne słowa a Wy od razu fochy strzelacie. Panowie co my kobiety słaba płeć bez Was byśmy zrobiły, ludzkość by wyginęła  :lol:

 No wiesz KORSARZ1 ja taka urodziwa że nawet świnie z chlewni na mój widok uciekają więc nawet tam kandydata nie znajdę :D

A co do "świń" w ludziach to w rządzie najwięcej ich siedzi ;)

PRZEPRASZAM cała męską społeczność tego portalu za tą świnię mam nadzieje że przeprosiny przyjmiecie :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

A wiadomo kiedy dokładniej będą kolejne odcinki, bo była mowa o 2 serii i w niej będzie pozostała piątka czy już inni a tamtych sobie daruja? :D

 

W Tv mówili ,że kolejna seria 2 będzie na wiosnę .Teraz szukają chętnych i na wiosnę ruszy kolejna edycja tak mi się wydaje .Jeszcze przyjmują zapisy ,tak więc możecie się zapisać :P .Dobrze ,że już Grzegorz pojechał do domu ,bo by jeszcze coś nawymyślał .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@bystra-świnia powiadasz ? :) "Ludzkie serce wytwarza wystarczające ciśnienie aby wystrzelić krew na odległość 20 metrów. (O ludzie!)

Orgazm świni trwa 50 minut. (W przyszłym życiu chce być świnią)
Karaluch zanim umrze może żyć jeszcze przez 9 dni po odcięciu mu głowy (Ciągle jeszcze myślę o tej świni.)
Uderzając głową w ścianę zużywasz 150 kcal na godzinę (Nie próbuj w domu. Spróbuj w pracy)
Samiec modliszki nie może kopulować dopóty dopóki ma głowę na karku. Samica inicjuje sex przez oderwanie mu głowy. ("Kochanie, jestem w domu! Co do cho....?!) Pchla może skoczyć na odległość 350 długości własnego ciała. To tak jakby człowiek skoczył na odległość boiska. (50 minut... szczęściara z tej świni!
Wyobrażasz to sobie?) Sum ma ponad 27,000 kubeczków smakowych (Co może być tak smacznego na dnie stawu?)
Niektóre lwy kopulują 50 razy dziennie. (Nadal chce być świnią w przyszłym życiu... stawiam jakość nad ilość)
Motyle smakują jedzenie stopami. (Coś co zawsze chciałam wiedzieć)
Najsilniejszym mięśniem jest...język. (Hmmmmmm....)
Osoby praworęczne żyją przeciętnie 9 lat dłużej niż osoby leworęczne. (Jeżeli jesteś oburęczny powinieneś wykalkulować przeciętną?)
Słonie są jedynymi zwierzętami, które nie potrafią skakać (OK, to w zasadzie jest fajne)
Koci mocz świeci w podczerni. (Zastanawiam się komu zapłacono, żeby to zbadał?) Strusie oko jest większe niż strusi mózg (Znam takich ludzi)
Rozgwiazdy nie mają mózgu. (Takich ludzi tez znam)
Niedźwiedzie polarne są leworęczne. (Jak zmienią rękę to będą żyły dłużej)
Ludzie i delfiny są jedynymi stworzeniami, które uprawiają sex dla przyjemności. (A co z tą świnią )  :D -tak chcemy być świniami ! :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Dla mnie Grzesiek jest cud miód i orzeszki. Ewa wygląda na walniętą, Grzesiek sam mówił że ciągle go przeklinała i wyzywała jak się nie odzywał. A co do psucia się maszyn, każdy może być wkur***ny.

 

Ate to z Tobą się spotyka Grzegorz ? .Tak go chwalisz ,a wszyscy widzieli ,jak się zachował .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

biedroneczka: jak tak ciągle będą zwiększać ten wiek emerytalny, to mało kto doczeka emerytury...

 

RafaKdziela: na wiosnę to dopiero zaczną nagrywać 2. serię, a wyemitują ją dopiero na jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

@bystra-świnia powiadasz ? :) "Ludzkie serce wytwarza wystarczające ciśnienie aby wystrzelić krew na odległość 20 metrów. (O ludzie!)

Orgazm świni trwa 50 minut. (W przyszłym życiu chce być świnią)

Karaluch zanim umrze może żyć jeszcze przez 9 dni po odcięciu mu głowy (Ciągle jeszcze myślę o tej świni.)

Uderzając głową w ścianę zużywasz 150 kcal na godzinę (Nie próbuj w domu. Spróbuj w pracy)

Samiec modliszki nie może kopulować dopóty dopóki ma głowę na karku. Samica inicjuje sex przez oderwanie mu głowy. ("Kochanie, jestem w domu! Co do cho....?!) Pchla może skoczyć na odległość 350 długości własnego ciała. To tak jakby człowiek skoczył na odległość boiska. (50 minut... szczęściara z tej świni!

Wyobrażasz to sobie?) Sum ma ponad 27,000 kubeczków smakowych (Co może być tak smacznego na dnie stawu?)

Niektóre lwy kopulują 50 razy dziennie. (Nadal chce być świnią w przyszłym życiu... stawiam jakość nad ilość)

Motyle smakują jedzenie stopami. (Coś co zawsze chciałam wiedzieć)

Najsilniejszym mięśniem jest...język. (Hmmmmmm....)

Osoby praworęczne żyją przeciętnie 9 lat dłużej niż osoby leworęczne. (Jeżeli jesteś oburęczny powinieneś wykalkulować przeciętną?)

Słonie są jedynymi zwierzętami, które nie potrafią skakać (OK, to w zasadzie jest fajne)

Koci mocz świeci w podczerni. (Zastanawiam się komu zapłacono, żeby to zbadał?) Strusie oko jest większe niż strusi mózg (Znam takich ludzi)

Rozgwiazdy nie mają mózgu. (Takich ludzi tez znam)

Niedźwiedzie polarne są leworęczne. (Jak zmienią rękę to będą żyły dłużej)

Ludzie i delfiny są jedynymi stworzeniami, które uprawiają sex dla przyjemności. (A co z tą świnią )  :D -tak chcemy być świniami ! :P 

Mamy wolną wolę i każdy może być czym chce lub kim chce, ale czy dobrze to przemyślałeś ze chcesz być świnią? średni wiek życia świni to jakieś 7-8mieś a potem trafiasz na steki więc czy warto poświecić swoje życie po to by pokopulować 50min?(chociaż mało prawdopodobne że w ogóle ktoś Cię do tego dopuści) jak będąc człowiekiem i żyjąc jakieś 70lat będziesz miał okazję robić to może krócej ale za to wielokrotnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

@mapo, mam znajomą która w wieku 48 lat wygląda całkiem sympatycznie, zaznaczam że nie używa dopalaczy (botoks itp. ...) na urodę

 

@jaro, jak się trenuje to 50 minut można zaliczyć przyjemności + inne (gra wstępna itd. ...), tylko czy partnerka da radę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@bystra i mrc1005-jak was czytam to przypomina mi się stare przysłowie-"nie ucz księdza dzieci robić"  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj