kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
misia8728    1

nie jestem biedroneczką, ale nie mogę się powstrzymać.... Ja bym wybrała Grzesia na koniku :) hihihihihi

biedroneczka a Ty bys wybrała Grzesia czy konika?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

nie jestem biedroneczką, ale nie mogę się powstrzymać.... Ja bym wybrała Grzesia na koniku :) hihihihihi

 

Hahahahaha, kurcze jakie te dziewczyny niewyżyte teraz.      :P       :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1537

No niestety nie nauczy sie kota szczekac-wszystko w temacie

 

 

 

da się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Moja kotka też potrafiła wydawać odgłosy przypominające szczekanie, ale tylko na widok ptaka za oknem. Możliwe, że tylko miejskie (i to wcale nie rasowe) koty tak potrafią ;)

Nie można skreślać kogoś tylko dlatego, że jest z miasta i twierdzić, że nie poradzi sobie na wsi.

Chcieć to móc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubasik    0

Moja kotka też potrafiła wydawać odgłosy przypominające szczekanie, ale tylko na widok ptaka za oknem. Możliwe, że tylko miejskie (i to wcale nie rasowe) koty tak potrafią ;)

Nie można skreślać kogoś tylko dlatego, że jest z miasta i twierdzić, że nie poradzi sobie na wsi.

Chcieć to móc.

 

zgadzam sie nie można kogoś z góry skazywać na porażkę, ale program uważam za żenujący jak resztę typu poślub mojego syna itd...

Poza tym ze zamieszka na wsi to nie znaczy ze będzie wstawać z kurami i bab lać się w gnoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kto poślubi mojego syna to nie jest program to jest debilizm roku, czysta afirmacja patologi, maminsynkowie:) 

Z innej beczki zasłyszane w rmf fm, Korolczyk opowiadał, przyprowadza góral do mamusi kilka dziewczyn i mówi mamo żenię się, porozmawiaj z nimi i spróbuj wywnioskować która to dziewczyna, mama przepytuje panie i potem mówi synu to ta blndynka z dużym biustem, a syn a skąd mama wiedziała, a mama tak bo jak z nią rozmawialam od razu ją znienawidziałam :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

kubasik: co prawda, program "Rolnik szuka żony" pewnie rozczarował niejednego (w tym mnie), ale nie można go porównywać do tej kiepskiej tvn-owskiej produkcji, bo tam wszystkie osoby były podstawione. Żadna osoba nie pojawiła się tam przypadkowo. W przypadku "Rolnika..." na szczęście tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może mi Koleżanka wytłumaczy czym się tak rozczarowała? że kilku starych kawaleros nie chce się żenić?      :P     jak boją się spać z kobietami no to na siłę nikogo zmuszać nie można       :P    jeszcze na zawał odjadą i co jak myszkę zobaczą.          :lol:

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1537

RSŻ- myślałem że będzie to lepszy program, ale końcówki nawet nie oglądałem. Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7
Korsarz1: liczyłam na to, że będzie to mniej wyreżyserowane.

A co do tego, że starzy kawalerowie nie chcą się żenić, to żadna nowina. Mężczyzna po 40-tce praktycznie jest już stracony, choć zdarzają się wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Fakt, po 40-tce żenią się rozwodnicy i wdowcy, kawalerowie są już starymi dziwakami bojącymi się kobiet.       :P  A może mają już problem z gazami i się boją że małżonka wypie***li ich z wyra.          :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Korsarz1: problemy z gazami można mieć przed 40-tką i występują one nie tylko u mężczyżny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

jak byłem w irlandii to tam nikt nie myślał o ślubie w wieku 20-30-u kilku lat często się żenili dopiero po 40 . Pomijam kwestię że mieli dużo dzieci nie będąc w związku. W Polsce jest taki nacisk że jak nie wyjdziesz za mąż bądź się nie ożenisz do 30-tki to już starą panną bądź kawalerem jesteś. Staszek napewno stracony, Adamowi uderzyła woda sodowa do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Są odpowiednie pigułki na wzdęcia, a jak komuś żal kasy na to, to pozostaje albo wywalić partnera{kę} z wyrka, albo maska p-gaz typu słoń z rurą wystawioną za okno.         :P       :lol:

A jak oboje mają z tym problemy i do tego sknerzy, to chyba nie ma problemu,"wędzą" się oboje we własnym wyrku.      :lol:

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Korsarz1: no to teraz sam sobie odpowiedziałeś, że problemy z gazami to nie jest powód starokawalerstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Być może, a co powiesz na lęk przed "myszką".        :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Korsarz1: Nie jestem mężczyzną, więc na ten temat nie będę się wypowiadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To nie jest odpowiedź, bo tak mógłby powiedzieć też policjant - nie będę wypowiadał się na temat kradzieży, bo nie jestem złodziejem.        :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7
Korsarz1: to była odpowiedź.

Co do policjanta, to zajmuje się on m.in. kradzieżami, więc porównanie było złe. Co innego gdybym była ginekologiem albo mężczyzną, ale nimi nie jestem :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Porównanie było dobre, bo było związane czym się kto zajmuje, akurat to z ginekologiem było złe .      :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Jeżeli mowa o tym, czym kto się zajmuje, to porównanie z ginekologiem w tym przypadku było trafne.

Ale skończmy już ten temat, bo odbiegł on bardzo od tematu tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj