kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Robo a po co kobieta ma się malować co, w naturalnej dziewczynie to piękno jest ukryte, to jak się uśmiecha to czy ma dołeczki, jak się rysy twarzy układają :wub: . A tak to teraz doszło do tego ze na randkę to od biedy karchera trzeba brać a w skrajności to dobry młot z udarem aby podkład skuć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

Kasia22 i nasze krówki mialyby co nam z buzi zlizywać :) bo moje zaraz probują jak nie zdarze zmyć przed obrządkiem i wlosow jak nie schowam to zaraz to "siano" znajdą i chcą wyrwać :) ja sie maluje ale bardzo żadko :)

robo1980 a może my takie śliczne że nam żadne mazidla nie potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

to ty jak mój mąz patrzy wilkiem i warczy :P

 

u nas mówią :"jak się nie spodobasz brudno, to czysto trudno"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

dla mnie dziewczyna co najwyżej może lekko usta szminką pociągnąć i lekko rzęsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

ja jak juz naprawdę musze to tylko oczy maluję :) a mąż to mnie umalowaną chyba gdzieś kolo roku od poznania zobaczyl :) ale pazury długie nosze i maluję czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

przynajmniej wiedział jak wyglądasz bez makijażu bo teraz to na randkę to trzeba brać wiadro wody ,żeby zmyć z dziewczyny tapetę ,żeby wiedzieć na czym się stoi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

 

Wygląd przykleję do tego przysłowia,,nie ma brzydkich kobiet są tylko zaniedbane" .

 

 

Ja znam to tak: "nie ma brzydkich kobiet niekiedy jest tylko mało alkoholu" .


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

robo1980 bo moj mąż to mnie przy robocie poznal i przysłowie sie sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

obrzadek przy krowach :) ale i na polu wcześniej mnie wypatrzył a przyznał się po ślubie :)

 

i bardzo się zdziwił że wiekszośc krow to moja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

to czaił się na Ciebie :mellow: a jak znalazł się u Ciebie przy krowach.?ja też tak robie że oglądam dziewczyny jak pracują w polu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

bo myśmy najmowali jego brata z kombajnem na żniwa a wtedy nie mógł i brata przyslal z kombajnem (teraz już mojego męża)

 

i pola mamy obok siebie bo my z jednej miejscowości tylko wcześniej ja pracowalam albo do siostry jezdzilam pomagać i się ukrywalam :)

 

a z tym czajeniem to bardziej ja na niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

tak to czasem jest że szuka się daleko a ta osoba jest pod nosem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

albo pod nosem nic nie ma i trzeba szuka B) ć daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

ale przecież gdzieś wychodzisz nie tylko krowy widzisz i co wtedy się nie malujesz?

 

Owszem wychodzę. ale nie muszę na siebie tony fluidu nakładać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak kasia a puder to rozsiewaczem do nawozów zadajesz :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

Tomek Kasia siarą buzię smaruje i nic malować się nie musi :) A dla tych co nie wiedzą siara dodawana jest do niektorych luksusowych kosmetykow :)

PS.Kasia nie obrażaj się tylko :P

 

i do tego te kąpiele w mleku, w borowinie na łakach..... zyć nie umierać.... i kosmetyki nie potrzebne :P

 

a zamiast odżywki do włosów rozpylone RSM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga01011992    0

Ja tam mam np problem ze znalezieniem chłopaka na wieś, bo u mnie przynajmniej to tylko 1 jest taki który się zajmuje rolnictwem "na poważnie", reszta to woli siedzieć choćby na budowach całymi dniami i narzekać, a pole jeśli mają to zasieją jakimś zbożem żeby roboty było jak najmniej. Niestety takich chłopaków jakich szukam (zajmujący się np hodowla bydła) jakoś u mnie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

i tu aga dobrze pisze..wola chocby budowy niz gospodarki..a na gospodarce lzej jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Ja tam mam np problem ze znalezieniem chłopaka na wieś, bo u mnie przynajmniej to tylko 1 jest taki który się zajmuje rolnictwem "na poważnie", reszta to woli siedzieć choćby na budowach całymi dniami i narzekać, a pole jeśli mają to zasieją jakimś zbożem żeby roboty było jak najmniej. Niestety takich chłopaków jakich szukam (zajmujący się np hodowla bydła) jakoś u mnie brakuje.

 

A U Mnie to tacy leniwi że wgl nic nie robią tylko siedzą i narzekają że nie ma pracy, a prawda jest taka że nie szukają.

w mojej miejscowosci nie ma innych gospodarstw prócz mojego :lol:

w promieniu 20 km zaczynaja sie gospodarstwa, ale wez znajdz jakiegoś śmiałka :D jak to wszystko takie płochliwe B)

 

Tomek Kasia siarą buzię smaruje i nic malować się nie musi :) A dla tych co nie wiedzą siara dodawana jest do niektorych luksusowych kosmetykow :)

PS.Kasia nie obrażaj się tylko :P

 

i do tego te kąpiele w mleku, w borowinie na łakach..... zyć nie umierać.... i kosmetyki nie potrzebne :P

 

a zamiast odżywki do włosów rozpylone RSM

 

Kochana nie mam powodu by się obrażać ;) Ja babeczka z poczuciem humoru Jestem :lol:

A Po siarze taka cera gładziutka :lol:

i ten RSM we włosach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pastereczka    0
Napisano (edytowany)

żeby nie było na codzień nie narzucam na siebie tapety.

 

A co do wolnych panów, w mojej okolicy deficyt wolnych panów, którzy spełniają jedno najważniejsze kryterium czyli chcą się zajmować gospodarką.

Dlatego postanowiłam szukać szczęścia w internacie (chociaż kiedyś sama uważałam to za desperację) Tutaj jest jednak wiecej możliwości na znalezienie miłości...

Edytowano przez pastereczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj