kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Krassus    97

Że miasto nie będzie miało co jeść. Jak ty nie sprzedaż to zrobi rolnik z gminy obok albo innego województwa. Więc po co tak straszyć?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

Tylko że jak nasz " kochany " rząd nie poprawi się i będzie tak jak jest teraz to stanie się to wszystko nie opłacalne ziemia będzie leżeć odłogiem bo każdy to będzie pier*** nie będzie dokładał do interesu powiedz mi co ma za sens sprzedaż byka po 4.5 zł za /kg ? Albo kg tucznika po 3,3 zł/kg o zbożu nie wspominam bo tona pszenicy jest po 400 zł... będziesz robił na tych w mieście dostawał garbu i nic z tego nie będziesz miał ? U nas w tym miesiącu pod młotek poszło 4 gospodarstwa u nas tzn w gminie ( po 20-30 ha ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

To jest biznes o czym widzę zapominasz. Albo sentymenty albo pieniądze więc wybieraj. Masz okazję to kupuj ile się da bo taka okazja szybko Ci się nie powtórzy.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

Dość mam już inwestycji dodatkowo doszły teraz mi problemy ( bardzo poważne ) ale nie będę o tym pisał na forum... Ja wiem że to jest biznes nie zapominam o tym.
@artur zapraszam w moje okolice to się przekonasz jakie są ceny... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

To zmień branżę jak tak Ci źle w niej.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Jezdziłem po byki w okolice Rawicza ale były taniej o 1zł niż u nas a nie o 3zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Nie życzę sobie aby zwracac się do mnie Pan (a zwłaszcza od Ciebie jestem "tylko" 5lat starszy) :lol: . Całkiem możliwe, że byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

No jak w okolice Rawicza to może Pan Artur u mnie był :P

 

a co meza na gwalt szukasz?:)hehe,pewnie straszysz w tej okolicy.jak juz pisalam szanuje rolnikow i ich ciezka prace. na pewno mamie Zbyszka tez bylo przykro,ze tylko 1dna panna go wybrala i to z taka charyzma, ze szok:)he he.z taka zona, to mozna konie krasc albo z byka spasc:)he he.szkoda mi go i tyle i jemu podobnych i nie pisze tego zlosliwie.milego dnia all.

Edytowano przez Ellaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

wchodzę tu jak każdego dnia i widzę bajzel jakich mało, olejecie trolla, to zdechnie, tak już ktoś wyżej napisał

i coś mi się wydaje że zamiast kobiety to z drugiej strony jest 13-15-letni gimbus, pryszczaty, i onanizujacy się do zdjęć z neta, któremu mama nie pozwala na żadne przyjemności i swoje żale wylewa akurat tutaj u nas, pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Popieram poprzedników. Nie tykajcie gówna, bo śmierdzi i zapomnijcie o temacie na kilka dni. Sama do siebie pisać nie będzie, z resztą jak na dwa dyplomy chyba z burdelu to robi błędy jak dyslektyk. Mam nadzieję, że jakiś moderator zadziała i nie pozwoli obrażać ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

mam 2 kierunki studiow, wiec kto tu jest glupi. no coz. ja sie ogarniac nie musze. wiem,ze nie kazdy taki jest, ale po co pisze, ze biale jest szare jak widac, ze ta panie i ci panowie- niektorzy- jak juz pisalam zeby nie uogolniac maja ubytki w wygladzie. poza tym mnie tez tu wyzywali rolnicy, wiec sami nie sie ogarna. jakby Zbyszek byl przystojny ,to by mial wiecej niz 1dna gaske. amen i koniec tematu. z faktami sie NIE DYSKUTUJE.

 

i na ch... j Ci te 2 kierunki studiów jak za grosz życia Cię nie nauczono poza tym w biedronce nie pokazałaś chyba ich skoro Cię przyjęli... albo i nigdzie nie pracujesz bo z takim pyskiem to co najwyżej na targ Cię przyjmą .. Zastanawia mnie co masz na celu ... tutaj nie udowodnisz że jesteś kimś bo Twoje posty świadczą o Tobie... Po przeczytaniu Twoich postów widzę że jesteś zakompleksioną biedną dziewczynką (masz męża ? Ojej żal mi go)  

 

i polecam tu zbiorowa konsultacje u okulisty w trybie pilnym.takich cudakow jak u tych rolnikow, to jescze nie widzialam-pod kazdym wzgledem. w gazecie tez o was dobrze nie pisza-Twoje Imperium nowy numer. pisza, ze tu sobie doradzacie jak laske wyrwac,a tu taki uj i dalej nic.ciagle samotni i gorzkie zale tu wylwacie, a ze swoim wygladam niektorzy nic nie robia-Stasiu w koszulce i spodenkach, a wy napiszecie, ze to gajer od Zegny:)he he,bo jestescie tak zaklamani i zakompleksieni. nawet ta panie mu to wypomnialy, ale wy napiszecie, ze ma designerski outfit:)bezguscie totalne, ale wiem, ze nie kazdy rolnik ma taki beznadziejny gust.

 

Twoje Imperium jestem Twoim idolem normalnie ... co czytasz taki masz poziom intelektualny... Takie programy nie są po to by osiągnąć zamierzony cel (znaleźć wybrankę) często są reżyserowane a ludzie robią to co im karzą by lepsza była oglądalność ale skąd Ty to możesz wiedzieć skoro dla Ciebie wyznacznikiem może być jedynie "Dlaczego ja" or "Ukryta prawda" .... Gogusiostwo i lalunie się nie sprzedają choćby "TVN kto poślubi mojego syna" oglądalność nawet nie wiem czy ma połowę... Ludzie wolą oglądać naturszczyków (częściowo ze scenariuszem ale zrobionym tak by wszystko było oki)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

na ta gazete trafilam przypadkiem u kosmetyczki. kazdy sie od razu zainteresowala i od razu chcial wejsc na to forum zobaczyc kto tu siedzi- i sie nie pomylilismy. pracuje jako sekretarka. moja fotka w avku byla. zyczej wiecej luzu i mniej kompleksow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Nie Ellaria nie jest 15 letnim gimbusem. Tacy ludzie z takimi poglądami naprawdę istnieją. :) 

Jest typowym wytworem dzisiejszego świata który ma się wzorować na filmach czytać i uważać jakieś szmatławce za media opiniotwórcze. Nie myśleć samodzielnie i być skoncentrowanym tylko na sobie.

Brak chęci aby mieć dzieci tylko o tym świadczy  bo po dziecku figura się psuje a później trzeba siedzieć cały czas z bachorem zamiast bawić sie na imprezach , na wakacje też problem aby wyjechać no i dziecko kosztuje.

Powiedz dziewczyno co takiego zostawisz po sobie?

Jesteś małą mróweczką wśród milionów innych mrówek ślepo pędząc razem z nimi tylko gdzie? Idź dziewczyno na dłuuuuugi spacer i pomyśl poważnie o swoim życiu i prawdziwych wartościach i przede wszystkim zacznij samodzielnie myśleć.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

o figure sie nie martwie. na dziecko nas stac. poronilam 2 razy,wiecej nie chce.z wygody tez,ale glownie wzgledy medyczne.w sumie,to oboje z mezem nigdy nie chcielismy miec dzieci.dla mnie to nie jest gazeta opiniotworcza.czytaj uwaznie.znalazlam ja przypadkiem w salonie u kosmetyczki. i takich osob jest jak ja bardzo duzo z takim samym zdaniem o takich prgoramach.czas sie z tym pogodzic.na co dzien czytam Newsweek historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

a co meza na gwalt szukasz?:)hehe,pewnie straszysz w tej okolicy.jak juz pisalam szanuje rolnikow i ich ciezka prace. na pewno mamie Zbyszka tez bylo przykro,ze tylko 1dna panna go wybrala i to z taka charyzma, ze szok:)he he.z taka zona, to mozna konie krasc albo z byka spasc:)he he.szkoda mi go i tyle i jemu podobnych i nie pisze tego zlosliwie.milego dnia all.

 

Pewnie i straszę w żniwa zdarza mi się to najczęściej. Wtedy jestem czarna od kurzu ale no cóż robię to co kocham i żadnej pracy się nie boję. Pani lekkich obyczajów taka jaką Ty jesteś nie będzie mnie oczerniać ponieważ ja szanuje swoją prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

W takim razie przykro mi że nie udało się donosić ciąży , ale próbować trzeba, medycyna idzie do przodu i wszystko jest możliwe .

Weź pod uwagę ze takie programy są robione dla oglądalności a nie jest to program dokumentalny o rolnikach. A Ty wrzuciłaś wszystkich do jednego worka. Pracujesz jako sekretarka a wiesz jaka opinie maja sekretarki? Chciała byś aby ludzie patrząc na Ciebie i wiedząc jaką masz pracę myśleli że puszczasz sie z szefem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

w pracy meza poznalam i nie zaluje. za to brzydka na sekretarke nie wezma i nie wrzucam, bo sa na wsi rolnicy przystojni, zadbani i nieflegmatyczni z charyzma. do pani lekkich obyczajow mi daleko, jestem stateczna mezatka, a starac sie o dziecko juz nie chcemy. dobrze nam tak jak jest. mamy 2 psy. nic nam wiecej do szczescia nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Nie chce być niemiły ale szczery jestem zawsze. Tym swoim pisaniem zniżacie się do jej poziomu. Nie raz było pisane, że troll tylko tym żyje. To jest internet. To może być każdy. Czy to pryszczate dziecko, czy zakompleksiona stara panna czy nawet ktoś ze znajomych Uli bo trochę tu pasuje ale nie oceniam to po prostu gdybanie. Im więcej będziecie z tym czymś dyskutować tym większy spam się robi. 

Zazwyczaj takie komentarze piszą osoby zakompleksione aby podbudować swoją niską a nawet ujemną wartość. 

Grunt, żeby na obelgę zaśmiać się nadawcy w twarz a nie dalej dyskutować. Głupi poprzez dyskusję nawet mądre i inteligentne osoby sprowadzi do swojego poziomu. Nie warto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroWM    44

Elaria (czy jak jej tam?)

 

piszesz, że masz 2 fakultety - przypominasz mi jednego buca z wątku pt. "jak wyciągnąć z UE jak najwięcej". też pisał, ze ma 2 fakultety - szybko został zgaszony przez forowiczów, a raczej przez swoje chamstwo.

 

piszesz, że jesteś ustawioną jedynaczką - szkoda tyle majątku psom zostawić po sobie... ale z drugiej strony patrząc na twój (celowo mała litera) poziom - niektórzy nie powinni mieć dzieci w ogóle.

 

dlaczego swoją facjatę skasowałaś- czyżbyś obawiała się wielbicieli na ulicy czy galeriach handlowych?

 

życzę dalszych polewek z mężem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

skasowalam,bo nie chce zeby takie prostaki i buraki wsiowe- niektorzy,na mnie patrzyli,zawistnie i zlosliwie komntowali, wylewajac na mnie swoje gorzkie zale, kompleksy, frustracje i niepowodzenia. to wy nie macie zon i dzieci,a nie ja:)he he.lol.buaahaha,a poza tym czego ja mam sie bac w miescie. wlasnie wrocilam z masazu, wiec nic ani nikt mi humoru dobrego nie zepsuje. pozniej ide z mezem do kina na Furie, wiec jak ktos chce nas zobaczyc na zywo, to prosze. moze na zywo ktos bedzie taki odwazny i mnie od trolli wyzwie:)a wy na wsi jakie tam macie rozrywki? moze jak pojde na masaz nastepny razem, to tez znajde jakies gazetki na wasz temat:)


poza tym wy w wiekszosci przypadkow w ogole twarzy nie pokazujecie i wcale sie nie dziwie dlaczego:)nie ma na co patrzec,a laski na maszyny rolnicze nie leca. najpierw chca facjate zobaczyc,a jesli jest nieciekawa, to sw.Boze nie pomoze:)

Edytowano przez Ellaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kłótnia z idiotką jest jak gra w szachy z gołębiem . Nieważne ,jak dobrze grasz ,gołąb i tak przewróci wszystkie figury ,nasra na szachownicę i będzie dumny z wygranej.  

Ellaria...wracaj do swojego gołębnika ,ponieważ  już zasrałaś parę stron tego tematu ,a widzę że nic więcej nie potrafisz .   

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

skasowalam,bo nie chce zeby takie prostaki i buraki wsiowe- niektorzy,na mnie patrzyli,zawistnie i zlosliwie komntowali, wylewajac na mnie swoje gorzkie zale, kompleksy, frustracje i niepowodzenia. to wy nie macie zon i dzieci,a nie ja:)he he.lol.buaahaha,a poza tym czego ja mam sie bac w miescie. wlasnie wrocilam z masazu, wiec nic ani nikt mi humoru dobrego nie zepsuje. pozniej ide z mezem do kina na Furie, wiec jak ktos chce nas zobaczyc na zywo, to prosze. moze na zywo ktos bedzie taki odwazny i mnie od trolli wyzwie:)a wy na wsi jakie tam macie rozrywki? moze jak pojde na masaz nastepny razem, to tez znajde jakies gazetki na wasz temat:)

poza tym wy w wiekszosci przypadkow w ogole twarzy nie pokazujecie i wcale sie nie dziwie dlaczego:)nie ma na co patrzec,a laski na maszyny rolnicze nie leca. najpierw chca facjate zobaczyc,a jesli jest nieciekawa, to sw.Boze nie pomoze:)

 

Wszystko ładnie pięknie ,ale oleju w głowie to za grosz nie masz ! .Dzisiaj w netto olej rzepakowy jest w promocji to leć w wolnej chwili może coś pomoże Tobie ,ale szczerze wątpię .Mam nadzieję minimalną ,że ten olej choć trochę Ciebie oświeci i to co piszesz będzie bardziej zrozumiałe i w języku Polskim ,bo jak do tej pory to jest Chińszczyzna !.Trzymam kciuki za ten plan .Pozdrawiam .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

Meg5 moze Tobie podobaja sie zaniedbani,bezzebni panowie z krzywymi nosami i odstajacymi uszami,jesli tak,to gratuluje.moze twoj maz podobnie do Zbyszka wyglada:)he he,wspolczuje. RafaKdziela, a jutro jest Silan w promocji, to moze jak z pola wrocisz, lub od zwierzat, to chociaz ladnie bedziesz pachniec, w co watpie:)!Trzymam kciuki za ten plan. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj