kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
biala513    68

 

ty jestes kobieta?myslelismy, ze to facet na fotce.jak ty wygladasz,placz,czarna rozpacz,jestes totalnie asexualna. :ph34r:niby masz 22 lata, a wygladasz na ryczaca 40. moze to rola tak niekorzystnie na urode wplywa.szok. taka mloda, a taka zaniedbana.

 

Bo za raz ze śmiechu padnę na podłogę!!!

 

Ciebie za to mąż poślubił po ciemku na dodatek jak był pijany bo nikt o trzeźwym umyśle takiej kobiety niby zadbanej nie wziął by za żonę.

Nie obrażaj innych piękniejszych kobiet od Ciebie. Może umów się sama na jakąś operacje czy zrób sama coś ze sobą bo wyglądasz fatalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

nie wysmialam, tylko stwierdzilam fakt, ze juz ich rodzice powinni zwrocic na to uwage zeby pozniej wlasnie po tv nie musieli sie osmieszac i szukac tam zony. ja siebie akceptuje. co widac po zdjeciu:) jak bylam mala, to nigdy nie chcialam miec meza rolnika- chociaz ich szanuje. tylko lekarza,prawnika,inzyniera lub architekta...i na szczescie tak sie stalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Oj Panie i Panowie. Kto nigdy nie ocenia po wyglądzie ludzi niech pierwszy rzuci kamieniem(niewidomych to nie dotyczy). Próbujecie być chyba świętsi od papieża co w życiu codziennym słabo wam wychodzi ale na forum to każdy tu szuka Pani/Pana z bogatym wnętrzem bo uroda jest przeraklowana. A gdy ładna dziewczyna poprosi was o pomoc to śliniąc się, robicie wszystko co chce.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

Eliara wygląd to nie wszystko w życiu... przynajmniej ja tak uważam, wykształcenie to nie znaczy że ktoś jest mądry... nie obrażam Cię mówię ogólnie. Każdy jest jaki jest nikt nie ma prawa osądzać drugiego człowieka. Do okulisty się nie wybieram, nikt tutaj gorzkich żali nie wylewa... Pozdrów męża na pewno jest dumny z Ciebie  że sie z rolników wysmiewasz...
Lub jest taki sam jak Ty... Ja was zaproszę do mnie na żniwa zobaczycie co to jest prawdziwa praca a nie pierd*** w stołek za biurkiem... 

Edytowano przez Piotr3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

nie wysmialam, tylko stwierdzilam fakt, ze juz ich rodzice powinni zwrocic na to uwage zeby pozniej wlasnie po tv nie musieli sie osmieszac i szukac tam zony. ja siebie akceptuje. co widac po zdjeciu:) jak bylam mala, to nigdy nie chcialam miec meza rolnika- chociaz ich szanuje. tylko lekarza,prawnika,inzyniera lub architekta...i na szczescie tak sie stalo:)

 

Ale jaki ch*j cię to obchodzi jak oni wyglądają, może podobają się sobie, co ty myślisz że jesteś cud natury? może trafi ci się dziecko z zespołem Downa, to zobaczymy co zrobisz żeby dobrze prezentowało się w TV, no k**wa że takie ćwoki mogą być tak durne.       ;[   

 

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

Krassus super nick i avek. uwielbiam historie i Spartakusa- tam jest na kim oko zawiesic. nie wysmiewam sie i ich szanuje. wiem, ze nie jest najwaznieszy, ale jak widac bez niego o zone ciezko. lubie stare, polskie filmy o wsi. w,,Wyjscie awaryjne'' ojciec Dorci mowil,ze,,teraz ciezko na wykopki kogos najac, a co dopiero na meza''-jakos tak, co widac po tym programie,a maz jest ze mnie dumny,okazuje mi to codziennie i rozpieszcza na kazdym kroku.traktuje jak ksiezniczke. niczym Glaber Ilithyie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ellaria, a jakbyś poznała faceta który z wykształcenia jest prawnikien i lekarzem, zostawiłabyś męża?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

Ale jaki ch*j cię to obchodzi jak oni wyglądają, może podobają się sobie, co ty myślisz że jesteś cud natury?

 

 

za zaden cud sie nie uwazam i nie zamierzam, idelow nie ma, a mi do niego daleko, ale tych panow lata swietlne od niego dziela i nie zanosi sie na to zeby sie cos zmienilo u nich w tym temacie:)nie zostawilabym, bo juz mam takiego w domu.jestem jedynaczka i coreczka Tatusia.fakt,ze moze troche zmanierowana,ale to nie moja wina.u mnie w domu od zawsze do wygladu Rodzice bardzo duza wage przywiazywali i takiego ziecia by w zyciu nie zaakceptowali.ja tym bardziej.przestraszylabym sie.moj pies tez,a na wies bym chetnie pojechala zobaczyc jak taka praca wyglada.

Edytowano przez Ellaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Masz męża prawnika i lekarza? Nie wierzę.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No ale daj sobie powiedzieć że nie jesteś jakaś piękna, to jak rodzice przywiązywali wagę do wyglądu? no coś słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

No szału nie robi sory Ellaria ale na ulicy bym się za Tobą nie obejrzał  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

pokaz siebie i nie badz bezczelny. chetnie zobacze to ,,cudo'' klamco. Krassus nie zostawie, bo mam meza, ktory ma zawod wsrod tych 4,ktore wymienilam.kochamy sie.o dzieci sie juz nie staramy,nie chcemy ich miec.mamy za to 2 psy.

sam wiesz, ze Ilithyia chciala wymienic Glabera na lepszy model tzn.Waryniusza i gdyby jej mezus nie zabil tatusia,to na pewno by dopiela swego:)


artur125 nie musisz, inni sie ogladaja i to mi wystarczy.zreszta ja juz od dawna zajeta,a ty?za toba sie ile oglada? ja mialam zawsze duze powodzenie, a wiekszosc z was zon nie ma.o czym to swiadczy?

a szal jest duzy,bo za taka lalka jak ja sie duzo oglada, a ma 1en:)hehe,moj nauczyciel z lo od historii zawsze mowil,ze moge przebierac jak w ulegalkach czego o was powiedziec nie mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja pier**le, no wmówiło sobie dziecko że jest piękne i robi siarę na forum.      :P   A może stoisz w lesie i dlatego się oglądają.       :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Nie wiem bo oglądałem Spartakusa ale film z 1960 o czym świadczy mój avek.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

Elliaria- a np o tym to świadczy że nie znalazło swojej drugiej połówki jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

a ty jaki jestes?pokazujesz siebie czy nie?bo ciagle czekam i jakos niewidac brzydalu.a tobie co wmawiali?chyba tylko kompleksy,gorzkie zale i frustracje.


Nie wiem bo oglądałem Spartakusa ale film z 1960 o czym świadczy mój avek.

tez fajny,ale w tym nowym sa same ciacha.moj maz mowi,ze Ilithyia to ja:)he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

    photo-thumb-142531.jpg?_r=1415052963           No teraz to mogę uwierzyć że to ty.            :P     :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Jak do niej podobna jesteś to kiepsko z urodą w takim razie.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

    photo-thumb-142531.jpg?_r=1415052963           No teraz to mogę uwierzyć że to ty.            :P     :lol:

 

to na wasza czesc,to wasza trzoda chlewna,a ja lubie swinki-skarbonki.kiedy swoja fotke wstawiasz?na sw.nigdy,bo masz ryj gorszy od tej swinki i tak samo niewyparzony:)hehe.lol.buaahaha.dobranoc all,slodkich snow.do jutra.ttys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

Skończcie już te wojny Ellaria na przyszłość nie obrażaj rolników bo dzięki nim masz co jeść chociaż przy obecnych cenach nie wiadomo jak długo to potrwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

to na wasza czesc,to wasza trzoda chlewna,a ja lubie swinki-skarbonki.kiedy swoja fotke wstawiasz?na sw.nigdy,bo masz ryj gorszy od tej swinki i tak samo niewyparzony:)hehe.lol.buaahaha.dobranoc all,slodkich snow.do jutra.ttys

No też cię kocham.        :P  śnij o mnie, tylko rączki na kołderkę, bo dziurka ci się zrobi jak u tej świnki.        :P        :lol:

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Nie strasz Piotrze bo i tak słowa nie dotrzymasz.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

@Ellaria Żałosna jesteś. Pustka hula Tobie po głowie. Żaden dyplom nie Cię nie obroni. Twoja postawa i impertynencja mówią same za siebie i wyrażają Twój poziom intelektualny który jest poniżej zera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

Krassus- ja nie straszę tylko u nas pada gospodarstwo po gospodarstwu i widzę co się dzieje... w jakim senie słowa nie dotrzymam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj