kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Sporo z piszących tutaj osób ma konta na Fejsie. Nikt z Was nie próbował porozmawiać z osobami z programu, bo one także mają konta? Pewnie obowiazuje ich jakaś tajemnica, ale ogólnymi wrażeniami z programu, mogliby się podzielić. Ciekawe np czy dziewczyny Pawła serio myślały o takim życiu czy to bardziej chęć zaistnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Po pierwsze randka w ciemno już była jakoś się przejadła 

Po drugie czy naprawdę myślisz że dwoje nie znających się ludzi siądzie naprzeciw sobie i będą opowiadać o swoim życiu, sekretach, tajemnicach ? Być może i  mamy XXI wiek (i bogato umyślną młodzież) ale nie sądzę żeby człowiek otworzył się na drugiego człowieka zwłaszcza że nie wie co za kotarą jest ... Jednym słowem marzyciel z Ciebie ale to dobrze że jeszcze  tacy są ... :)

czasami łatwiej jest rozmawiac o sekretach z obcymi, zwłaszcza jesli sie jest anonimowym


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
98mati98    0

Sporo z piszących tutaj osób ma konta na Fejsie. Nikt z Was nie próbował porozmawiać z osobami z programu, bo one także mają konta? Pewnie obowiazuje ich jakaś tajemnica, ale ogólnymi wrażeniami z programu, mogliby się podzielić. Ciekawe np czy dziewczyny Pawła serio myślały o takim życiu czy to bardziej chęć zaistnienia?

 

O właśnie też mnie to ciekawi. Ja myślę że jak nikt głupio im nie "spamował" to może i coś by odpowiedziały te osoby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcz84    3

No dobra a ciekawe jakby taki eksperyment zrobić, dwoje młodych ludzi którzy są samotni, nie mają nikogo, posadzić po przeciwnych stronach stołu z parawanem między nimi i pozwolić im rozmawiać na różne tematy na wszystko, żeby się dowiedzieli o sobie wszystkiego, marzenia tajemnice, poglądy, a potem zdjąć parawan co się może w tedy stać jak myślicie, czy jeżeli nie będzie któreś z nich atrakcyjne wygra rozsądek czy jednak oczy wezmą górę, jak myślicie, w końcu w dobie internetu nie wiemy zasadniczo kto jest po drugiej stronie a częśto się rozmawia. Nie chodzi mi o zakochanie, podobno poprzez rozmowę można się zauroczyć ale czy to prawda, co sądzicie o tym ^^

Też mam ciekawy eksperyment, tych dwoje w samolot i na bezludną wyspę na rok :D. Nie żeby ich tam lwy jakieś ganiały czy coś, tak żeby dało się przeżyć jeśli się o siebie zadba. Oj chyba w trójkę by wracali, i mocno bardziej atrakcyjni :D.  

A co do tego parawanu to myślę, że efekt był by jeszcze gorszy, niż bez niego i szanse tej mniej atrakcyjnej osoby mniejsze (choć nie wierzę w zupełną nieatrakcyjność która była by w jakiejś części niezawiniona, bo można być małym łysym tłuścioszkiem ani me ani be, ale też można być niskim łysym wysportowanym człowiekiem który ma zdanie na każdy temat - sporo zależy od nas). Poza tym od początku będzie się gdzieś z tyłu głowy  to pytanie kołatało jak on/ona wygląda, a jeśli gadka się klei to i oczekiwania rosną do wyższego poziomu, a im większa wysokość tym upadek/zaskoczenie bardziej bolesne. Zawsze lepiej pozytywnie zaskoczyć, niż rozczarować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

widzę że się nie da was przekonać no trudno każdy myśli inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miroM1984    6

ludzie ogladaja sie jeden na drugiego dlatego z bezludenj wyspy wracaliby we trojke, a w rzeczywistosci gosc zostanie sam i babka tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie dziwię się Kasi ,że takimi tekstami rzuca . Nie dość ,że kamery to jeszcze  inny świat.   Dla nas, to chleb powszedni ,dla niej ....''to się rusza ? ''  Kasia i tak dzielna dziewczyna ... ;)

Nie wiem ,czy jest się z czego podśmiewać  ,jak na FB to robią ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pisząc poprawę humoru miałem na myśli uśmiech jaki wywołują u mnie Jej słowa, gdy sobie przypominam. Nie nabijam się z Niej, bo jest jaka jest i oceniać bardziej nie zamierzam poza to co napisałem kilka postów wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie napisałam ,że Ty się wyśmiewasz ,tylko ci co to na FB wstawiają .   Zwykle  chwytanie za słówka . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Nie dziwię się Kasi ,że takimi tekstami rzuca . Nie dość ,że kamery to jeszcze  inny świat.   Dla nas, to chleb powszedni ,dla niej ....''to się rusza ? ''  Kasia i tak dzielna dziewczyna ... ;)

Nie wiem ,czy jest się z czego podśmiewać  ,jak na FB to robią ? 

 

Kto się podśmiewywał  z Kasi ?.No tak ale nie brakuje de..li :-) .Uważam ,że Kasi i Zbyszek tworzą bardzo zgraną parę .Pozdrawiam.

 


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

Sporo z piszących tutaj osób ma konta na Fejsie. Nikt z Was nie próbował porozmawiać z osobami z programu, bo one także mają konta? Pewnie obowiazuje ich jakaś tajemnica, ale ogólnymi wrażeniami z programu, mogliby się podzielić. Ciekawe np czy dziewczyny Pawła serio myślały o takim życiu czy to bardziej chęć zaistnienia?

 

a co ty szczególnego widzisz w tych dziewczynach Pawła? minęły się z top model czy o co chodzi? normalne d.u.p.y. długie nogi, proste włosy i to tyle. zwyczajne dziewczyny. żadne księżniczki

 

rozmawiałem dzisiaj na żywo z jednym z uczestników. nie był do końca zadowolony z uczestnictwa ze względu na rozgłos który mu teraz towarzyszy...

 

 

No dobra a ciekawe jakby taki eksperyment zrobić, dwoje młodych ludzi którzy są samotni, nie mają nikogo, posadzić po przeciwnych stronach stołu z parawanem między nimi i pozwolić im rozmawiać na różne tematy na wszystko, żeby się dowiedzieli o sobie wszystkiego, marzenia tajemnice, poglądy, a potem zdjąć parawan co się może w tedy stać jak myślicie, czy jeżeli nie będzie któreś z nich atrakcyjne wygra rozsądek czy jednak oczy wezmą górę, jak myślicie, w końcu w dobie internetu nie wiemy zasadniczo kto jest po drugiej stronie a częśto się rozmawia. Nie chodzi mi o zakochanie, podobno poprzez rozmowę można się zauroczyć ale czy to prawda, co sądzicie o tym ^^

 

 

kolego nie wiem czy wiesz ale gatunek ludzki i nie tylko to wzrokowcy. musi ci się coś/ktoś spodobać wizualnie żeby coś z tego było. ot cała tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

detektyw TOM dalej w akcji; a to agentka o 5 lat w swoim wieku się pomyliła :D :D :D jednak 25 :D

 

 

Paweł odpowiadał mi nie tylko pod względem wieku, ale imponował także charakterem. Jest zaradny, przedsiębiorczy, z poczuciem humoru – stwierdza Natalia, która śmieje się, że ze stresu zrobiła błąd w liście. Błąd był istotny. – Napisałam, że mam 20 lat, podczas gdy mam o pięć więcej. Mało brakowało, a Paweł nie zdecydowałby się mnie poznać. Jak się spotkaliśmy na żywo, wyjaśniłam mu pomyłkę – mówi Natalia, która zawsze lubiła wieś. Jako dziecko karmiła gęsi w gospodarstwie babci.

 

http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140927/SLUPSK/140929771

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesz filantrop jeżeli ty widzisz tylko opakowanie to już twoje zmartwienie a nie moje B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

temu staremu co ma passata w kombi to podstawili tego new hollanda z pługiem dla reklamy już to widze że kupił u niego wo gulę nie widać budynków jakiś zwierząt czy maszyn dopiero pokazali że ma jakąś starą 6 a po przyczepę to do saśiada musiał jechać to tam pic na wodę że kupił niebieskiego smerfa. jak starym passatem jeździ i nie ma nawet przyczepy. I jeszcze kazał im rwać ręcznie zielsko  w rzepaku masakra co sobie dziewczyny z miasta pomyślą że chłop ze wsi to tylko do roboty szuka jeszcze paweł normalny ubrać sie potrafi i ogarnąć a reszta to brak słów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie większe do nich wymagania niż uczestniczki, do Stasia się prujecie, a ma wiedzie i inteligencje. Potrafi się przynajmniej do kanonu lektur odnieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

ale Stach się sam błażni na każdym kroku,jedna z uczestniczek pytała się ile hektarów tego rzepaku a on nie potrafił dokładnie powiedzieć tylko rzucał hektarami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A czym miał rzucać ziarenkami?    :P

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesio    10

Zaraz kanon lektur,coś tam bąknął o Wokólskim, ale w sumie (moim zdaniem) pasowało to jak pieść do nosa,ogólnie co z Niego za gospodarz co nawet własnej przyczepy nie ma i to przy areale 50 ha,!Normalnie żal , jak to mówi moja córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Zaraz kanon lektur,coś tam bąknął o Wokólskim, ale w sumie (moim zdaniem) pasowało to jak pieść do nosa,

Ty pacanie nawet nie umiesz poprawnie napisać Wokulski, a co dopiero żeby załapać o co tam chodziło.         ;[

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesio    10

No fakt,mój błąd,ale widzę że Ty jesteś bardzo bystry,to może mi wytłumaczysz?


No fakt,mój błąd,ale widzę że Ty jesteś bardzo bystry,to może mi wytłumaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Szkoda mojego pisania, i tak nie załapiesz, jak już dwa razy to samo piszesz w poście, to z tobą nie jest za dobrze.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj