kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Apista    6

Wystawianie na próbę przed kamerami z...."miłości"?

Wolne żarty :o

Zrozumiem dojenie krowy, skubanie kaczek, jeżdżenie ciągnikiem, ale spuszczanie po linie dziewczyny z takiej wysokości?

Zapewne są dziewczyny które nie widzą lęku ale raczej większość się nie odważy i wręcz nie należy je namawiać do takich rzeczy.

 

W końcu co zejście po linie ma wspólnego z rolnictwem? Ni wiem :P

Poczekamy to się przekonamy, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Był taki program kiedyś jak "Randka w ciemno" - jak się nie mylę i tam też się swatało pary ciekawe czy jakieś dalej są razem, czy wspólna wycieczka i każdy w swoją stronę ?

 

To samo może być w tym przypadku, nie wszyscy szukają związku niekiedy potrzeba tylko zabłysnąć w TV.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

W randce w ciemno nie było robienia ze swatania kabaretu. A i skuteczność była dość wysoka, ponoć niektóre pary do dziś są razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

podobne to jest trochę do łowów króla disco tylko że tam na castingu był sam Niecik z mamusią a tu paru chłopa może przebierać w mniej lub bardziej urodziwym kwiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Przesadzacie. Musi być trochę rozrywki a pewnie to wszystko jest sponsorowane przez program więc dziewczyny mają okazję użyć sobie z życia. Jakby ciągle było tylko dojenie krów, robienie kiszonki i skubanie kur to byście też marudzili a miastowi totalnie wyśmiali by ten program. 

W tym programie (w innych, zagranicznych edycjach) podobno związało się sporo par, pobrali się a nawet mają dzieci. Także może niektórzy osiągają ten programowy cel a nawet jak nie to tak jak wspominali w wywiadach sami uczestnicy, są teraz bardziej rozpoznawalni i może dzięki temu jak nie z którąś Panią z programu to z jakąś inną im się uda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z tego co pamiętam z wywiadu z Panią reżyser rego programu na świecie powstało ok stu par i urodziło sie z tego 130-cioro dzieci. Nie widziałem całego wywiadu, bo net się ciął, ale zainteresowani znajdą. Ja odpadam, bo o 3 pobudka, obejrzę na stronie tvp jeśli zamieszczają poprzednie odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Ja oglądałem online na TVP i strasznie cięło nie wiem czy to wina TVP czy tej stronki ale na vod.tvp też się cięło więc to dziwne. Wszystko inne śmiga tylko rolnik się muli... Także też jutro lukne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2125

Najlepszy w tym odcinku Stanislaw z ta 80 z ta drewnianka pozyczona od sasiada bo sam nie ma przyczepy :D Ale za to ciagnik za 300k ma :D

Edytowano przez mds212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

to była czeska crystyna no i przyczepy zabrakło a dedukując po ciągniku to ma pług unia grudziądz albo szałem byłby atlas bo ten co przy domu stoi to jako ozdoba tak jak NH :D szkoda że dziewczyny u pawla były na pokaz wystawione a ula jakby nie miala swoich tekstów to napewno by już dawno znalazła swoje szczęscie 

Edytowano przez Arturo

Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin103122    21

MI też cieło w tv a potem nic nie było i niemogłem obejrzeć, muszę zobaczyć w internecie  :mellow:

Edytowano przez marcin103122

Jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fartom    11

coś mi się wydaje że Stanisławowi blizej do baletnicy niż do rolnika  i najlepiej zwalić na sąsiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

też tak pożyczacie traktory koledze jak stasiu? jakoś mi tu nic nei gra z tym gościem. Ktoś mu postawił NH na podwórku i tyle bo niby po co mu w tym wieku nowy traktor? Komu to zapisze?  Stary Passat i odmalowana 80tka to chyba całe jego maszynowe zaplecze na moje oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Odcinek jeden z lepszych :D Stasio latający między drzewkami, ujęcia Adama z pannami przeplatane ujęciami z tymi łosiami :D Szkoda mi dziewczyn Pawła i Grześka bo widać że mają dość. U Pawła Kasia i Natalia pewnie chciałby coś więcej a i Ula u Grzesia też płacze że lata swoje ma. 

 

Stasiek ma jak ma. Niby obszaru dużo ale kto wie jak mu się tam rodzi. Hodowli zero, utrzymać się musi, dom odnowił, coś buduje. Kto wie jak mu sypało w latach poprzednich przy niskich cenach zbóż i wymarzaniach. Nie ma nic do roboty prócz uprawy ziemi więc i c360 by to obskoczył :D

Edytowano przez pawelol111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Kombinerkami kombinował Stasiu by odkręcić niby zapchane filtry paliwa :D A nie wie że jak sąsiad sąsiadowi pożycza to nigdy z pełnym bakiem paliwa :D

Już samo pożyczanie ciągnika i przyczepy, to ile musiał się narobić by pożyczyć :D Śmiechu po pachy

 

Adam widać ma dylemat bo obie pasują do niego i to są nie byle jakie dziewczyny z charakterem. ;)

To samo można powiedzieć o dziewczynach Pawła, bowiem ma największy wybór a sam z charakteru najbardziej się błaźni w programie :P

 

I bodajże Grzegorz nie wie czego chce jeszcze ale to już widać że chudą wybierze, choć ona mi tam nie pasuje, nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voo    39

Najlepszy tekst kolegi Pawła " bierz tą która ma największą zdolność kredytową " :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fartom    11

Coś mi się wydaje że Stanisław dał ziemie w dzierżawę, pewno bratu a sam śmiga po dancingach, bo te jego prace na gospodarstwie wyglądają dosyć śmiesznie ;). Zbigniew i Grzegorz widać że naprawde poświecili się gospodarstwu. A Paweł daje przykład jak wydoić Unie tyle ze chyba zdolność kredytowa się mu kończy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Pozwole sobie wtrącic swoje tyrzy grosze bo zaczynacie się czepiac wszystkich

zaczne od Grześka bo wygląda na fajnego chłopaka jedyne co chłopak kocha i potrafi to uprawa ziemi wszystkich pozostałych rzeczy boji sie jak ognia na spacer z Ewą wyszedł jak na stracenie a ten pocałunek to już totalna porażka następnie z Ulą musiał zabrac psa chyba sie bał że mu wpier..... Ta ziemia jest jego całym życiem nawet gdyby miał do niej dokładac to i tak by uprawiał od przyszłej żony oczekuje żeby się domem zajeła najlepszy kandydat dla panny z miasta (masz pieniądze ugotuj posprzątaj i rób co chcesz byle byś mi nie mówiła że mnie ciągle niema)

Adam człowiek orkiestra niby fajny gośc ale jak przyjdzie co do czego to odpada

Zbyszek pier.... jak niepełnosprytny jako jego jedyny atut widze pracowitośc i prostote(aż za bardzo) gośc do programu nie pasuje wcale Jego pytania do Kasi są na poziomie przedszkolaka za to jej odpowiedzi na poziomie naszego prezydenta Do tego gościa poprostu brak słów wkońcu były żołnierz

Stanisław stary kawaler z zasadami nerwus jakich mało denerwuje go prawie wszystko choc pozuje na wyluzowanego poete dla Stasia już niema ratunku chyba że jakaś pani z kółka różańcowego która ugotuje upierze i cały dzień w milczeniu będzie sobie odmawiac różaniec najlepiej w kościele żeby nie wchodzic mu w droge

Paweł człowiek z ambicjami od siebie wymaga bardzo dużo od innych jeszcze więcej Nie szuka żony tylko kontaktów Jeżeli mu sie uda to co zaplanował jeszcze będzie o nim głośno jeśli nie wyjedzie za chlebem do Angli (Nie jestem zawistny ale chciałbym widziec jak mu sie noga poślizgnie bo wkurza mnie jak studencik posiedzi 3 lata w mieście i zachowuje się jak wielmożny hrabia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

to i ja napiszę z moich obserwacji po wczorajszym odcinku:

-cofam swoje słowa że ten NH to może być Stasia, we wczorajszym odcinku nawet nie chciał go odpalić żeby po Crystala jechać, pewnie diler podstawił i powiedział: nie ruszaj, nie dotykaj, ma stać i ładnie wyglądać

-Grzesiek-widać że go do Ewy ciągnie, dziewczyna też stara się jak może, a i mi się podoba: miła, cicha, spokojna, szczupła, do mojej żony podobna, no i fakt że przełamała lęk wysokości żeby zjechać na dół do niego, mistrzostwo

-ten tekst że trzeba brać tą która ma największą zdolność kredytową to wydaje mi się że z ust Pawła padł

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Co do Ewy wydaje się że ona idealnie do niego pasuje jednakże coś chyba w niej jest nie tak, (jak człowiek uważający się trochę za romantyka) nie chciałbym czarno przewidywać ale żeby Ewie to zauroczenie (ta miłość) szybko nie przeszła bo szkoda Grzesia jak i jej. Ula wie czego chce i otwarcie o tym mówi ale Grzesiek nie szuka tego u niej tylko u Ewy. Mam nadzieje że się im uda bo widać że Grześ jak i Ewa to zasługują na szczęście.

 

Stasiu............................................ z komentarza to jedynie dodam że NH śmiesznie, komicznie i ogólnie dziwnie się prezentuje u niego na podwórku, diler miał pomysł na reklame ale chyba nie za bardzo mu się ona sprawdza.

 

Zbychu i Kasia im więcej odcinków tym mniej do siebie wg mnie pasują. Na początku jak tylko jedna była to Zbychu się nie zastanawiał ale z czasem zaczyna dostrzegać jaka Kasia jest.

 

Paweł vel sołtys rozpieszczony i za bardzo nastawiony optymistycznie do życia chociaż potrafi ciężko popracować i w głębi duszy szuka kogoś na stałe tylko gra przed kamerą kogoś kim nie jest.

 

Adam chyba wybierze Anie chociaż Iza bardziej (ale minimalnie) by do niego pasowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

a i jeszcze jedno na temat tych kobitek Stasia: moim zdaniem to chcą z niego kaskę ile się da wyłudzić, albo też znaleźć sobie miejsce na starość, bo dzieciom w mieszkaniu zawadzają, i pewnie jeszcze potem za pieniądze ze Stasiowej gospodarki swoje dzieci urządzić, na pewno nie chodzi tu o bliskość,o miłość

Edytowano przez bratrolnika
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

ta wieczorna imprezka u Pawła nie wiem.. ale wrażenie takie jakby wszystkie 3 były mocno wku...... tą akcją która była na prawdę dziwna...(doradzanie itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

ciekawe co na to niewiasty z tego forum co tak zachwalaly pawla ze jaki on super ,a okazalo sie ze nawet zbyszek pokazal sie z owiele lepszej strony,pawel zblaznil sie juz totalnie i juz tego nie odwroci,zreszta zadna z dziewczyn co byla u niego na gospodarke z krowami sie nie nadaje,zwabil je jedynie slodkim pierdzeniem o tym jaki to on aktywny i jeszcze wybral najwieksza barbie z nich wszystkich co widac golym okiem ze wo lozka to moze z nim pojdzie ale robic napewno nie bedzie.Ula by mu sie przydala to moze by go troche doprowadzila do pionu

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj