kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
7 godzin temu, tobi866 napisał:

Ludziska sorry ze wam przerywam  ta gadke szmatke ale czy to nie jest temat o programie "Rolnik szuka żony"? A wy tu już od paru stron pier**licie jakieś głupoty o d*pie maryny a raczej Zosi. 

P.S. Czy w tym temacie jest jakiś Woźny aby posprzatał ten rozpierdolnik? I piszących nie na temat wy***rdolił do innego tematu? 

Temat faktycznie "Rolnik szuka żony", ale to nie znaczy że zaraz o programie tylko, widzę że bardzo ciebie rajcuje obrabianie d*py uczestnikom tego programu, bo inaczej tego nazwać nie można.

 

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia
No a jak się pi....li głupoty o tyłku Maryni tzn Zosi to i plotek nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Cytat

. Ale Sean znowu będzie mnie strofował. 

Zosiu, Zosiu, kto ja? no Ty chyba sama za siebie nie możesz, toż ja bym Ci nieba przychylił.        :P    :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Nieba nie chcę, coś wspomniałeś o krokodylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanuszTracz    46
9 godzin temu, tobi866 napisał:

Ludziska sorry ze wam przerywam  ta gadke szmatke ale czy to nie jest temat o programie "Rolnik szuka żony"? A wy tu już od paru stron pier**licie jakieś głupoty o d*pie maryny a raczej Zosi. 

P.S. Czy w tym temacie jest jakiś Woźny aby posprzatał ten rozpierdolnik? I piszących nie na temat wy***rdolił do innego tematu? 

Co te dni nastaly,myslalem ze to tylko kobitki maja fochy ale teraz widze ze i chlopy,

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592
1 godzinę temu, JanuszTracz napisał:

Co te dni nastaly,myslalem ze to tylko kobitki maja fochy ale teraz widze ze i chlopy,

Jak baba ma te dni to i chłopu odbija a jak chłop baby nie ma to ciągle ma te dni xD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno
21 godzin temu, extrabyk napisał:

Kiedyś byłem w tych Kiermusach i jak dla mnie wieśniaka żadna to atrakcja ale mieszczuchy to tam jeżdżą chyba dość chętnie i licznie zwłaszcza w wekendy.

...

ja prywatnie nie byłem , tylko kiedyś raz na wycieczce szkolnej ale nie żałuję bo za cienki ze mnie portfel by tam gościć , w sezonie letnim to w 1 niedziele miesiąca masakra taki  ruch że z posesji nie tak łatwo się wbić do ruchu a do drogi się nie podchodzi bo ogłuchnąć idzie a do tego niektórzy po sobie za dużo pamiątek pozostawiają na poboczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

Tanio w takich miejscach nie jest bo to są punkty doju mieszczuchów. Moda się zrobiła i w wekend mieszczuch jedzie na wieś. Szkoda,że spora ich część nie umie się u nas zachować i zostawiają masę śmieci i butelek przy drogach oraz włażą na prywatne tereny jeśli tylko zobaczą,że jest tam coś przy czym można zrobić sobie selfi...czasem to ręce opadają i jeśli mieszkasz przy samej drodze do Kiermus to rozumiem i współczuję tego sąsiedztwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Zimno to widać wszyscy zesztywnieli. A Sean jak każdy facet nadziei narobi a potem spadaj mała. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Hehe.... Że zechce mnie na Smerfetkę. I co i nic. Nieba miał uchylić a ja tylko krokodyla chciałam. A on? Gdzie? Uciekł.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Zaraz się zjawi :D i będzie się tłumaczył że niebo spadło mu na głowę albo krokodyl chciał mu rękę albo coś innego odgryźć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Ja już nie chce tego krokodyla, tylko aby jemu się nic nie stało. ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

No ale wiesz ja tylko tak..... zartowalam. A on to na serio. O mamusiu.... Co to będzie! :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Cytat

 O mamusiu.... Co to będzie! :D:P

Oj co to będzie, oj co to będzie, powiedz nam Święty Antoni, że Ona się nic, że Ona się nic, że Ona  się nic nie broni.      :P  :)

 Źle coś zrozumiałaś chyba,   :) Napisałem że nieba bym Ci przychylił, ale nie diabła w krokodylej skórze      xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Sama w taką noc to nie do wiary, sama w taką noc Ty już za stary (?), sama w taką noc oj żebyś radę dał.... :P;)

 

Coś czuję, że z Ciebie to diabeł w smerfiej skórze :P:D

Edytowano przez ZosiaSamosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie patrz kochaneczko że ma głowa siwa,      :)          bo pod starym dębem twardy orzech bywa.    :P

 

Cytat

Coś czuję, że z Ciebie to diabeł w smerfiej skórze :P:D

A ja przecież mam
Takie gołębie serce
W gruncie rzeczy każdej z dam
Nieba przychylić chcę                                   :)

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Rzecz dla wiewiórki nie do pomyślenia, znaleźć w życiu orzech nie do rozgryzienia. ;):)

 

Gdy Diabeł namawia do grzechu Anioła, oj smaży się w kotle czarna smoła, 

Gdy zaś Anioł Diabła namawia w tym duchu pławią się oni w różowym puchu. 

Edytowano przez ZosiaSamosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj