kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Szymi40    1444
12 godzin temu, bobienko napisał:

Ci starzy w każdej edycji to zboki i chamy :P

,,Głowa   siwieje - d...pa   szaleje''  ;)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie za darmo to robią. Mogą się zarzekać, ale nikt normalny by się nie zgłosił jakby nic z tego nie miał. Plotkują, że nieoficjalnie tv płaci jeśli powstanie związek i sponsoruje wesela. To wszystko plotki, bo wpisy zapewne znajomych i osób z bliskiego otoczenia są usuwane z fejkzbuka.

Grzesiu Bardowski miał nam co nieco zdradzić i coś nadal milczy. Montrakt chyba dawno minął lub płacą za milczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Chodziły słuchi że Oni też się znali wcześniej.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Zarówno Meg jak i Zosia mają obie rację w kwestii podziału majątku.Sad moze wziąć pod uwagę fakt,ze swoją pracą w gospodarstwie osoba przyczyniła się do powiększania i powstawania majątku i uzna,ze należy się jej jakieś zadość uczynienie.Wiec najlepiej jest sporządzić intercyze przedmalzenska a dorobek już wspólny w okresie trwania małżeństwa dzielić.

 

Ta edycja to jakieś nieporozumienie wielkie,ze to jest emitowane przez tv.¬¬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Oczywiście,ze zrobię gdyż każde z małżonków wnosi do małżeństwa różnego rodzaju majątek,zeby też uniknąć nieporozumień typu kto miał więcej przed ślubem oraz że któreś przyszło z niczym do drugiego.Intercyza jest też zabezpieczeniem dla dzieci w późniejszym czasie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

to najlepiej zrobić tak jak ja, żona bez niczego, ja też, i sami się wszystkiego dorobiliśmy w czasie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia
A czy te majątki to są najważniejsze? Żenisz się z majątkiem czy jak? Ważne jest czy jesteś szczęśliwy z tą drugą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mało to w tym kraju przypadków, że szczęście trwało tylko do ślubu lub do dopisania małżonki do majątku. Żaden porządny gospodarz nie pozwoli, żeby jednym podpisem stracić majątek kilku pokoleń, wart nierzadko miliony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia
Też racja. Bo jak się jakaś trafi co tylko majątek widzi to rzeczywiście można stracić wiele. Szkoda, że dziś ludzie mają do siebie tak mało zaufania i wiążąc się z kimś w pierwszej kolejności widzą majątek a nie człowieka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Kolega ma rację wyżej .Teraz sporo dziewczyn udaje ,jakie to zakochane ,a po pół roku max roku rozwód i podział .Bardzo trudno jest trafić uczciwą dziewczynę .Ja uważam  ,że jeżeli druga osoba jest na tyle uczciwa ,to bez problemu może podpisać intercyzę .U mnie w okolicy w zeszłym roku był taki głośny przypadek ,jak dziewczyna oskubała swojego już byłego męża .Oczywiście sprawa tyczy się gospodarstwa .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

Na żonę to najlepsze są takie dziewczyny co nic nie mają a najlepiej to jak nawet majtek nie mają...bo przecież liczy się tylko człowiek :D

Edytowano przez extrabyk
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    514

Kiedyś to były majtki , teraz te stringi to tak jakby bez majtek:D i to często się liczy


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia
A może panowie, właśnie dlatego źle trafiają z wyborem bo widzą te stringi albo ich brak ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Gdyby mój mąż przed slubem podsunął mi intercyze do podpisu, dostałby po łbie. Jeśli nie poznał mnie na tyle żeby mi zaufać.... to sorki nie mamy o czym gadać. Jeśli przez czas bycia ze sobą w związku on ma wątpliwości co do moich intencji, trudno każde idzie w swoją stronę. Takie jest moje zdanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Każdy idzie w swoją stronę jesteś pewna że tak byś chciała? 

Czy to rozwiąże jakiś problem albo przysporzy następnych a udawać będziemy ze jest dobrze? 

Intercyza zawsze ma za i przeciw każdy chroni co już ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Chodzi mi o to że w moim przypadku taka umowa nie jest potrzebna. Ja wiem co miałam przed slubem, wiem co mąż miał i wiem też co mamy pracując RAZEM. Nie uznaje wyciągania ręki po czyjeś bo ja na to nie pracowałam więc dlaczego miałabym to zyskać. A jeszcze raz brak zaufania nic nie buduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

To dlaczego byś nie podpisała tej intercyzy ? To tylko kawałek papieru,  nie ufała byś przyszłemu mężowi? To aż  tak to jest  ważne dla Ciebie  i innych  Przeciesz chodzi o zaufanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7957

ja bym podpisał jak by zona chciała, natomiast ja bym z taką inicjatywą nie wyszedł. Kolejna sprawa jak tu ktos wspominał ze ktos tam po poł roku sie rozszedł, nie mial intercyzy i majątek heja, w takim przypadku to juz celowe musiało byc, zalezy tez ile sie znali, bo moze ów delikwent nie poznał dobrze swojej przyszłej wybranki, bo na to czasem trzeba trochę czasu, a wiadomo ze są sluby po roku czy nawet pół roku znajomosci, a pozniej pod pretekstem niedopasowania czy czegos innego jest rozwód i podziały. Miałem kiedyś taką dziewczyne, byłem z nią z 9 miesięcy, na początku była spoko, nic nie zdradzało tego jaka jest naprawdę, ale po dłuzszym czasie wyszła z niej prawdziwa osobowość, byla po prostu tak pazerna na hajs jak prosiak przy korycie. Z taką się ozenic po pół roku mogłoby byc pozniej ciekawie  bez "umowy" . Bo wydaje sie ze juz znasz, ale nie znasz jednak i zenisz się/wychodzisz za mąz za powłokę takiej osoby. Oczywiscie to w dwie strony działa, bo moze byc zacna kobieta, a trafic na takiego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia
21 minut temu, LuckyLuke12345 napisał:

To dlaczego byś nie podpisała tej intercyzy ? To tylko kawałek papieru,  nie ufała byś przyszłemu mężowi? To aż  tak to jest  ważne dla Ciebie  i innych  Przeciesz chodzi o zaufanie. 

Nie podpisałabym, bo stawia majątek w pierwszej kolejności niż moją osobę. A to nie jest grunt pod dobry związek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Luk po co ci kobita w końcu tylko jest ozdobą jak sam nieśmiało stwierdziłeś.

Wiec lepiej dla niej jak by podpisała  bo ładnie by po tem wyszła przy tobie :)

Rafał może by trzeba się w końcu na kogoś zdecydować bo szukasz i szukasz a znaleźć nie możesz albo nie chcesz znaleźć,  jak to jest? 

 

Edytowano przez Roman4321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174
27 minut temu, ZosiaSamosia napisał:

Nie podpisałabym, bo stawia majątek w pierwszej kolejności niż moją osobę. A to nie jest grunt pod dobry związek. 

sama się zaorałaś kobieto, to jest właśnie gwarant tego, że nie chodzi Ci o majątek, a o osobę czy ona coś posiada czy nie posiada zupełnie nic, to jest najlepszy grunt pod związek i czysta sytuacja, kocham Cię czy masz hajsu w opór czy jesteś średniakiem czy nawet gołodupcem i nie chcę Twojego hajsu w razie W

#logikarozowychpaskow mocno

Edytowano przez TOME11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj