kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Landfarmer    3581

Oj tam zaraz utrzymanka przecież nie każdy musi zarabiać ktoś też powinien zadbać o  dom


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Ale pomyślcie, ile kobiet w tym programie liczy na to że to mąż będzie ją utrzymywał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Bingo, możesz wszystko zrobić za żonę jak zajdzie taka potrzeba, ale po jaką cholerę wyjeżdżasz przed orkiestrę i się zawczasu kompromitujesz.

Czy ja mówie ze wszystko za zone zrobie a ona bedzie sobie lezeć? chodzi mi o to ze nie widze dla niej pracy w gospodarstwie, co innego w domu lub praca zawodowa.

Jeszcze jedno żal patrzec ja ktossie żeni z piekna kobieta i po kilku latach tak ja zajedzie praca ze zostaje wrak człowieka


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1326

A myślisz że po pracy innej jak w rolnictwie nie można być wrakiem? Chyba nigdy nie widziałeś "szczurów" ryjących w wielkich korpo po 14-16 godzin na dobę ;) Nie wspominając już o niszczącym stresie, który jest nieodłącznym dodatkiem do takiej roboty.

Edytowano przez jajonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Dokladnie. Mam znajomych co pracowali w korporacjach. Po 4 latach sa jak po 10. Tepo pracy alkochol stres.wszystko na raz.

 

My moze jestesmy upracowani fizycznie ale za to czesto nasza psychika jest spokojna. Bez stresu. Choc i osratnie sytacje na rynkach rolnych i tego nam nie szczedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

ooo panienkę rozebrać  to co innego  bo  taką  co się sama  rozbiera  trzeba  unikać  aby czegoś  nie złapać.  :P

 

czyli striptiz odpada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

A co, jest jakaś chętna na striptiz?  :P  stawiam skrzynkę piwa jak którakolwiek z tu obecnych a tym bardziej Ty :D  zgodzi się udzielić takiego występu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

czyli striptiz odpada?

 

Ups.  o  tym  nie pomyślałem -   a  lubię  popatrzeć  jak  jest na co.  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

A co, jest jakaś chętna na striptiz? :P stawiam skrzynkę piwa jak którakolwiek z tu obecnych a tym bardziej Ty :D zgodzi się udzielić takiego występu.

Za szkrzynkę piwa striptiz? Coś tanio cenisz forumowe dziewczyny. Już Rumunki mają wyższe cenniki.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Dokladnie. Mam znajomych co pracowali w korporacjach. Po 4 latach sa jak po 10. Tepo pracy alkochol stres.wszystko na raz.

 

My moze jestesmy upracowani fizycznie ale za to czesto nasza psychika jest spokojna. Bez stresu. Choc i osratnie sytacje na rynkach rolnych i tego nam nie szczedza

My mapy mix pracy fizycznej i umysłowej, choc jak kogos poznaje to mówie ze mam prace siedzaca i wcale nie kłamie. później dodaje ze siedze albo w ciagniku, albo na kombajnie


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Za szkrzynkę piwa striptiz? Coś tanio cenisz forumowe dziewczyny. Już Rumunki mają wyższe cenniki.

 

Widzę że jesteś obeznany w temacie :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Zawsze możemy zasięgnąć rady znawcy ile to skrzynek piwa powinienem postawić :P

Niech znawca wie że tu piszemy na żarty a nie na poważnie ;) I raczej mało kto z nas preferuje rozrywki typu striptiz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

skrzynka piwa? Dziękuję nie piję :)

Mało kto preferuje takie rozrywki? A czytałam gdzieś, że bardzo często się to odbywa... Chociaż dziwnie by było oglądać faceta robiącego striptiz kobiecie :D

Edytowano przez Ate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

no fakt że to nie są rzadko spotykane rozrywki a i zapewne większość facetów by nie odmówiło sobie tego widoku :)

Ate a dlaczego dziwnie by było? żebym ja oglądał striptiz faceta to.bym sie czuł delikatnie mówiąc dziwnie ;) ale ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

szczerze wolę oglądać faceta ubrudzonego od smarów i oleju naprawiającego ciągnik lub brudnego i spoconego przy żniwach :) Męski striptiz kojarzy mi się tylko z klubami go-go dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Zawsze możemy zasięgnąć rady znawcy ile to skrzynek piwa powinienem postawić :P

Niech znawca wie że tu piszemy na żarty a nie na poważnie ;) I raczej mało kto z nas preferuje rozrywki typu striptiz ;)

To nie wiesz co Cię omija dobrego. Ale dziwne, facet który prawdopodobnie swoją półnagością chwali się avatarze, brzydzi się kobiecego striptizu. Wolisz panów i dlatego tak uwidoczniłeś swoje zdjęcie?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może wstawił swoje zdjęcie żeby pokazać jak żniwa dały mu w kość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Widzisz, bo taki problem mam, bo jem za dwóch a nie tyję. ;)

 

Słyszałam że wśród niektórych kawalerów utwierdził się trend że lubią kobiety które niespecjalnie dobrze kucharzą, jako argument podają że nie chcą na starość być z brzuszkiem hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no fakt... fajnie się patrzy na takie ciało ale przytulać to ja bym się do takiej dechy nie chciała. bez obrazy oczywiście to moja subiektywna opinia.

Edytowano przez Lina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Widzisz, bo taki problem mam, bo jem za dwóch a nie tyję. ;)

 

Słyszałam że wśród niektórych kawalerów utwierdził się trend że lubią kobiety które niespecjalnie dobrze kucharzą, jako argument podają że nie chcą na starość być z brzuszkiem hehe :D

Widocznie jesz ale na poziomie dwojga dzieci w przedszkolu. Ciała człowieka nie oszukasz i jak dasz dwa razy tyle kcal co potrzebujesz to zawsze przytyjesz.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Właśnie i tu się mylisz. i to podwójnie ;) Różni ludzie mają różną przemianę materii. Musisz spojrzeć na to co jedzą osoby przy kości i na tych wychudzonych. Nierzadko Ci chudzi jedzą więcej od otyłych i nie mogą przytyć.

Druga pomyłka to taka że to nie jest moje zdjęcie :P to jest oszustwo.

Nie jestem aż tak chudy jak na zdjęciu, więc raczej jest się do czego przytulić, jednakże szerokie ramiona posiadam i jakąś odpowiednią budowę, z resztą jak większość facetów.

 

Jedni wstawiają swe twarze, inni ciągniki, jeszcze inni czyjeś zdjęcie z neta tak jak i wy. Więc chyba i ja mogę :P

Zagłębiając się w psychologię to dojdziemy do wniosku że i wybór avataru (o ile tak się to nazywa) nie jest przypadkowy i nie rzadko zbliżony do osobowości autora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

szczerze wolę oglądać faceta ubrudzonego od smarów i oleju naprawiającego ciągnik lub brudnego i spoconego przy żniwach :) Męski striptiz kojarzy mi się tylko z klubami go-go dla kobiet.

hehe to facet z porządnym nowym ciagnikiem odpada, on sie nie poprudzi, jak cos padnie to przyjada chłopaki z serwisu


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

oj czepiasz się szczegółów :) chodziło mi o ogólne wrażenie. Zawsze mogę powiedzieć, że chce czystego faceta który jeździ tylko nowymi ciągnikami (do którego w razie awarii przyjeżdża serwis), ma nowy kombajn zbożowy w którym siedzi czysty w kabinie, a np. do krów dojenia ma robotników. Ale to zajeżdża utrzymanką. Rolnik zawsze ma przy czym się ubrudzić - taka jego praca.

 

Jedni wstawiają swe twarze, inni ciągniki, jeszcze inni czyjeś zdjęcie z neta tak jak i wy. Więc chyba i ja mogę :P

Zagłębiając się w psychologię to dojdziemy do wniosku że i wybór avataru (o ile tak się to nazywa) nie jest przypadkowy i nie rzadko zbliżony do osobowości autora :P

 

czyli można powiedzieć, że masz taki avatar aby mieć powodzenie u dziewcząt na forum?

Edytowano przez Ate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zdjęcie jak zdjęcie każdy wstawia co mu pasuje, ja mam branżowe i jest ok, może jakaś ogrodniczka się zainteresuje. Rolnik jak jest nie uwalany to nie rolnik.  Smary inne bajery życie i tyle. Ha gorzej jak jedziesz na wesele i walnie koło, garnitur, biała koszula i wymieniaj koło, ale cóż trzeba co zrobisz, w tedy streeptez na drodze i wymiana w samych slipach aby się nie powalać, a .śmiechu przy tym co nie wiadomo jak na jakim filmie w kinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj