kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
solek01    208

A matka Zbyszka jak się cieszyła jak ją pogonił, dziwna ta edycja 2 uczestników dotarła do końca w mocno okrojonym składzie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28700

gruba tak krzyczała że będzie zaraz odjeżdżać pierwszego dnia bo to nie jest dla niej miejsce, a jak ją pognał to wielce obrażona bo ona chciałaby być wybrana

coś mi się wydaje że ona i tą chudą nakręcała przeciwko Zbyszkowi, bo wyjechała to i jej zaraz się odmieniło

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Solek cofnij się o stronę to zobaczysz linki i odpowiedź czemu ta edycja jest taka dziwna. U Karola czy Piotra zwykłe karierowiczki skaczące z programu do programu. Czysta reżyserka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

Czemu tu tylko męska strona debatuje? A mówicie na nas że obgadujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

 Czemu  tak źle mówicie o tych kobietach? Co dokładnie wam nie pasuje?co was zraziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28700

A oglądałas  wczorajszy odcinek i wcześniejsze ? Jeśli tak to sama powinnaś wiedzieć co było nie tak w ich zachowaniu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

Krnąbrność ,lenistwo???? To widziałam... ale czy tylko to?

Edytowano przez Daria54321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

zgłasza sie jedna z druga do programu gdzie to ROLNIK szuka zony, pozniej jedzie na miejsce i wydziwia, to po co sie zgłasza ? to tak jak ja bym wszedł do cukierni i chciał kupić kiełbasy i miał pretensje ze nie ma  :D Po za tym zachowanie i niektóre teksty tez nie były na miejscu :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28700

Wg mnie najgorsze było to ze same chciały się z chłopakiem zapoznać , potem narzekaly na to co niby według nich jest nie tak, chciały uciekać bo już wiedziały ze nic z tego nie będzie, a zaraz potem jak Zbyszek jednej z nich powiedział ze nic z tego nie będzie to jedna się wscieka ze na darmo tu jechała,ze nic jej z nim nie wyszło choć przypomnę ze sama mówiła ze nic z tego nie będzie pierwszego dnia pobytu, i wykosztowala się nie wiadomo jak bardzo, na kiecke za 200zl

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

Z tą kiełbasą dobre xD  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

A wy tu się jaracie tym śmiesznym programem. Myślicie, że to co widzicie w TV to jest czysty spontan??? Nie zastanawialiście się ile sytuacji jest tam wyreżyserowane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

A tak się jaramy a ty myślisz że nie wiemy? :P jasne że wiemyxD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116
30 minut temu, Uziu92 napisał:

to tak jak ja bym wszedł do cukierni i chciał kupić kiełbasy i miał pretensje ze nie ma  :D

Dokładnie.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

hheheh No i o to właśnie chodzi. Moja siora pracuje w TV i kiedyś mi załatwiała wejścia na nagrania różnych programów. Wtedy takim hitem była Randka w ciemno. To były dopiero jaja. Trzy godziny nagrywania niespełna godzinnego programu. Pytania i odpowiedzi z kartek, kilka razy nagrywali te same kwestie bo ktoś zapomniał pytania albo się zaczął jąkać. I najlepsza publiczność "bierz dwójkę", "no co ty bierz jedynkę" hehehhe Ale później w  telewizji po montażu wyglądało to całkiem zgrabnie....

Także na takie programy trzeba patrzeć z przymrużeniem oka....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

Wiadomo,że to wszystko ustawka ale co by nie mówić to mnie najbardziej szkoda w tej edycji Zbyszka i jego mamy. Widać,że to fajni, ciepli, mądrzy życiowo i pracowici ludzie a tu takie dwa wytłuki,że szok. Nawet nie chodzi mi o wygląd bo to akurat sprawa indywidualna i to co dla mnie wydaje się obrzydliwe może komuś się podobać więc tego nie mam co komentować...ale zachowanie tych "dam" i to co mówią to nawet nie jest słoma z butów...z ich ust leje się gnojówka i to w domu kogoś kto je tam zaprosił i gości dając im część siebie. Na tym przykładzie widać jak nisko upadły obecne obyczaje.

Ta o została marudziła w którymś odcinku,że to taki duży dom i ona nie wyobraża sobie,żeby to sprzątać...rozwiązanie tego problemu jest banalnie proste...niech wraca do swojej betonowej dziupli w jakimś blokowisku i więcej d*py nie zawraca porządnym ludziom na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5372

Ja to oglądam żeby się pośmiać, często pokazują śmieszne sytuacje. Widzę też jak inni mieszkają i pracują. Najlepsi są Ci starsi uczestnicy, są bardziej ''konkretni''.


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymekrolnik89    116

dla mnie najlepsza  dróga edycja byla  a teraz to kabaret jest. Ten dziadek z tej winiarni jakis lowelas jest i o seksie jeszcze mysli

Edytowano przez szymekrolnik89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

On to przynajmniej trafił na babkę na swoim poziomie...czyli tą z chyba z Suwałk i ona jak ją wybierze to z niego więcej soku wyciśnie niż on do tej pory ze swoich winogron a chwilę potem będzie walka o spadek xD Miał co prawda w tej trójce  też babkę na poziomie i to takim,że sama zrezygnowała w odpowiednim momencie i w ładnym stylu...na tyle dobrym,że się nawet nie skapnął,że nie dorasta jej do pięt...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj