kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pieceofmind    12

Już jedna para jest ta ze zwiastuna, może trochę za duża dla Grzesia ale istnieją kobiety, którym to odpowiada.

Stawiam też na Staszka i Grażynę...Zbyszek wiadomo ...a pozostali panowie nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sianek    167

Co do tego Grześka to może widać, że nie za bardzo umie swoich uczuć ubrać w słowa, ale po oczach widać że tam burze ma i słowa są niepotrzebne. Tak jak Pawlak mówił "Jak prawdziwy chłop płacze to musi być święto" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Dnia Chłopaka <Dużego >!  :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

A myslicie że ja miałam lepszą minę jak z 10 lat temu w domu mi dawali tak samo. Wszystko to lata praktyk i przyzwyczajenie a teraz to już samo zabicie kury jest dla mnie zwykłą rutyną przygotowywania jedzenia więc wyrozumiałości trochę dla tych dziewczyn ;)

 

Ja do dziś nie zabiłabym kury... Są u nas tylko rekreacyjnie, dla jajek lecz nie na rosół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Taa... 10 czy 12 letniemu dzieciakowi kazali kurę zabijać...Szmery....bajery ;)

 

 

Napisałam że 10 lat temu a to chyba różnica ;) A dla ścisłości 10 lat temu miałam 16 lat więc już kobieta a nie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Zabić  kurę na  rosołek  to małe  piwo  a  wykastrować  wieprzka   to  dopiero  dramat   -taka  solidarność  plemików . ;)     ale  cóż  trzeba  :(

Edytowano przez Szymi40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

wieprzka :P nie wiepszka

A jak dadzą Ci mniejszą cenę za to że nie został wykastrowany to solidarność mija :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

o tam, zabić go na wędlinki to swego czasu była udręka, długo nie mogłem się przemóc ale w końcu wkurzyło oczekiwanie na łaskę sąsiadów i sam to zacząłem załatwiać, po 2 razach wszelkie opory zginęły he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

o tu juz wymiękam :D jeszcze na asystowanie przy świniobiciu mnie nikt nie namowił i chyba prędko nie namówi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Darek jak u mnie to samo teraz już opory zniknęły, gorzej by mogło być z bykiem na mięso ale ze świniakiem na wyroby jakoś dobrze już idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Świnka,kura  inne  zwierzątko  nawet zakazane  :ph34r:  niema  problemu  gorzej   ,,rozebrać''   kurę  do  rosołu    -   dla  mnie  to zbyt  nudne .....ooo panienkę rozebrać  to co innego  bo  taką  co się sama  rozbiera  trzeba  unikać  aby czegoś  nie złapać.  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Świnka,kura  inne  zwierzątko  nawet zakazane  :ph34r:  niema  problemu  gorzej   ,,rozebrać''   kurę  do  rosołu    -   dla  mnie  to zbyt  nudne .....ooo panienkę rozebrać  to co innego  bo  taką  co się sama  rozbiera  trzeba  unikać  aby czegoś  nie złapać.  :P

 

Wiadomo że panienkę lepiej rozebrać niż kurczaka czy świniaka :D

Kilka świniaków ubiłem. Zabicie to najłatwiejsze jest. Potem dopiero zaczyna się robota...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

Wiadomo że panienkę lepiej rozebrać niż kurczaka czy świniaka :D

Kilka świniaków ubiłem. Zabicie to najłatwiejsze jest. Potem dopiero zaczyna się robota...

 

Wiesz kobiet się nie rozbiera,kobiety ubiera się we wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Darek, to może na AF są chętni na nią, bo  co niektórzy tu szukają takiej "królewny" z promocji, przynajmniej potwierdzają to swoimi postami - " ja szukam żony a nie pracownika, sam wszystko będę robił, ja nie pozwolę by moja żona cokolwiek robiła", kandydatka jak ta lala, nawet by się nie broniła jak będzie jej zabraniał .     :P

Wiem ze do mnie pijesz i powiem Ci:

1 Grzesiek mowił ze zona ma mu obiadki dowożic a nie harować w polu. Marzenie i moje, ale jakby zona pracowała zaowdowo to tez ok

2 Ule wyrzuciłbym z domy bez kolacji. on takie zadania wymyslił, moze i ja cos podobnego zaproponowałbym, bo ja i grzesiek podobnie myslimy, ale takie zbieranie ziemniaków to dla kogos kto tego nie robił to mogłaby bys mega frajda i zabawa

 

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Dnia Chłopaka <Dużego >!  :P 

Ach dziekuje Kasieńko 

 

o tu juz wymiękam :D jeszcze na asystowanie przy świniobiciu mnie nikt nie namowił i chyba prędko nie namówi.....

swiniak to nic zabij baranka


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Dnia Chłopaka <Dużego >!  :P 

Kasiu tutaj tak z 80% łącznie ze mną to obchodzi dzień dziecka :D a nie dzień chłopaka :lol:


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sianek    167

Wiesz kobiet się nie rozbiera,kobiety ubiera się we wstyd

 

To ja inne słyszałem: "Zanim rozbierzesz kobietę, zastanów się czy będziesz miał za co ją ubrać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wiem ze do mnie pijesz i powiem Ci:

 

 

 

 

Bingo, możesz wszystko zrobić za żonę jak zajdzie taka potrzeba, ale po jaką cholerę wyjeżdżasz przed orkiestrę i się zawczasu kompromitujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Na początku pokazuj tylko swoje zalety a wady same wyjdą za jakiś czas :lol:


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Już się zastanawiacie czy będzie Was stać ubrać swoją wybrankę... czyli co nie chcecie mieć eleganckiej, zadowolonej żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a to już od was panowie zależy jak bardzo rozpalacie swoją wybrankę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj