kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ansja    747

Tak Robo ,masz rację sądzę,ze by mu się mokro w gaciach zrobiło.Startuje do tych którzy mają odmienne myślenie niż on.

Co by powiedział gdyby mu też kobieta tak na zdrowo porządnie wp***dol dała,.WschodPolskiPany widać po tobie,ze ten twój wschód jest chamowaty,ludzi już tam na wsiach nie ma u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No , Ansja , jaki wschód ? Ty raczej też z tej strony Polski . ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli wasze zdanie na temat kobiet wychowujących same dzieci z różnych przyczyn losowych zakładaćie zgóry że sa łatwe,to jak mam szanować takich ludzi jak wy, :lol:

lepsza dziewczyna waszym zdaniem jest taka którą ma pół powiatu co sobote tylko jedzie na pigułkach niż taka co jej w życiu coś nie poszło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty strasznie głupi jesteś , ale gadasz mądrze :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w d*pie mam to co o mnie myślisz i co inni o mnie myślą i to jak traktuje użytkowników agro widocznie sobie na to zasłużyli, :lol:


ponadto jest to forum i każdy może wyrazić swoje poglady,a że wy macie swoje z ciemno grodu więc ktoś musi was naprowadzić a jeśli dyplomatycznie się nie da to do takiej ciemnej masy tylko z kijem podchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Pokaż chociaż jeden wpis który był napisany w sposób dyplomatyczny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo to jest dyplomacja pierwotna - maczuga i w łeb . :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

w d*pie mam to co o mnie myślisz i co inni o mnie myślą i to jak traktuje użytkowników agro widocznie sobie na to zasłużyli, :lol:

ponadto jest to forum i każdy może wyrazić swoje poglady,a że wy macie swoje z ciemno grodu więc ktoś musi was naprowadzić a jeśli dyplomatycznie się nie da to do takiej ciemnej masy tylko z kijem podchodzić

Tak się tlumaczysz?To po jaki ch*j się mnie czepiles jak do ciebie o tej bibli nie pisałam...

No tak w necie to każdy mocny w gębie a w realu siedzi i piszczy jak mysz pod miotla.

 

Tak zetorki jestem ze wschodu i to nic ,że są też inni ale każdy widzi ,że wschód wschodowi nie równy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No mi się wydaje że załapałem z tą Biblią (Jezus i cudzołożnica ) ale ten zanim pomyśli , to już pisze . Ale muszę Mu tym razem przyznać sporo racji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Ogólnie chodzi o to ,że od wieków byl zawsze problem z sexem,ze zarówno kobiety jak i mężczyźni z tym się nie powstrzymywali...lecz jedynie co ubiór się zmienił oraz media więcej wszystko nagasniaja dlatego stało się to tak modne...wśród wielu młodych bywa,ze skoro koleżanka już miała swój pierwszy raz to i ja muszę,bo przecież wstyd,ze jestem pod tym względem gorsza...Tak to zaczęło mnie więcej działać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15

haha, ale się uśmiałem :)

 

współczuje twoim dzieciom,jak ktoś sie pizdą jak ty urodzi to i nią zdechnie...widocznie masz takie pojecie bo ty żeś palcem robiony albo żeś w kondonie na strychu o jedną zimę za długo przewisiał,jak i reszta twoich niedojebanych kolegów dziewicy szukają,dupe na pierwszym miejscu stawiają...jak tak dalej pójdzie to zostaniecie co niekturzy pedałami...jak jest chemia między ludzmi to jest wszystko,to tak jak byś mówił że ta biedna to ja jej nie chce czasy się zmieniły dziewczyny gonią takich frajerów jak ty,nie jedna panna z dzieckiem radzi sobie lepiej w życiu niż nie jeden chłop albo w związku z niedojebem jak ty...nie każda panna z dzieckiem jest łatwa ale komu ja to tłumacze z cimnoto ludzką jak ty się nie dyskutuje do takich jak ty się strzela ,,,,komiczny jesteś

 

 

Hahaha :) ale się uśmiałem :D  Brawo za tak bogaty język w słowa oraz za nieprzeciętny dar bajko pisania :) Wyniosłeś mnie na obłoki, poczułem się wartościowy że tak działam na innych, dzięki i oby tego więcej było :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie srałem jak to do ciebie pisałem a że mam cie za gówno to mnie poniosło,zauważyłem również że masz kompleks małego ch*ja bo obrazasz kobiety i tym samym wychodzis na wielkiego ch*ja ale tylko w przenośni  :D  :D  :D


Tak się tlumaczysz?To po jaki ch*j się mnie czepiles jak do ciebie o tej bibli nie pisałam...
No tak w necie to każdy mocny w gębie a w realu siedzi i piszczy jak mysz pod miotla.

Tak zetorki jestem ze wschodu i to nic ,że są też inni ale każdy widzi ,że wschód wschodowi nie równy :D

przestań sie mazac :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15

Nie no gościu zaskoczyłeś mnie. Cały dzień na kiblu,( prrr edytowane) niby o kiblu nic nie wspomniał :) ale myślę że to tam leciało :D ;D  no toż to arcydzieło jakieś tak cały dzień  ;D Jeszcze trochę i byś mógł wiersze pisać bo ci rymowanka nawet wychodzi w miarę  hahaha :D :D

Edytowano przez lukasagro111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Folguj trochę , bo znowu na urlop cie wyślą i śmiać się nie będę miał z czego . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Najważniejsze, że rodzice Gosi to dobź ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Moja dalsza sąsiadka z czwórką dzieci wyraża taką chęć . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj