kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
miglanc88    116


a mi się wydaje, że boi się po prostu otworzyć, żeby nie został zraniony. Jak będzie wiedział, że ma działać to będzie działać ;)[/quote ] raczej nie. Skoro bał by się przed nią otworzyć, to nie brał by udziału w programie. Od początku wiedział że to dziewczyna z temperamentem, po prostu przecenił swoje możliwości. Później głupio było się wycofać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Mam ogromny szacunek do ludzie mieszkających na wsi i powiem szczerze, przez ten program dopiero teraz "ludzie z miasta" się zaczęli śmiać "ludzi ze wsi".. Daję cudzysłowie, bo te określenia w przeciągu lat tak na brały na znaczeniu, że każdy tak się określa..

Rolnicy występujący w programie tylko kasę za udział dostali i się (nie każdy, ale wielu) ośmieszali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

raczej nie. Skoro bał by się przed nią otworzyć, to nie brał by udziału w programie. Od początku wiedział że to dziewczyna z temperamentem, po prostu przecenił swoje możliwości. Później głupio było się wycofać

Tylko że mi się wydaje, że Tomek to typ faceta który potrzebuje impulsu żeby zawalczyć o kobietę. Taka cicha woda, która brzegi rwie. A Moniki temperament? Może tylko udaje silną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Tylko że mi się wydaje, że Tomek to typ faceta który potrzebuje impulsu żeby zawalczyć o kobietę. Taka cicha woda, która brzegi rwie. A Moniki temperament? Może tylko udaje silną?

możliwe, że masz rację. Ale co jeśli ona naprawdę ma silną osobowość? A tomek to taki trochę marmelas? ? Wtedy żaden impuls tu nie pomoże, chyba że wsadzi palce do kontaktu xdddd. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Raczej miglanc ma troche racji,gdyz ostry temperament Moniki moze Tomka oniesmielac i tlumic,bo nie bedzie wiedzial czy rzeczywiście potrafi sprostac jej wymaganiom.Przewaznie silna osobowosc oczekuje od kogos drugiego tez tej sily,wladczosci a nie prowadzenia za reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Aniu pozwolisz,że się z Tobą nie zgodze. Bo silna osobowość, raczej oczekuje od innych podległości. A Monika musi być silna żeby wszystko ogarnąć, a może wolała by żeby ktoś inny zarządzał i ją odciążył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Artur moje ostatnie zdanie chyba przegapiles.Silna Monika musi byc fakt,lecz takie wlasnie kobiety oczekuja by facet byl tym wlasnie przewodca a nie czekal na rozkazy.

Edytowano przez Ansja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Nie przegapiłem. Napisałem, że musi być, a nie jest. "Trudny" do okiełznania, to jest ten od gęsi, a nie Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Może ona lubi dominacje.

Na podstawie krotkiego programu ciezko to opisac jaki ktos ma typ charakteru.Lecz uwazam,ze flegmatyk z cholerykiem to niezbyt sie zgodza,gdyz ta to dwa zupelne przeciwienstwa i czesto moze dochodzic do konfliktow pomiedzy takimi typami usposobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Ten Tomek to w okolicy mojej narzeczonej jest. Podobno to niezły przekręt. I leń. Co często przed sklepem przesiadywal.
Ale to tylko plotki okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Ten Tomek to w okolicy mojej narzeczonej jest. Podobno to niezły przekręt. I leń. Co często przed sklepem przesiadywal.

Ale to tylko plotki okolicy

 

kto bogatemu zabroni? :lol: Puki nie chodzi i "dej dwa złote", niech se przesiaduje :D

podobno w każdej plotce, jest coś prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    432

A tak myslałem ze ta pracowitosc i ta pilarka co ze soba wzioł to bardziej dla pokazu i zaimponowania niz rzeczywistej pracowitosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Dobrze że chociaż ta jego pilarka była stihla a nie innej marki, bo wywalili by go w piz. ... tylko smród by został ..he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2989

Na to wychodzi że tak :) ciekawe czy do pełna zalał czy tylko na parę klocków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj