kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

 

 

Moim zdaniem to Szymon ma najfajniejsze dziewczyny, chetnie przygarnąłbym którąś 

A to pies czy kot ,żebyś przygarnął ? 

 

 

Obejrzałem wczoraj pierwszy raz, ale tylko by zobaczyć jak z bliska wygląda Monika. wink.png Dziewczyna 2 lata starsza ode mnie i jakby to delikatnie ująć; gospodarstwo trochę ją już zmęczyło. Nie dziwię się, ale jest za to naturalna.

Godp .ją zmęczyło ? Po pierwsze ,kobiety szybciej się starzeją od mężczyzn ,po drugie tak jak zauważyłeś jest naturalna . W dzisiejszych czasach  ciężko znaleźć naturalną kobietę ,która tylko  podkreśla swoje wdzięki ,za to roi się od sztucznych cyborgów ,co dzień i noc w masce chodzą . Media karmią nas wizerunkiem kobiet jak i mężczyzn z gładką cerą,nienaganną sylwetką  itp...   a my ( szczególnie młode pokolenie )  ulegamy tym wizjom . Przy tym oferują masę suplementów diety i innych cudownych wynalazków ,które zapewnić nam mają wieczną młodość i atrakcyjność . 

 

PS:  Gdzieś przeczytałam ,że aby dziś poznać prawdziwą urodę kobiety ,na pierwszą randkę umów się z nią  na basen .  :P

Może trochę nie na temata ,ale takie czasy teraz są .... :D   https://www.youtube.com/watch?v=bmVFZtQlXSg

 

 

Dziwo mnie pewna sytuacja. Na wsi mężczyźni jak i kobiety mają bardzo trudno znaleźć kogoś do związku. Jest program i nagle na jedną osobę jest kilkadziesiąt potencjalnych osób do związku. Pół Polski przejadą a w normalnej sytuacji nie sposób kogoś poznać.

Nie wiem co w tym dziwnego ? Cała Polska ,to mimo wszytko większy obszar jak wieś czy gmina i co za tym idzie duuuużo szerszy zakres poszukiwać i potencjalnych kandydatów .  

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziewczyna nie ma po prostu czasu dla siebie. Nie powiedziałbym, że starzeją się szybciej. Nie mam tu na myśli balsamowania się jak mumie i tapetowania, bo też nie mogę na to patrzeć. Czasem może jakieś małe spa czy wypoczynek pozwoli nabrać nowej energii, ale o to trudno na wsi. Nie ujmując jej mi się podoba.
Jeśli chodzi o drugą część wypowiedzi. Dziwi jednak. Są fora internetowe, strony społecznościowe, matrymonialne a jedyne kogo łatwo poznać to callgirl czy pannę do sponsoringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Obejrzałem wczoraj pierwszy raz, ale tylko by zobaczyć jak z bliska wygląda Monika. ;) Dziewczyna 2 lata starsza ode mnie i jakby to delikatnie ująć; gospodarstwo trochę ją już zmęczyło. Nie dziwię się, ale jest za to naturalna. Ja kibicuję mojemu imiennikowi.

Co do tego amisza to ku..... jakiś fanatyk. Ktoś dobrze trafił, że będzie dziewczyny z Biblii przepytywał.

Łukasz i dziewczyny wydają się być ok, ale za to tego najstarszego to słuchać się nie dało.

 

Dziwo mnie pewna sytuacja. Na wsi mężczyźni jak i kobiety mają bardzo trudno znaleźć kogoś do związku. Jest program i nagle na jedną osobę jest kilkadziesiąt potencjalnych osób do związku. Pół Polski przejadą a w normalnej sytuacji nie sposób kogoś poznać.

 

Ja pisałem o tym, mały katechizm jak w banku będzie :P Jeśli chodzi o Zbysia to jak ktoś napisał stary Erotoman...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Meg5 masz sporo racji,bo na wizji tv jest kreowany sztuczny troche wyglad malonaturalny,ale media tez robia sporo szumu wzgledem idealnego wygladu.

Thomas takie czasy dziwne nastaja,ze kobiety licza na latwe zycie beztroskie i sa takie ktore mysla,ze pieniadze rosna na drzewach jak liscie ha ha.

Aby byc piekna kobieta nie jest potrzebny makijaz,stroj podkreslajacy figure zgrabna.

Kobieta pieka to kobieta usmiechnieta. Sami panowie przyznacie,ktory zWas chcialby zyc ze smutasem wieczne narzekajacym i niezadowolonym.

 

W tym programie na wizji to naturalne,ze kazdy chce sie pokazac z jak najlepszej strony Poza kamerami moze to juz tak kolorowo niewygladac i wowczas widoczny jest ten czarny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

A to pies czy kot ,że byś przygarnął ? 

Godp .ją zmęczyło ? Po pierwsze ,kobiety szybciej się starzeją od mężczyzn ,po drugie tak jak zauważyłeś jest naturalna . W dzisiejszych czasach  ciężko znaleźć naturalną kobietę ,która tylko  podkreśla swoje wdzięki ,za to roi się od sztucznych cyborgów ,co dzień i noc w masce chodzą . Media karmią nas wizerunkiem kobiet jak i mężczyzn z gładką cerą,nienaganną sylwetką  itp...   a my ( szczególnie młode pokolenie )  ulegamy tym wizją . Przy tym oferują masę suplementów diety i innych cudownych wynalazków ,które zapewnić nam mają wieczną młodość i atrakcyjność . 

 

PS:  Gdzieś przeczytałam ,że aby dziś poznać prawdziwą urodę kobiety ,na pierwszą randkę umów się z nią  na basen .  :P

Może trochę nie na temata ,ale takie czasy teraz są .... :D   https://www.youtube.com/watch?v=bmVFZtQlXSg

Nie wiem co w tym dziwnego ? Cała Polska ,to mimo wszytko większy obszar jak wieś czy gmina i co za tym idzie duuuużo szerszy zakres poszukiwać i potencjalnych kandydatów .  

Może źle sie wyraxiłem z tym przygarnianiem, ale jak to nazwać Szymon będzie musiał dwie pozucic wiec słowo przygarnę chyba nie jest takie tragiczne

A monika jest piekna kobieta.


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Jeżeli gleboko wierzący zabrał pod swój dach trzy niewiasty to o jakim haremie mowa? :) Nie podobno żeby je po oborach o stajniach ulokował, byle nie przeciwstawić się Bogu :D Ale żeby dziewczęta z Biblii przepytywac to już lekka przesada...


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tacy są najgorsi co pod sam ołtarz w kosciele zapierdzielają a po myszy każdemu d*pę obrobią a ten to nawiedzony bardziej niż największa dewota w mojej wsi,

a nie wie ktoś ile placą za udział w programi bo bym się zgłosił i za dolary zrobił gnuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
TurboMistrzMinetka ...ta a kto by Cię do programu wziął chyba ktoś po przepiciu ...nie masz najmniejszych szans .A Szymonowi do pięt nie  dorastasz ,bo to chyba jego tak oczerniasz .

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Rafał ależ to jest program Rolnik szuka żony a nie manifestacja wiary czy cytaty z Biblii ...

 

Skoro sam jest taki to też oczekuje tego od dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Jeden gada o oraniu ,czy o sianokiszonce inny o Biblii

 

Rafał a czy to nie Ty w poprzedniej serii broniłeś tej Białorusinki a że to ludzie ze wschodu, że z zasadami itp. a co się okazało ,,homoniewiadomo" i wtedy też się wykłócałeś z kimś pewnie wtedy dałbyś sobie za nią rękę uciąć i wiesz co by teraz było... i byś ku*wa nie miał ręki...

Edytowano przez jaco25

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Jaco- cytat z klasyki polskiego kina :)


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Rafał a czy to nie Ty w poprzedniej serii broniłeś tej Białorusinki a że to ludzie ze wschodu, że z zasadami itp. a co się okazało ,,homoniewiadomo" i wtedy też się wykłócałeś z kimś pewnie wtedy dałbyś sobie za nią rękę uciąć i wiesz co by teraz było... i byś ku*wa nie miał ręki...

 

To co ,że dziewczyna jest innej orientacji to zaraz ją trzeba spalić  na stosie ? .Mimo to trzymałem kciuki za Roberta ,że wybierze Agnieszkę .Jednego jestem pewien ,że ręki za nikogo nie dam ,bo może się nie chwaliłem ,ale życie mi pokazało ,że za kobiety to już na pewno nie warto tak szastać rękoma .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

Uczepiliście się tego gościa jak rzep psiego ogona, przeżywacie to jak stonka wykopki, a mi jest z tego powodu bardzo "wszystko jedno".... dla mnie to on se może i mieszkać w kościele, ale wy moglibyście sobie dać już z tym siana. Dno i tona mułu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

 o luki się pokazał    obserwuje i coś ostatnio ożywiona działalność na forum czyżby kobitki dopiekły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

co ty się tak tym Szymonem podniecasz? Zabujałeś się w nim czy co? było mu list ze swoją kandydaturą wysłać a nie pier..ić o jednym na forum. Lepiej porozmawiać o Monice , niż o księdzu bez uprawnień. Nara. ..

 

Oczywiście możemy o Monice rozmawiać ;) .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek82A    3

Ludzie spokojnie zobaczymy co się w kolejnym odcinku będzie dziać bo coś przewiduję ,że spiecie gdzieś będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

No właśnie skoro o Monice to jak myślicie czemu tego wdowca z dzieckiem nie wybrała, gość wg wielu wydawał się pewniakiem do ,,trójki" co Moniką mogło kierować wiek, starszy o 8 lat, czy to że ma dziecko, czy to że wdowiec????


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przecież powiedziała dlaczego nie wybrała gdy wybierała ze zdjeć. Tlumaczenie trochę dziwne, ale mówiła, że widzi jak bardzo jest przywiazany do syna i coś tam i że to nie dla niej taki związek. Jej decyzja, ktoś musiał odpaść by zostać mógł inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Wracając do tematu Szymona, to ten człowiek jest bardzo odważny i naprawdę musi być głęboko wierzący skoro otwarcie mówi o tym czym się kieruje w dzisiejszym zepsutym świecie. Czy tak jest naprawdę to trzeba spytać kogoś kto go zna. Jeżeli gra to wcześniej czy później maska spadnie, ale nie wydaje mi się że udaje. Na poprzedniej stronie czepiliście się Rafała, o co? Nie ma nieomylnych ludzi to jest normalne. Na ekranie Krystyna wydawała się normalna, a nawet jej zachowanie stawało się czasem nachalne. Jak pokazał czas odkryła karty i okazało się, że chodziło jedynie o pokazanie się w tv. Brawa dla chłopaka, który zauważył to w porę.

Coś ostatnio nie widać Grzegorza na forum. Mam nadzieję, że po tym jak skończy się już umowa opisze wszystko, co działo się za kulisami. Chyba już niedługo, o ile jeszcze tu zagląda.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj