kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kris94    23

Rafał - napisałem tylko swoje spostrzeżenia, każdy może mieć swoje zdanie. Po prostu napisałem że wśród znajomych czy ludzi których poznałem w swoim życiu nie spotkałem nikogo kto tak żyje, zachowuje się, mówi itp. (a sam żyję na wsi) i podejrzewałem że mogą to być po prostu aktorzy którzy grają takich dla potrzeb programu (wg mnie zachowują się trochę dziwie jak na obecne czasy) a wiemy jakie obecnie są programy paradokumentalne w telewizji i kogo do nich biorą. Ale jeżeli są to prawdziwe osoby którym z różnych względów się w życiu nie powiodło i dzięki takiemu programowi wnieśli do swojego życia coś cennego lub poznali kogoś z kim są szczęśliwi to jak najbardziej nic do nich nie mam a nawet życzę jak najlepiej, po prostu gdy to oglądałem wydawało się strasznie sztuczne, jeśli się myliłem - sorry.

Również życzę wszystkim zdrowych i wesołych świąt ;-)

Edytowano przez Kris94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina91    2

Czyżbym zasmiecala forum...? Ok to o czym w takim razie można tu pisać i kto o tym decyduje? Jeśli tylko o problamie RSZ chyba odezwę się dopiero po premierowym odcinku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Karina Jest tak jak kolega wyżej pisze. Wcale nie zaśmiecasz,a wzbogacasz swoją osobą ten temat. PS. . Mk za kogo ty się ruro uważasz? ??? Je. .. esz tu ,ludzi nawet ich nie znając,zbastuj. Mimo tych. ... życzę wszystkim zdrowia, i przede wszystkim wesołych Świąt. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

Kris nie obrażaj uczestników programu ''Chłopaki do wzięcia '' po pierwsze to nie masz takiej odwagi ,żeby wystąpić w TV tylko tu udajesz odważnego i obgadujesz za plecami .Po drugie jest kilka osób w programie ,które wiele zrobiły w swoim życiu mają ogromną wiedzę chociaż ,by techniczno-budowlaną i inne .Ja zaledwie ze 3 odcinki widziałem ,ale gadanie takie ,żeby obrażać tych ludzi jest niesprawiedliwe .

Karina Ty też się kreujesz nie wiadomo na kogo i szukasz dziury w całym .Nawet zdjęcia nie potrafiłaś dodać swojego i o czym my tu dyskutujemy .

Przychylam się do postu Thomasa ,że rozmowy powinniście przenieść na grunt prywatny .

Wesołych i pogodnych Świąt :-)

 

Ej no "chłopaki" fajni są :lol: :lol: Oni nie dość, że odważni to i każdy grosz za odc. się przyda :D Bandziorki itp.

 

Czyli, że jak ktoś nie ma parcia na szkło to nie może o czymś/kimś pogadać ? Występując gdziekolwiek publicznie trzeba się liczyć z falą krytyki, takie życie.

 

Co do tego zdjęcia profilowego to nie jest to żaden portal randkowy/społecznościowy, że mile widziane było by autentyczne zdjęcie to tylko forum jak kilkaset innych w Internecie.

 

Żeby nie było, że zaśmiecam to czekam na jutrzejszy odcinek z niecierpliwością i co do niego to mam do Ciebie Rafale pytanie - będziesz występował w tej dziesiątce ? Pamiętam jak pisałeś o kontakcie ze strony RSŻ, że widzą kogoś takiego jak Ty w programie. Zdygałeś ?

 

 

Wszystkim forumowiczom życzę Wesołych Świąt i mokrego dyngusa dla dziewczyn :D

 

Teraz czas zmykać bo za 5min "chłopaki" lecą B)


„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Co do programu RSZ kolego

icon_share.png andrewk nie będę w tv jeżeli o to się rozchodzi .Nie mam parcia na szkoło :) .A tak poważnie to jest tyle miłych dziewczyn ,że warto poszukać wokół .

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gruby z I edulycji reklamuje kolejne produkty. Tym razem kolczyki dla bydła, które kupuję. Jakoś mnie odstrasza taki zachwalacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

21. 35

 

zgadza się, choć dziś rano mój TV co innego pokazywał

jeśli wprowadziłem kogoś w błąd to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Ja sie nie zgłaszam. U siebie mam wysarczającą ilość roboty, żeby jeszcze u teściów charatać od rana do nocy :P A z tą katarzyną to raczej bym doczynienia nie chciał mieć... to jest zarządca i potrzebuje pionka :P

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

mc cormick ładny 

ktoś się wsłuchiwał może jak była gadka o tym z 2dzieci co ma w gospodarstwie wszystkiego po trochu ,tzn z jakiego powodu się rozeszli? bo tego drugiego rozwodnika też szkoda

i chyba pewnie lepiej byłoby i dla mnie nigdy w życiu się nie ożenić aby nie spotkał mnie podobny los albo jeszcze gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj