kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bratrolnika    28740

a ja dopiszę dwie sprawy które przyuważyłem: Rafał zamiast Tiguanem przyjechał na spotkanie jakimś starym Focusem, nie mi oceniać, sam lepszego samochodu nie mam, ale taka ciekawostka

a dwa Ania od Grześka chyba przeprowadziła się bliżej niego, bo we wcześniejszym odcinku mówili że mieszka gdzieś na Podkarpaciu, a wczoraj pisało że mieszka we Wrocławiu (chyba że mi się coś pomyliło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Z podkarpacia jest ten młody od Anki. Startował do rady w Boguchwale obok Rzeszowa i sympatyzuje z PO.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomrolnik    113

a ja dopiszę dwie sprawy które przyuważyłem: Rafał zamiast Tiguanem przyjechał na spotkanie jakimś starym Focusem, nie mi oceniać, sam lepszego samochodu nie mam, ale taka ciekawostka

a dwa Ania od Grześka chyba przeprowadziła się bliżej niego, bo we wcześniejszym odcinku mówili że mieszka gdzieś na Podkarpaciu, a wczoraj pisało że mieszka we Wrocławiu (chyba że mi się coś pomyliło)

 

koniec programu to sponsorzy pozabierali co swoje i zamiast vw został ford :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

VW być może ojca... a mlody jak i tak pracuje gdzieś w Poznaniu jeździ tym na co go stać i tyle... wkońcu samodzielny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

VW być może ojca... a mlody jak i tak pracuje gdzieś w Poznaniu jeździ tym na co go stać i tyle... wkońcu samodzielny

 i z rolnictwem to ma tyle wspólnego co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1367

Co Wy z tą kasą macie za fobię :lol:  Na kase leci, na kase, raczej przekonała się jaka z tego Mariusza mameja bez wyrazu i uciekła. W sumie bardzo dobrze zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Jonasz a Ty masz klapki na oczach .Cała Polska widziała ,że Ani zależy na funtach Mariusza .A ,że chłopak biedy to go w ''D'' kopnęła .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1367

Tak? No ja nie widziałem, za to widziałem jak typ się zachowuje i to nie było do końca normalne :)

Edytowano przez jajonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeden lepszy od drugiego, ręce opadają. Czy wy na prawdę myślicie że to wszystko jest naturalne i prawdziwe? To chyba macie spore problemy z głową. Wszystko jest wyreżyserowane tak aby było ciekawie i sensacyjnie. A to już połowa sukcesu w drodze do dużej oglądalności o którą chodzi producentowi = zyski, oraz sponsorom, syngenta, unia i stihl = reklama.

 

Pierwszy lepszy przykład. Anna wczoraj mówi że wzięła pierścionek bo stało się to przed kamerami i była pod ,,ścianą,,. Czyżby? Nie wiedziałem że na żywo kręcą i babka nie miała wyjścia.

 

Myślałem że 10 razy ją malowali, ustawiali na krzesłach, przy stolikach, światło itp. I nagle gdy Mariusz wyciągnął pierścionek mogła powiedzieć stop. Nie będzie takiego cyrku za pół roku w TV gdy zrealizujemy cały materiał i puścimy go w eter.

 

Gdyby program był realizowany na żywo wtedy można by uznać że zachowania uczestników są spontaniczne i prawdziwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1367

Nie denerwuj się kolego, bo Tobie też się coś stanie z jedyną tutaj mądrą głową i dopiero będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

to wychodzi, że Ania z lubelskiego- LU 1997C

 

na pewno jest to bardzo duży krok w życiu chociażby przez to no stałam się jakby nie patrzeć osobą rozpoznawaną

czyli mission complet

 

i ten pusty śmiech- przerażające

 

o hajsie to myślę, że napisano już wszystko

 

gównoburza o pierścionek, że nie tu kupiony itd- szkoda komentować

 

tego kwiatu pół światu

- w ustach 36l kobiety? 16-latki to bym zrozumiał- szkoda komentować

 

ogólnie jej występy artystyczne oceniam krótko i zwięźle:

 

user_10498_D4FGSMF6.jpg

 

picard-facepalm-o.gif

 

---

 

 

Grzegorz 10/10

 

dziadek- nic do niego nie mam, wiek rządzi się swoim prawami ale myślę, że dobra odpowiedź dla producentów, że powyżej pewnego wieku nie ma już co na siłę realizować relacji damsko-męskich za pomocą programu tv vide Stachu z poprzedniej edycji, swoją drogą podobna akcja- Stachu obiecał jakieś spotkanie, ten wycieczkę i w obu przypadkach lipa; dochodzi jeszcze kwestia czy to miała by być miłość w tym wieku czy może skok na hajs dziadka, ogólnie przesadyzm i nachalność było widać u każdej z jego kandydatek

 

musiała któraś zostać

zaorało wszystko

 

+ to jak się wycierał po buziaczku

 

eug.png

 

rozjebało system

 

a tak z przymrużeniem oka to:

 

jedna powiedzmy sobie szczerze jak emerytowana prostytutka, ta z kijkami cholera straszna coś w stylu tego kawału, że teściowa to nie rodzina i pozostała wybranka czyli też trochę przesadyzm bo widziała, że dziadka temat już nie kręci, a ona chciała go na siłę realizować

 

niskociśnieniowiec :D

 

Robert 10/10

 

u Rafała Młota :D (Karol Młot) ciekawie wyszło, chyba nikt się nie spodziewał takiego rozwoju sytuacji, oczywiście o ile to wszystko prawda bo hipotezy takiej, że ten ostatni odcinek dograny był sporo później(no bo w zasadzie był, pytanie tylko ile później) i beka na 1/10 Polski już trwała i może próba zmazania tego przez niby związek; Marta wydawała się od początku bardzo spoko, a tu jednak haczyk jakieś obsesyjki i dzwonienia

 

ja do programu przyszedłem z zamiarem szukania żony, jestem dojrzałym i odpowiedzialnym facetem, potrafię rozmawiać na wiele tematów

 

po czym następuje:

 

mar.png
 

:lol:

 

byłaś zakochana w Rafale? nie, nie byłam

 

to po jakiego h*ja wydzwaniałaś po programie

 

ja się bardzo szybko zakochuje i odkochuje więc z tym nie ma problemu, łatwo przyszło- łatwo poszło

 

no to raczej mentalność gimnazjalnej małolaty, a nie 26/7(?) latki..

 

ogólnie jak dla mnie spory pustostan pod kopułą tak jak i pewnej Ani
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

to wychodzi, że Ania z lubelskiego- LU 1997C

 

....

 

:lol:

 

 

 

a z tą Lubelską rejestracją też zauważyłem, ciekawe, bo wcześniej ten samochód był na tablicach ESK (skierniewickie), zobaczcie sobie odcinek jak do niego jechała, mimo że tablica zamazana było widać ESK

i te słowa Kuby-do zobaczenia, a on przecież z lubelskiego pochodzi, czyżby już się do niego przeprowadziła i zdążyła auto przerejestrować???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

hehe kto sprawdzi czy Rafał faktycznie z Justyną ? bo może to faktycznie było wyreżyserowane... Taki nagły zwrot akcji i happy end :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Odcinek był nagrany 2 msc później po ostatnich randkach. Była o tym mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

Niech sie teraz wstydzą Ci którzy krytykowali Rafała i mówili że to gówniarz i szuka wyłącznie przygody i sławy w programie. Żal mi osób które sie naśmiewaja z uczestników a sami siedzą przed komputerami pierdzą w stołki i sami nie mają partnerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Ja tam nie mam zamiaru wstydzić się niczego. Rafał jeszcze dowalił że do kobiet trzeba prosto co jest jawną sugestią że Justyna jest idiotką i nie rozumie jak nie powie sie jej wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak łatwo oceniać innych....szczególnie tv prawdę Ci powie...

Taką reklamę zrobiliście temu programowi, że HEJ!!!!!!!!

.....teraz już na 100% nie zgłaszam się do następnej edycji.... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1523

Jak łatwo oceniać innych....szczególnie tv prawdę Ci powie...

Taką reklamę zrobiliście temu programowi, że HEJ!!!!!!!!

.....teraz już na 100% nie zgłaszam się do następnej edycji.... ^^

 

 

masz rację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim odcinku jestem zadowolony finalem . Sa trzy pary i moze cos z tego bedzie =D A co do Rafala to dobrze ze zmianil decyzje i potoczylo sie tak jak wiadomo ze sa para bo Justyna to fajna dziewczyna widac normalna ,rozsandna . Pozdrawiam zycze im sczenscia. 

 

A co do nastempnych uczesnikow zgaszajcie sie ludzie zawsze benda gadac bo tak juz jest i tyle wiec czekamy na 3 edycje =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

To jeszcze ja się podzielę kilkoma spostrzeżeniami. 

Dla mnie wygranymi tej edycji bez wątpienia są Grzegorz i Robert.

Rafałowi może ktoś nagadał i temu gadał normalnie ale czy znowu jakiegoś numeru nie wywinie tego już bym nie był taki pewny.

Największym przegranym to chyba ten Mariusz, może i dobrze, że nagle wyskoczył z tym pierścionkiem zaoszczędził sobie dużo nie przyjemności w przyszłości ta Anka strasznie dwulicowa.

Marta na początku wydawała się spoko ale ostatnimi wywodami pokazała że coś jest nie halo, zresztą jeśli to prawda że Łukasz jest z nią to trafił swój na swego.

Cichymi wygranymi takimi poza programem są Krystyna i Kuba którzy podobno są razem do nich absolutnie nic nie mam.

Największą nie wiadomą jest dla mnie Kamila.


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

śmieszny to program ale cóż robić w te długie jesienne wieczory,najlepszy był Eugeniusz nic nikomu nie obiecywałem i tyle w temacie,Rafał to chyba z gospodarką się widzi jak na weekend zajedzie do mamusi,gospodarz co się brzydzi kurzych wnętrzności,anna pani co to nie ona głowę wysoko nosi lecz wraz nogami dotyka ziemi:)Grzesiek to bardzo rozmowny i rozmowę podtrzymuje i tak dalej jego wybranka troche dziwna dziewczyna zero znajomych?najbardziej spoko to chyba sie okazał Robert dobry wybór niech mu się dobrze układa.Finał taki  czy im wstyd czy nie to można powiedzieć ze to celebryci jak by nie było, z pierwszej edycji najlepsza była Ula co ją w busie rozpoznawali,podobno coś tam u siebie na wiosce na rozrabiała ale to o tym poczytajcie w necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Ania też coś przytoczyła że ludzie ją rozpoznają.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Gorzej jak Anie wszyscy będą rozpoznawać jako dwulicową osobę.Mi od początku się nie podobała jak na 36 lat wcale nie jest taka cudowna widziałem już starsze od niej i lepiej wyglądały (ale pal sześć wygląd są też gorsze) liczy się charakter,funty się jej marzyły.Dla mnie Mariusz mimo tego że się zbłaźnił  oświadczając się jej jest jednym z wygranych tego programu że dał sobie z nią spokój(Dla Ani liczy się hajs)Cóż takie czasy  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj