kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daremw    128

Grzesiek z tekstem o dyszlu i kołami rozwalił system... Pełna szydera... Rewelacyjny koleś .

Fakt z tym to trafił idealnie i kto oglądał poprzednią serię załapał, żebym nie leżał na łóżku to bym padł ze śmiechu- zresztą jak reszta oglądających :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

jeśli Mariusz oświadczy się w następnym odcinku to zrobi z siebie idiote za przeproszeniem

no przecież był urywek na końcu jak na kolanach klęczał :lol:

 

u Rafałka już chyba po temacie, zapłakana buzia w rączkach

Odcinek przesłodzony do zeżygania....

Jedyną rzecz adekwatną do sytuacji zrobiła Justyna stawiając transformersa Rafała przy Pinokiu do zdjęcia...Nie zdążyłam tylko zauważyć, który z nich miał większy nos....hahaha....Nawet i ona wie najwyraźniej, co o nim sądzić..

Haha....

a ja myślałem, że dla kobiety będzie całkiem odwrotnie, takie romantico 120% :D

+

 

-zwolnij na zakręcie

-ja nie zwalniam :D

 

z tym dyszlem też zaorał :D

 

+

 

spokojnie jak tobie się nie uda być tak często jak będziesz chciał to mi się uda na pewno
jeszcze tu jesteś, a już tęsknie

jak dla mnie to totalnym pustostanem zajebało na kilometr

 

 

Edytowano przez TOME11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

jak zwykle nie oglądam,ale powiedzmy ze z męskiej ciekawości-(bo czasem czytam Was),poziom uczestnikow jest większy niż w pierwszej części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Oby się udało wszystkim ,bo na moje oko to między Eugeniuszem i Lilianną coś się zmienia .Co Do Grzesia i Ani też coś jest nie tak .Ania taka zamyślona i mało ,co się uśmiecha .Po Grzegorzu widać ,że chce ,ale po Ani ? Niestety słabo mi to wygląda .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

Ania od Grzesia po prostu z natury jest taka skryta. Gieniu zgasił Lilkę momentalnie. Mariusz wygląda na jakiegoś desperata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba55    501

   program robiony poto zeby  miastowym zamydlic oczy  ;)  a tu swinie po 3 zl i jak tu zyc :blink:


coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Ale jak w żadnym odcinku nie było naciąganych reklam.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

Jak dla mnie to ten Mariusz jest jakiś dziwny.... . Nie potrafię tego sprecyzować ale coś mi tam nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol82SA    4

Tekst o 2 kołach i dyszlu mistrzostwo to każdy chyba parskną śmiechem co niemiara. Ale tak to z mojego punktu widzenia Mariusz to być może już o ślubie nagle.Ale w zapowiedziach kolejnego odcinka słychać było że komuś coś nie wyszło zobaczymy za 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

Ale ten tekst o 2 kołach i dyszlu troche wyrwany z kontekstu był chyba, mimo wszystko był życiowy w porównaniu do tych innych słodziutkich tekstów. 


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Nic nie wyrwane z kontekstu tylko nabijał się z Grześka z poprzedniej serii no i wyszło mu to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

A że niby robota w polu czeka a tu biedak musi sobie ranki urządzać ? No faktycznie coś tam było, widocznie nie zaczaiłem tego motywu.


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Tylko że akurat o żniwie to powiedział także że ma trochę wypoczynku (nie pamiętam dokładnie jak to ujął) przynajmniej. Także wybrnął ładnie, a z tymi kołami i dyszlem to czysta parodia poprzedniego Grześka i nijak nie było to przecież na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

A że niby robota w polu czeka a tu biedak musi sobie ranki urządzać ? No faktycznie coś tam było, widocznie nie zaczaiłem tego motywu.

 

Nie pamiętam co on dokłądnie powiedział, ale wynikało z tego że gdyby nie ta randka to teraz kosiłby rzepak. Żona jak to usłyszała to powiedziała: "...jakbym ciebie słyszała romantyku..." :ph34r:


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

widac prawdziwy rolnik, niech sie Ania przyzwyczaja do mysli ze nie będzie na kazde jej skinienie, bo praca tez jest wazna, a moze i wazniejsza ;)

kolego Master żonke musisz wychowac mówiłem Ci ze nie wyobrazam sobie zycia z kims kto mnie nie bedzie wspierał w tym co robie, nie musi to byc jej pasja, ale powina wspierac


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Nigdy nie powiedziałem, że nie wspiera czy coś podobnego. Czasem pojeździ ze mną w polu, w żniwa na kombajnie jak przynosi coś do jedzenia, pomaga opróżniać przyczepy itd itd itd, czyli mnie mogę narzekać. Wie że lubie to co robię, ale wiem też że się martwi gdy np wracałem z pola nad ranem i bez zmrużenia oka trzeba było się umyć i jechać do pracy. I tak bywa jak się chce coś mieć i żeby wszystko było zrobiione na czas, a nie publika.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

a ja odniosłem wrazenie ze nie bardzo "jest za gospodarką"


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Eee tam, to tylko wrażenie. Chociaż nie powiem, podsumowanie finansowe sezonu narysowało uśmiech na jej buzi.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

uśmiech, bo taki zysk czy uśmiech ze robisz jak głupi za marne grosze?, bo u mnie w tym roku to średnio jeśki chodzi o finanse

 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

przy tej drugiej opcji nie byłoby uśmiechu tylko "ciosanie kołków na głowie"


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

a w takiej sytuacji powinno być głaskanie i hasło za rok bedzie lepiej nie martw sie

 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

a w takiej sytuacji powinno być głaskanie i hasło za rok bedzie lepiej nie martw sie

a będzie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

nie wiem, ale jak ktoś wspiera to pociesza a nie robi "ciosanie kołków na głowie" 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

...i żyli długo i szczęśliwie. Dobra lecę na mecz.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj