kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
RafaKdziela    443

Intercyzę podpiszą i będzie wilk syty i owca cała. Pozdrawiam

 

Obyś tego swojej przyszłej wybrance nie proponował ,bo Cię pogoni ;)  .Oświecę Cię kolego intercyza jest zbędna o ile gospodarstwo jest zapisane na Grzegorza ,to Ani i tak nic się nie należy po ślubie też .Takie są przepisy ..wiem ,bo jestem w identycznej sytuacji i pytałem się Pani notariusz przy zapisie we wrześniu na mnie gospodarki od rodziców .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslav100    17

A ja głupi jak mówiłem o tym klekaniu to miałem na myśli ze jedno kolano to połowa drogi do tego żeby z kimś być. Ale poszło w eter i koniec tłumaczeń :-) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslav100    17

Spotkaliście się kiedyś z kims? Jescze nikt mi nigdy nie powiedział ze spotykam się z kimś na kocią łapę :-) kończę na dzisiaj... Moja konkubina potrzebuje trochę więcej uwagi. Pozdro ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

@Szymi40 i @RafaKdziela ogarnijcie się trochę z tymi pytaniami. To nie jest Wasza sprawa.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Michał kolego kto pyta nie błądzi .Co w tym złego ,że się zapytam o to ,czy tamto .Grześ może odpisać ,ale nie musi .Wiele osób trzyma kciuki za nim i za Anią ,że im się uda ja również :)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Kto pyta nie błądzi, znam to ;) ale nie o wszystko trzeba pytać ;)


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

@Szymi40 i @RafaKdziela ogarnijcie się trochę z tymi pytaniami. To nie jest Wasza sprawa.

j/w niektórzy tu pier**lą głupoty jak jakieś baby spod sklepu..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polo95    37

Grześ napisał, że powie więcej na temat programu po zakończeniu emisji. Na razie musi wystarczyć nam to, że wybrał Anię. A tak naprawdę to tylko Jego dobra wola, że się tu udziela i co nieco nam wyjaśnia, za co powinniśmy być Mu wdzięczni.

 

I przestańcie z tymi głupimi domysłami. Ich sprawa czy są zaręczeni czy nie, a z tym "mieszkaniem na kocią łapę" to już lekka przesada...

 

Z mojej strony chciałbym życzyć Ani i Grześkowi szczęścia i wytrwałości ;)

Edytowano przez polo95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks    40

No i pan Paweł Szakiewicz nie załapał się na posłowanie. Oddałem głos na niego, co by sobie chociaż kredyty spłacił:) Za mocna konkurencja w jego partii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

A ja głupi jak mówiłem o tym klekaniu to miałem na myśli ze jedno kolano to połowa drogi do tego żeby z kimś być. Ale poszło w eter i koniec tłumaczeń :-) pozdrawiam :-)

 

Ale druga połowa drogi to trzeba  szybko wstać (bo to tylko chwilowa słabość u mężczyzny zdarzająca się średnio raz na życie)  z tego kolana  a nie czasem klękać na drugie bo do końca życia będzie się Pantoflarzem he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

tylko wiecie jaka jest tv trzeba mieć do niej takie zaufanie jak do innych użytkowników dróg czyli ograniczone :) 

Co do Ani i Grzegorza to od momentu czytania listu od Niej przez Grzegorza wiedziałem że właśnie Ona zostanie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

No i pan Paweł Szakiewicz nie załapał się na posłowanie. Oddałem głos na niego, co by sobie chociaż kredyty spłacił :) Za mocna konkurencja w jego partii.

 

można się go zapytać na fejsie jak to jest zeszmacić/zlewaczyć się dla kasy i tej kasy nie mieć :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

@mapo On sam dał wiele powodów do nabijania.Pomijając nawet wygląd shreka,uważa się za niewiadomo kogo bo nagrywa disco polo.Gospodarstwo nawet nie było jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

czy zauważyliście ze znikły wczorajsze wypowiedzi Grześka?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka    17

dajcie spokój z tym dochodzeniem ...co znika co się pojawia... plotkowanie to podobno domena kobiet ale widzę czasy się zmieniają :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

dajcie spokój z tym dochodzeniem ...co znika co się pojawia... plotkowanie to podobno domena kobiet ale widzę czasy się zmieniają :)

 

ponoć mężczyźni plotkują dużo więcej jak kobiety :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Zauważyliście że i tu i w piosence Etny rolnik to ten co bierze kase z uni  :unsure: nie ten co ciężko pracuje, bo "pszenżyto samo rośnie"


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj