kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daremw    128

nie, w mojej części podlasia to szwendacz (lub szwędacz) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Widzę iz kolega z podlasia :P

Hehe mili koledzy może w okresie wielkopostnym warto przyjąć jakieś postanowieni np. wstrzemięźliwość od alkoholu :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesowik    1

@daremw... o popatrz, a ja przez całe życie myślałem że Wysokie jak sama nazwa wskazuje jest wschodniomazowieckie, a nie jakieś tam podlaskie... :) o Łomży nie wspominając.

 

Edytowano przez Lesowik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Lesowik niby te mazowieckie jest wnazwwie ale do województwa mazowieckiego kilkadziesiąt km jeszcze jest przecież

Widzę iz kolega z podlasia :P

Hehe mili koledzy może w okresie wielkopostnym warto przyjąć jakieś postanowieni np. wstrzemięźliwość od alkoholu :D

tak z podlasia, patrzę że coraz więcej osób się pojawia z podlasia w różnych tematach, czasami wprost zatrzęsienie zwłaszcza z okolic Wysokiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rycerz    142

ją słyszałem że tylko alkoholicy w porcie nie piją:)a za takiego się nie uważam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

otóż to, już nie popadajmy w skrajności, jakieś piwko od czasu do czasu to nie przestępstwo, nikt nie mówi o upijaniu się. poza tym chyba poza okresem wielkopostnym też lepiej nie szaleć zbyt mocno (zwłaszcza że mleko odbierają około 6  :wacko: )

a Ty Magdalena  z jakich okolic dokładniej jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Można powiedzieć że jestem też z okolic Wys. Maz. no ale bliżej mi di Ciechanowca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

no tak pewnie na ulicy się mijaliśmy w mazowiecku he he to między nami jest odległość (tak strzelam) gdzieś do 30 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie powiem bywam w Wysokim Maz. no ale po ulicach nie chodzę :P

Nie mój powiat :P

 

HeHe no tak podam współrzędne a później będą mi serenady pod oknem śpiewać :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

HeHe

A na koniec poleci tekst : ''Ona temu winna gdyż współrzędne podać powinna " he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I wszystko już jasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

a tak swoją drogą toprofilowe to przypadkiem nie masz wycinka ze zdjęcia weselnego z kuczyna? bo coś i się kojarzy tak dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

black_shadow Tylko że ja za bardzo sąsiadów nie mam, jednego ale on sam śpiewa sobie serenady :P he daremw Hym... Zdjęcie było zrobione na weselu ale w restauracji w Ciechanowcu :P He no ale w Kuczynie swego czasu też się bywało :)

Kolego

Maciek1091 w jakiej sprawie chcesz się dogadać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

jak sąsiadów nie masz to zawęża obszar poszukiwań, nie trzeba jeździć po wsiach tylko między nimi ha ha

Maciek pewnie chce nas wyswatać ^^

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek1091    2

Omg :D znacie się? No właśnie. Można się spotkać, poznać. Jeszcze ze 2 osoby z af z tego terenu można by ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hehe Spotkać ? :D Myślę iż za wcześnie na takie propozycję :P

Powiadasz wyswatać ? :D Hehe Nie jestem zwolenniczką znajomości wirtualnych :D

Aktualnie znajduję się poza granicami województwa podlaskiego :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Omg :D znacie się? No właśnie. Można się spotkać, poznać. Jeszcze ze 2 osoby z af z tego terenu można by ogarnąć.

tylko ze dwie? jak spojrzeć po tematach to bez problemu by się ogarnęło ze 20 chociaż z najbliższych okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj