kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
corrado    401

Nie ma za co :) Pani inżynier :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ee to słabo jak 4.5 ;)  widać że się na wykłady chodziło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28698

powiedz skąd jesteś, może się uda dojechać :D

a tak przy okazji również gratuluję tytułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Student i jeszcze nie opił inżyniera he he dziwne trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_shadow    51

twój sukces jest już opity @MałaMalwi ;)   opijaliśmy go podczas twojej obrony :P i to dlatego Ci tak dobrze poszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMalwi    37

Student opije tytul w sobote:) W kujawsko-pomorskim:) Wiedzialam, ze sama bym sobie nie poradzila i ktos nade mna czuwal, teraz juz wiem, ze to przez opijanie: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

Student opije tytul w sobote:) W kujawsko-pomorskim:) Wiedzialam, ze sama bym sobie nie poradzila i ktos nade mna czuwal, teraz juz wiem, ze to przez opijanie: )

Gratki :) 

to kiedy i gdzie ;) ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To teraz jeszcze mgr i student pełen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

o i to jest to tyle lat imprezowania i picia by się miało zmarnować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMalwi    37

Musze Cię rozczarowac. Jak na studenta to ja prawie wcale nie imprezuje i prawie wcale nie pije: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_shadow    51

a to "prawie " jest bardzo pojemne :P  :D ...i wcale go tym nie rozczarujesz a wprost przeciwnie( więcej będzie dla niego  ;)   :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

ej chłopaki nie każdy studiuje zarządzanie czy marketing i chleje dzień w dzień, są jeszcze ludzie studiujący cięższe techniczne kierunki, a tu się już trzeba uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kumpla mam na politechnice, kierunek z mechatroniki, mówi jak nie popije nie ma szans aby zdać, a tak kolokwia na 4 wchodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

sam jak studiowałem to mieliśmy większą ekipę kumpli (bardzo rozrywkowych) jeszcze z technikum no i niestety ale kto na studiach nie pił to tylko chodził na studia a nie studiował ;) na wykłady sie nie chodziło prawie, no chyba że coś interesowało, na ćwiczenia z reguły trzeba było chodzić ale też były patenty żeby trochę to ominąć... do tego stopnia niektórzy mieli nas dość że jak sie profesorka z rosyjskiego dowiedziała że na koniec nie może zrobić nam egzaminu (bo był w poprzednim roku) to wychodząc z tą informacją od dziekana mysleliśmy że mu drzwi z futryną wywali, a parę dni wcześniej informowała nas grzecznie: "panowie, ja już mam was dość, porozmawiamy na egzaminie, już ja się postaram żebyscie mieli okazję podszlifować język rosyjski"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

zetor ale mechatroniki nie pójdzie studiowac byle leszcz tylko ktoś kto się tym interesował od lat i na studiach nie będzie się uczył od nowa tylko pogłębiał wiedze


daremw jak ruskie przyjdą to będziesz za tłumacza robił :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

zetor ale mechatroniki nie pójdzie studiowac byle leszcz tylko ktoś kto się tym interesował od lat i na studiach nie będzie się uczył od nowa tylko pogłębiał wiedze

daremw jak ruskie przyjdą to będziesz za tłumacza robił :lol:

spoko, ja od 4 klasy podstawówki rosyjski miałem, maturka była na 95%, na studiach też profesorka mnie chciała zgnębić ale jej się nie udało, z białorusinami jestem w stanie się dogadać to i z ruskami dam radę ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj