kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Malgo35    0

Witam wszystkich :)

Dawno mnie tu nie było a jakie zmiany... 

Życzę Wam wszystkim Wszystkiego dobrego w Nowym Roku spełnienia tych najskrytszych marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

poprodukcyjnym??? np. Paweł??? poczułem się staro....

czas chyba nad drugim dzieciakiem myśleć, zanim mnie niemoc ogarnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Brat rolnika spoko u mnie pradziadek w wieku 60 lat spłodził syna, także do takiego wieku poprodukcyjnego to he he jeszcze daleko, ujmijmy tak po prostu telewizji się nie udało trafić w uczestników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

ojciec 47 miał jak brata zmajstrował, więc wiem o czym piszesz, denerwują mnie tylko posty gdzie ktoś pisze że facet w wieku 27-40 lat to już po ptokach (Stasia nie biorę pod uwagę-choć pewnie jak zapasy przez tyle lat robił to i on by zadziałał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

kolegi  dziadek wziął sobie żonę 30 lat młodszą, ona 20 lat a on 50 i jeszcze dzieci z tego były skoro kolega jest na tym świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

zapraszam do siebie do domu, jak tata wróci z pracy to już wszyscy inni są ble, tylko tatuś jest cacy B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

he he he czyli synuś :) Czym przekupiłeś- kilogram cukierków czekoladowych wystarczył czy Playstatin 4 musiała pójść w ruch ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorzk4    68

anka1 czy to nie można już czegoś polubownie załatwić, tylko trzeba od razu przekupstwo, normalnie korupcja na każdym kroku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

najstarszy mężczyzna który został ojcem był miał 90 lat u kobiet po 30 roku życia zaczynają się problemy jeśli nigdy wcześniej nie miała dziecka wady genetyczne i te sprawy

osobiście znam przypadek on 70 lat ona 28 i jeszcze mają syna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

he he he czyli synuś :) Czym przekupiłeś- kilogram cukierków czekoladowych wystarczył czy Playstatin 4 musiała pójść w ruch ? :D

 

synuś, ma niecałe półtora roku, więc PS4 mu jeszcze nie potrzebne, wystarczy że jest z kim się samochodzikami pobawić, i zrobić hopa hopa do góry

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

Bratrolnika czyli wychodzi na to , że półtora roczku to najfajniejszy wiek i miłość bezwarunkowa :) :)  ( pomijając te samochodziki he he )

Grzegorzk4 czyli można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

....nooo chłopaki Wy nad nami to macie tą przewagę , że i do setki potraficie gola strzelić ( hmmm chociaż nie wiem czy to uznać za przewagę :huh:  )

 

A jak już zaczęliście temat ojcostwa to macie tu "Tatusia Roku" :lol:

 

http://demotywatory.pl/4438076/Wlasnie-mialem-wkladac-indyka-do-pieca

 

http://demotywatory.pl/3820764/Tatus-roku

 

przeciesz modne są teraz tabletki DZIEŃ PO  tak głosno sie o tym mówi :P:D

najstarszy mężczyzna który został ojcem był miał 90 lat u kobiet po 30 roku życia zaczynają się problemy jeśli nigdy wcześniej nie miała dziecka wady genetyczne i te sprawy

osobiście znam przypadek on 70 lat ona 28 i jeszcze mają syna 

 

nie wiem czy w tym wieku sie podniesie mi cisnienie :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conan    4

Najpierw trzeba znaleźć partnerkę,aby tego gola strzelić,bo inaczej Panowie,dalej będziecie na wiwat strzelać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

jak ci będzie  zrzędzić to na pewno podniesie ciśnienie i to nie raz ale czy zawału serca nie będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

no Pan od zgiętego dyszla w przyczepie już reklamuje środki ochrony roślin.... w sumie to bardziej bym go widział przy reklamie łatek do klejenia lub przyczep :P -choć przy przyczepach to mogłaby być antyreklama . 


najstarszy mężczyzna który został ojcem był miał 90 lat u kobiet po 30 roku życia zaczynają się problemy jeśli nigdy wcześniej nie miała dziecka wady genetyczne i te sprawy

osobiście znam przypadek on 70 lat ona 28 i jeszcze mają syna 

Korwin się ostatnio chwalił ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Najpierw trzeba znaleźć partnerkę,aby tego gola strzelić,bo inaczej Panowie,dalej będziecie na wiwat strzelać :)

 

Przyszedł mi pewien kawał do głowy:

 

W starszym wieku mąż do żony może się pokochamy, żona bez namysłu do roboty i pieści mężowi aby coś się uniosło po 15 minutach mówi że ręka ją boli a mąż na to to zmień na drugą po kolejnych 15 minutach znowu uskarża się na ból ręki (a mężowi nic nie twardnieje). Mąż wnerwiony jak ma się chore ręce to nie trzeba brać się za sex.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj