kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wozak    2

@mapo Ja uważam iż to było grane dla publiki , znasz jakiegoś rolnika który by w ten a nie inny sposób postąpił z kobietą,wątpię. A co do reportażu z komornikiem w tle... każdy z nas może to odebrać w inny sposób ,Ja uważam iż to była prowokacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

RafaKdziela: to może mówimy o tym samym, z tym, że ja widziałam to w "Wiadomościach", a ty w tym reportażu...

A wiesz, co jest śmieszne? Że ten komornik mógł wziąć ciągnik zgodnie z prawem, o ile istnieje przypuszczenie, że zadłużony sąsiad korzystał z tego ciągnika. Także uważajcie komu pożyczacie swoje sprzęty...

 

wozak: ja wcale nie twierdzę, że program nie był reżyserowany. Był, co sama wcześniej pisałam. A co do zachowań tamtych panów, akurat jestem w stanie uwierzyć, że mogli się tak zachować (ale wcale nie dlatego, że są rolnikami). Są ludzie i parapety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Z tym ciagnikiem to nie takie proste bo rolnicy byli spokrewnieni 

w reportazu było tez widac jakie maja obejscia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Szwagry

jakos mi ciagnik za 100 tys nie pasował do obejscia   co innego za płotkiem

jak jest naprawde to nie nam rozpatrywac

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Reportażu nie widziałam, więc nie będę się na ten temat wypowiadała, ale zdaje się, że o tym samym mowa, bo kwoty się zgadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Widziałem oba programy

A w telewizji przedstawiaja jak pasuje do załozen programu tak samo w rolnik szuka żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

tvp jest tydzień za polsatem z tym traktorem... ot  takie ich zapóźnienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

@GoRAL1  mówili iż są rodziną a długi każdy uważa a wspólne............. choć razem nie brali .dziwne lecz u nas wszystko może być możliwe .....każdy cieszy się z czyjejś że tak nazwę kapitulację...mam sąsiada który uważał się za Boga a teraz siedzi jak ta naprawdę przysłowiowa mysz kościelna ...i patrzy kiedy jaki grosz z uni spłynie, a ze mnie śmieje się że4 o 3-ciej  wstaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

tvp jest tydzień za polsatem z tym traktorem... ot  takie ich zapóźnienie :P

 

Musieli  sprawdzić  czy komornik  nie  należy  do P. S. L   lub   P.O.  :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do RSŻ to zapewne wiele zachowań bohaterów było sztucznych, spowodowanych wystawieniem na widok publiczny, a część wyreżyserowanych. Natomiast to, że Grzegorz posądził Ewę o rzucenie złego uroku, a Adam oszukał Anię w sprawie swoich intencji, to już wynikało z nich samych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Wszystko ładnie i pięknie z Mieszczuchem na Mazurach ,ale jak będzie trzeba rękawki podgiąć ,to już nie będzie tak wesoło i pewnie też minie ochota na robienie sobie żartów  :)

Edytowano przez RafaKdziela

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Biedroneczka

Gratuluję osiągnięć.

Ale zachowujesz się jak rozkapryszone dziecko.

Pewnie w wielu d*pach byłaś, wiele gówien widziałaś i gówno wiesz. Następnym razem to nie pij do kogoś takim tonem, bo wróci to z powrotem. Gdzie wszyscy pieniacze, co bronili owada, może teraz ją powinni zjechać za ton wypowiedzi. Nie ma ich, polski obiektywizm. 

Pomądrować to sobie możesz owadzie.

Jak coś nie pasi, to do boksów ściółkę wiosłować

 

+1pkt, dodatkowo ban na 24h za głupie posty

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

A pieniacze jak to okresliłeś... stwierdzili tylko że nie będą karmić trola. Przyszełeś tu, pomądrowałeś sobie a potym jak cie do parteru sprowadzili 2x to jeszcze coś tam skomlesz leżąc. żal

 

09 styczeń 2015 - 12:16

buhahah, ale was wkręciłem, i to jest piękne, sam jeden przeciwko owadowi i jej poplecznikom. buhahahah. Mam was :)'

 

żałosne skomlenie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lukbold czego jęczysz? okres ci się spóźnia czy już menopauza? czy ktoś o komenta cię prosił? czyżbyś obrządek wreszcie skończył? pewnie dochodowe świnki hodujesz... ktoś musi robić by inny mógł jeść.

Odbij blat ziom, nie wbijaj, jak cię nie proszą, chyba że masz jakieś ograniczenia intelektualne i problemy z czytaniem ze zrozumieniem... to współczuje w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Macieju zastanów się co piszesz a później pisz.

Najpierw pytasz "gdzie wszyscy pieniacze co bronili owada" a później do usera @lukbold piszesz "czy kto o komenta cię prosił" gdy jeden z nich się pojawił  :lol:

I kto tu ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem się pytam??? :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

moderator powinien wysłsać trola na jakiś przymusowy odpoczynek, ja bym oponował co najmniej 2 tyg może by go to nauczyło kultury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

raportowałem jego ostatniego posta do moderacji... zobaczymy bo na moje oko obraził wszystkich którzy pracują na farmie... to trza mieć tupet zalogowac sie na forum rolniczym i jechać po rolnikach. Wyplewić chwasta raz na zawsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Maciej_Boryna najpierw zamieszczasz jakieś głupie ogłoszenie a później się dziwisz że wszyscy się z tego śmieją. Co ty myślałeś, że  zleci się tłum kandydatek i będą się o ciebie bić? Sam wyjechałeś do biedroneczki takim tonem a później się dziwisz, że Ona cię zmieszała z błotem, miała rację bo sam się o to prosiłeś. I nie wyskakuj więcej do nikogo za to, że się tu udziela bo to jest forum i każdy ma prawo się tu wypowiedzieć czy tobie się to podoba czy nie. I lepiej już nic nie pisz bo się pogrążasz tylko. I tak już jesteś przegrany, zrozum to wreszcie.

 

zetorlublin7341 2 tygodnie to minimum a jakby się dało to jak najdłużej bo tylko zamęt sieje na forum a nic sensownego nie piszę.

Edytowano przez darek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Dzisiaj i jutro kolega sobie odpocznie  .Szkoda chłopaka ,bo sam na siebie bat kręci .

Edytowano przez RafaKdziela

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj