kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hihihi  Milady?   o tak, była by zdolna, nawet byłemu mężowi     hahahaha  {o ile dobrze pamiętam te czasy}

Milady, kurcze zbyt dobrze wiesz jak się panie wtedy ubierały         :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

he he he mapo dzięki za obronę, ale bitwa jest bitwa

 

Poza tym Milady też lubi szampana pić po zwycięstwie , a krwawe sprawy załatwia .... w rękawiczkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mapo nie daj się jej zwieść, że niby Jesteś już przyjaciółką, Milady chciała załatwić Konstancje.    :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

anka1: w takim razie polecam te lateksowe, nie trzeba prać ;)


Korsarz1: tutaj niczyją przyjaciółką nie jestem  -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rozumiem, taka Zosia Samosia.          :P  No i pomalutku rozpada się solidarność jajników.    Łahahahahahaha

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

he he patrzcie patrzcie Konstancję a ponoć ktoś tu deklarował , że muszkieterów nie pamięta :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I Milady też pamiętam, była ładna, ale ziółko z pod ciemnej gwiazdy.    :P

 

Korsarz1: tutaj tak, z nikim się nie spoufalam :P

Tak trzymaj, rozpierniczę tą ich solidarność      :P       hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

dobra dobra Ty sobie Korsarz tak mapo nie spoufalaj, bo Ona mi dobrze doradza np. z tym lateksem

 

I Milady też pamiętam, była ładna, ale ziółko z pod ciemnej gwiazdy.    :P

 

no cóż Milady już to mają do siebie że zawsze lubią być górą :P

 

Dobra argumentów ze strony Korsarza brak, Milady może ściągnąć białe rękawiczki i zaczynać szampana otwierać. Ach była krew i pot , a niech się leje i szampan....

Żegnam ...

Edytowano przez anka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No nie bardzo Milady,      :P krwi z nich nie zmyjesz, Mapo wie co mówi.       :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

A Ty tu Korsarzu jeszcze tu jesteś ?? już myślałam, że po bitwie ....no cóż jeszcze chwileczkę się wstrzymam z otwieraniem tego szampana. Nie lubie go pić jak ktoś dogorywa :P


a rękawiczki no cóż , po to są żeby sobie rączek nie ubrudzić :P  W zapasie ich jeszcze pół szafy, a drugie pół to szampany, francuskie jak na Milady przystało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

przez przypadek pewnie przetniesz mi nią tasiemkę w gorsecie . On się zsunie...... i

I pokaże się piętno Lilii.      :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

ożesz Tyyy !!!!!!!!! to nie koniec, jutro c.d. już ja Ci pokażę piętno Lilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Szoruj, szoruj, może przez noc wyblaknie        łahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Milady też pamiętam, była ładna, ale ziółko z pod ciemnej gwiazdy.    :P

Tak trzymaj, rozpierniczę tą ich solidarność      :P       hahahaha.

 

KORSARZ1 wiesz, że ten kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

No cóż do 4 rano znamię sekretnymi maściami traktowane i w białym mleku namaczane. Nie ma, zniknęło ...i do północy na pewno go nie będzie.

 

Jednak jeśli tak bardzo żądasz mego ukorzenia Panie, no cóż niech i ono nastąpi teraz.

 

Milady w swej najdostojniejszej sukni, w błękicie , na dłoniach białe rękawiczki... Jedną dłonią podrzynając suknię, skłania się przed Tobą Panie. Drugą zaś dłoń wyciąga do Ciebie z obiecaną Różą, o jakże wielkim tu dziś znaczeniu..... a na jej palcu pierścień z olbrzymim rubinem czerwonym jak wino, będącym symbolem władzy.

Ty Panie, pewien swego zwycięstwa wyciągasz zamaszyście rękę po różę......ale cóż to ?? Róża ma kolce ostre jak ciernie i nagle z Twej dłoni zaczynają spływać pojedyncze krople krwi jak rosa i to  syknięcie z Twych ust ......to dla Milady jakże wielka rozkosz ...ach

"Do ostatniej kropli krwi Panie, do ostatniej kropli krwi...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Jedną dłonią podrzynając suknię, skłania się przed Tobą Panie. Drugą zaś dłoń wyciąga do Ciebie z obiecaną Różą, o jakże wielkim tu dziś znaczeniu.....

Fakt, tylko tą różę czuć coś prochem    :P        :lol:

 

Ty Panie, pewien swego zwycięstwa wyciągasz zamaszyście rękę po różę......ale cóż to ??

Nie tak szybko Milady, nie tak szybko.     Łahahahahahaha                                                                                                     {fotka z neta}

maxresdefault.jpg

 

O nie Milady De Winter, tylko bezwarunkowa kapitulacja     :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kp38    8

A co to jest za temat ?

Rolnik szuka żony czy może KORSARZ1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A kto Tobie broni tu pisać?, byle nie o tym durnowatym programie, bo już nikt tego nie chce czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Właśnie tego się nie da czytać

 

Właśnie, tylko że jakoś czytać to by chcieli wszyscy, tylko pisać nie ma komu, chyba że jakiś napaleniec programem ciągle zafascynowany, ale oki wróćcie sobie do tematu i tak szukajcie żony jak jego "bohaterowie", żarty, bzdury pisać, czy pośmiać się z samego siebie to też trzeba umieć, ale krytykantom żal d*pę ściska że są chętni do zabawy i zachowują się jak psy ogrodnika sam nic nie napisze i drugiemu nie da się pośmiać.    Ja pierdzielę, to chyba sama rodzina występujących w tym programie tak ciągle do niego wraca żeby TV ich dalej promowała, bo normalni ludzie aż tak nie ogłupieliby na tym punkcie, Życzę powodzenia. Papa.

 

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

O nie nie !!! Wracaj tu szybko Panie, w przeciwnym razie w najlepszym punkcie Akcji nie będę miała Satysfakcji !!!

 

 

 

ps. a kolegów, skoro już się tu odezwali zapraszamy do włączenia się. fajna zabawa.

Edytowano przez anka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj