kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mapo    7

Osoby z programu "RSŻ" mają się pojawić w Familiadzie dwukrotnie, 26.12. i 01.01.

 

Z pewnego artykułu:

"Czarodzieje z Kaszub, bodaj jedyny rockowy dziecięcy zespół na Pomorzu, wzięli wczoraj udział w nagraniach do świątecznych odcinków Familiady. Zespół tworzą dzieci w wieku 8-11 lat z gmin Żukowo i Kartuzy. Autorem muzyki i tekstów, jak również producentem i realizatorem dźwięku jest Marek Teterycz z Sitna (gm. Kartuzy). Próby i nagrania odbywają się w studiu nagrań „Ton” w Sitnie.

- Wystąpimy w dwóch odcinkach Familiady. Emisja pierwszego odbędzie się 25.12, gdzie braliśmy udział jako drużyna. Drugi odcinek z naszą ilustracją muzyczną, w którym wystąpią też uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” można będzie obejrzeć 1.01 – mówi Marek Teterycz."

 

Program "RSŻ" szybko doczekał się powtórki. Można go obejrzeć powtórnie na TVP Regionalnej, bodajże o 14:30. To smutne, że cieszy się większą popularnością niż dokument "Złote łany"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Złotych Łanów nic nie przebije NIGDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Też uważam, że program "RSŻ" nie dorównuje dokumentowi "Złote łany", jednak smutna prawda jest taka, że to właśnie program "RSŻ" miał dużo większą oglądalność... I doczekał się dużo szybciej powtórki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28749

Złote łany były dokumentem, do tej pory w wolnych chwilach lubię oglądać co któryś odcinek

ktoś wcześniej napisał że Złote łany nie doczekały się tak rozwiniętego tematu na forum, wtedy nie było tak dostępnego internetu, a przecież tutaj znaczny wzrost liczby postów widać było po każdym odcinku, otem wszystko przysiada, zapomina się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobys    30

uważacie że można osadzic dziewczyne o wypadki w gospodarstwie :D ? jak zrobił grzechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

Niech ją posądzi o czary  a osądzi święta inkwizycja . Może sam ma jakieś zaburzenia a zwala na innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

nio to mnie trochę nie było,a cio tuU?ubytki!?


hejjjj

 


nio tak,trza się trzymać,nie daj ,ze skrytykuje,bo to ponoc stronka PiSiorow,kryka zakazana.A niech mi ktoś coś zrobi,hehehe!Gdzie ta banda prooooo RSŻ!!!!NIE!Nie można tutaj krytykować RSZ?A to mi smierdzi fałszerstwem,Gdzie te trutnie które miesiąc wytrzeszczały oczy na naszą polemikę i potrafiły się odezwac-niooo nie wiem ale czy ta Ewa była tak przesądna?Jednemu i drugiemu podpowiadam,kupujta se kozy i uczcie się paluszka wkładać.


Pewnie co do reszty nic niemam,dobry  mój kumpel ciągle słucha disco poolo,i nie mam nic do niego.Ale do jego samochodu nie wsiadam a na imprezy on przychodzi do mnie.Zawsze podkreślałem ,szanujmy się.Ale to się nie da.Właściwie to miałem śie narazić,ale słysze ze ola szaleje heh tzn aleksandra,więć mam nadzieje ze durni wywieje.Nio tak,zapomniałem za nadzieja to matkach........  .Więc zapraszam tych panow na jutrzejszy marsz z jarkiem!!!


Właściwie dlaczego my,(niby truciciele tego portalu)a może Wy(cyniczni prostacy)popierający sens i byt  tego programu,mamy opuscic ten portal!!!??Stawiam na ten cynizm i daje wam miano -KOTA.Hehe,a my to biedne myszki.Oj biedne te koty,tyle tych myszek się rozmnożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Glicer wiesz ja też wczoraj jak wróciłem z próby po imieninach byłem lekko pod procentami ale nie piszę w tedy tutaj, a ty ewidentnie albo coś pileś albo brałeś, twoja wypowiedź nie ma w sobie sensu ja sam nie wiem o co ci chodzi w niej, :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

zetorlublin-oj u Ciebie to niepierwszyzna,Trza było wczoraj czytac,pewnie bys zrozumiał.Heh,ja ciągle pijany,przez Ciebie w alkoholizm wpadne.Ale faktycznie,miałem napisac głębiej,ale co wtedy?Ojtam,nikomu nie karze komentować mych wpisów.Sami widzicie ze coraz mniej mnie tutaj.


Faktem jest ze nie musze (jak tutaj niektórzy)czekac jak zonka pojdzie z dzieciakami naa roraty,i wtedy dopadam kompa.Ale obiecuje ze będzie mnie jeszcze mniej.


Ale tak do wszystkich,bo pewnie tego nikt nie robił a wszyscy tak na temat piszą.Przeczytajcie pierwszą stronke tego tematu.Jaki cel miał założyciel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Ludziska,piszmy co chcemy,a ze czasem się poszczypiemy,to tylko na zdrowie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

Elo.osobiscie nie lubiłem tego programu "wkurzal mnie" wolalem jechac na imprezę dziewczyny poogladac.potanczyc itd. Jakas para wolgole sie zgrala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

jeden dał rade , reszta to wiesz baby tylko w tv widział zagada taka o on nie wie co zrobić


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

Haha dobre :D ale chyba pare dziewczyn bylo całkiem calkiem.ciekawe czy na forum sa tu tez takie podobne : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

na forum każdej maści kobietki się trafią na pewno, zacznij zapoznawać zamiast teoretyzować :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

tym akurat bym się nie chwalił, ona chyba pokazała się z najgorszej strony

na początku może i tak, ale później... całkiem konkretna babka, jak komuś w głowie dziecinne związki to może sobie kombinować z osobą typu Ewa, jak ktoś chce mieć prawdziwy związek to raczej z kimś typ Uli

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

Ula odkryła od razu wszystkie karty, faceci wieją od takich kobiet. A tak w gruncie rzeczy to przynajmniej wiadomo czego się po niej spodziewać. A jej charakterek jest do złagodzenia miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj