kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sebo1986    229

Gdyby nie rodzice to większość z Was nie wiedziałaby co zrobić w danej sytuacji z kobietą :)

Porady mamy, taty...

 

Hahaha dobre :D


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Sebko nie wiem czy smiac czy plakac.

 

 

Pomysl ze bierzesz za zone kobiete ktora cale zycie swoje zycie sluchala swojej mamy.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Czyli teściowej.

 

Dokładnie, toż to początek dramatu :D


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Sebus to nie dramat. to dopiero poczatek porazki zyciowej

 

 

Ktos kto tego nie rozumie, to zrozumie wtedy jak bedzie slyszal jak partnera polowka mowi; BO MOJA MAMA, DZIS MOJA MAMA,

 

 

A niech slak trafi tà jego mame

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Moja mama tak robił/robi a ja tak samo bo tak jest najlepiej....porażka


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

mlodzi jestescie i nie wiecie ze najczesciej rodzice sa madrzejsi od dzieci ta zyciowa modroscia ktora zdobywa sie latami i doswiadczeniami. ktorych, wy dzieci neostrady nigdy nie posiadziecie, zycie realne to toczy sie racze nie na fb czy af .


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Wszystkich ludzi nie znasz, wszystkich rodziców nie znasz i ich wszystkich dzieci nie znasz. Z biegiem czasu zmienia się punkt widzenia i podejście do pewnych spraw - to fakt. Ale nie oceniaj osób jeśli ich nie znasz.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Teraz jest mmoda na "dyrektorów". Ale minie. Miasta mają swoje ograniczenia. Dość szybko można je poznać jak już się człowiek przestanie zachłystywać "możliwościami".... Wielu ludziom wydaje się też, że w mieście zginą w anonimowym tłumie. Że nie będzie się o nich gadało. G.... prawda. Ludzie są wszędzie tak samo wścibscy. Chyba, że się mieszka na księżycu...

 

 

Zawsze można zrobić "wstępne" :P

 

Ja bym się bała wiązać z mężczyzną z "wyższych sfer" coś w stylu dyrektor dużej korporacji, wysoka ranga w biurze. Ponieważ jak są problemy w związku rolnik czy inny pracownik rozwiąże te problemy normalnie w domu, a nie jak mu się żona przestanie podobać zacznie oglądać się za sekretarką lub co gorsza rozwiąże z pracownicą problemy na biurku... chyba jestem za dużą zazdrośnicą :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ate to jak jóż rolnik to co nic na boku nie przytuli. :blink: Śmiech ;) jak żonę kocha to napewno nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

ja nie umiem np oszukać zaraz się plontam w zeznaniach, jak na mnie spojży tymi swoimi oczętami tak świdrująco, no nie potrafię nie nauczyłem sie jeszcze tak :D

 

 

 

 

To ja tak stane na wprost ciebie i bede sie pod nosem usmiechac. I patrzec Ci w oczy. :D

 

 

Zobacze jak dlugo wytrzymasz. :rolleyes: A stane wtedy jak bedziesz mial klijentki. :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie nie banan wtedy jestem w pracy, w tedy nie będziesz tego widzieć co innego sfera prywatna to co innego w tedy tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No ale mi to nie bedzie przeszkadzalo czy Ty w pracy czy nie. :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Cześć :) szczerze to jaki ktoś jest zależy od wychowania jakie dali mu rodzice i to co wyniósł z domu :)

jeżeli chodzi o chłopaka no niestety ciężko natrafić na porządnego normalnie myslącego i zaradnego

Ja np nie mogłabym siedziec cały dzień w domu i nie pomóc męczyłabym sie wtedy jak nie wiem co lubie Gospodarstwo i nie wyobrażam sobie bym mogła pracować gdzies indziej wiec zostaje mi tylko Poznanie dobrego chłopaka który jest rolnikiem z zamiłowania :) jak by coś to piszcie na poczte :) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komin    0

jeden o gruszce drogi o pietruszce pisze :D zdecydójcie sie w końcu czy prowadzicie tutaj dyskusje czy chęc poznania dorgiej osoby jak kotoś napisze kogo szuka zaraz znajdzie sie jakiś typ że drugiego jedzie ;) ja pierdziel ludzie troche wyrozumniłosci oraz mniej agresji :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek86    4

Cześć :) szczerze to jaki ktoś jest zależy od wychowania jakie dali mu rodzice i to co wyniósł z domu :)

jeżeli chodzi o chłopaka no niestety ciężko natrafić na porządnego normalnie myslącego i zaradnego

Ja np nie mogłabym siedziec cały dzień w domu i nie pomóc męczyłabym sie wtedy jak nie wiem co lubie Gospodarstwo i nie wyobrażam sobie bym mogła pracować gdzies indziej wiec zostaje mi tylko Poznanie dobrego chłopaka który jest rolnikiem z zamiłowania :) jak by coś to piszcie na poczte :) pozdrawiam wszystkich :)

Co z tego że ktoś napisze jak Ty i tak nie odpowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

Hehe :lol: kobietom się nie wierzy.....hhaha

 

To po co tu gadac i pisac,jak popisac to mozna na Chatroulette :lol: .....Oj dziewczyny drugi temat cos ,,dziewczyny chetne na gospodarke a rolnikow chetnych brak" to juz nonsens....jak sie pisze czy mozna wpasc na kawe czy spotkac sie niopodal to znika 90% dziewczyn. A pisac to mozna ile sie chce.haha :D

 

Ps:mi wogule sie nie spieszy z szukaniem nawet,a ze tutaj mozna poszukac zaczepki ,,tego czegos" moze sie uda zawsze mozna probowac,nie zaszkodzi :P ale kurczaki pieczone,gesi smazone indyki gotowane jak pisze ze szybkim moto jestem bo i tak jezdze dla relaksu to gdzie Wy? :ph34r: heh :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

.....Oj dziewczyny drugi temat cos ,,dziewczyny chetne na gospodarke a rolnikow chetnych brak" to juz nonsens....jak sie pisze czy mozna wpasc na kawe czy spotkac sie niopodal to znika 90% dziewczyn.

No cóż tutaj sie zdecydowanie nie zgodzę, mam całkowicie odmienne zdanie i doświadczenia, jak zwlekasz ze spotkaniem: może za miesiąc, może za dwa to sie nie dziwię że odmawiają albo znikają, możesz też wziąć pod uwagę że nie każdy i nie zawsze ma czas na spotkanie no chyba że myślisz że dziewczyna odłoży wszystkie swoje prace (o dziwo wiele pracuje o:O) żebyś tylko był usatysfakcjonowany. Powodzenia z takim podejściem :)

 

Mówisz że się nie śpieszysz, tylko nie zwlekaj za bardzo bo twoje dzieci będą słyszały pytania: gdzie są rodzice bo zawsze z dziadkiem ich widzą xD

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek86    4

Darek ale jak facet chce nie na siłę tylko tak normalnie na spokojnie a ona wymyśla co rusz coś innego że nie to nic na siłę ...Wystarczy większy młotek :D

Abo pisze że jest wolna do wzięcia a potem nawet wiadomości nie odczyta nie mówiąc juz o odp to coś jest nie w porzadku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

Juz moge wpasc na kawe nawet daleko,prawko odebrane,moze zaraze sport moto przy okazji :P Ale dziewczyny przestaly sie odzywac,a wystarczy sie umowic a wczesniej chcialem zamowic spotkanie :) Hej dziewczyny :rolleyes:

 

http://prntscr.com/3yl2xg

 

hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

To mi Mietek rozjaśniłeś :)

Ogólnie to nigdy nic na siłę, na siłę to można srubę odkręcać i to nie zawsze wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ale darek ma rację zawsze na początku spotkanie i widzicie siebie potem mozecie pisać ale na żywo to na żywo nawet skype nie da rady, także dojżała dziewczyna jak jest to wie co chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

ale darek ma rację zawsze na początku spotkanie i widzicie siebie potem mozecie pisać ale na żywo to na żywo nawet skype nie da rady, także dojżała dziewczyna jak jest to wie co chce :D

Właśnie o to chodzi żeby spotkanie było jak najszybciej, bo potem pojawia się wielkie rozczarowanie po długo oczekiwanym spotkaniu bo w jaki sposób piszemy to jedno a jak rozmawiamy to drugie, kolejna sprawa to ogólny wygląd, nie poznając osobiście można zacząć kogoś idealizować bo osoba z tak cudownym charakterem musi być normalnie cudowna z wyglądu- no i po długim czasie spotkanie i zonk- jest co najwyżej przeciętną osobą zewnętrznie.

 

Jeśli spotykamy się po krótkim czasie "znajomości wirtualnej" wygląda to całkiem inaczej i element rozczarowania jest w dużym stopniu eliminowany bo druga osoba nie ma czasu na stworzenie naszego obrazu w głowie. No i druga sprawa, nie tracimy paru miesięcy na znajomość (nie osobistą) bez przyszłości tylko pasuje to dobrze, nie pasuje to idziemy w swoją stronę i nic do siebie nie mamy.

 

To jest mój punkt widzenia i myślę że jest on jak najbardziej prawidłowy.

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Może dobrze by było się fotkami wymienić na początku ?


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Fotka fotką bo wiadomo i jedno i drugie chce widzieć ale na fotc nie widać jak ktoś się śmieje, czy ma dołki rysy twarzy jak reaguje na słowa mimika wszystko, darek dobrze mówi zreszzta jak cię ktoś ciekawi jak piszecie to na co czekać spotkać się i spędzić bardzo miło czas obydwoje poznać się bliżej. No poprostu ciekawość tej drugiej osoby i tyle, że kto siedzi tam po drugiej stronie. a nóż widelec przypadną sobie do gustu i się coś rozwianie nie. Mietek oj uwierz że są kobiety które wiedzą co chcą i nie boja sie tego pokazać i powiedzieć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj