kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
darek3    416

Z maszynami to najgorzej wypadł Stanisław, bo to było widać że miał podstawiony ciągnik i kombajn i niby tak się szczycił tym ciągnikiem a po przyczepe do kolegi pojechał starym ursusem i w dodatku jeszcze nie zatankował i mu paliwa brakło i to było najlepsze jak przyszedł na piechotę taki wkurzony :lol: :lol:. Takiego New Hollanda jak mu podstawili to on chyba pierwszy raz na oczy widział bo nawet do niego nie wsiadł i go nie odpalił pomimo że jego panie go o to prosiły, więc to mówi samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Stanisław powiem tak hm, starego drzewa nie da się przesadzić, trzeba by mu koronę mocno przyciąć :)  a w przypadku Stasia pranie mózgu ostre, głupi i tyle nawet nie będzie miał do kogo gęby otworzyć na starość. Wiem jedno w miłości jak na wojnie wszystkie chwyty dozwolone, i do odważnych świat należy, co do Adasia to hm sodówa wywaliła do łba, pewnie dostał dużo listów od dziewczyn, ale poczekajcie sława minie a on obudzi się z ręką w nocniku :) Grzesiek hm ciężko ocenić go ponieważ Ewa może ma problemy ze sobą ale wartało by to inaczej załatwić, no chyba że się bał jak go Ewa hm połamie jego własny dyszel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

dare3-no nie wiem czy spokojnie,obgadujecie i rąbiecie tyłki,ciekawe jak to u Was jest :) ,no ale,to czasem jest przywilej,jesli ktoś się wystawia na publiczną ocene


darek3-oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

glicer no ten temat chyba powstał po to aby się w nim wypowiedzieć i wyrazić swoje zdanie na temat programu, a wiadomo że główną role odgrywały osoby w nim występujące, więc się dużo o nich mówi. A to że nie wszyscy uczestnicy zachowali się w porządku do kobiet, to się o nich najwięcej mówi. Taka już rola ,,celebrytów" i muszą się z tym pogodzić ;)

 

mapo wojny to raczej nie prowadziłyście ze sobą, ale spór był między wami, a teraz taka cisza więc myślałem że coś się zmieniło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

darek3,musisz najpierw sobie przedstawić wartość tych kobiet.No ale gdybyś  brnął  w tej swojej ocenie to stety jesteś tutaj w mniejszości.Ta mniesza cześć zachowuje się jak pospolity PIS.-ior.Tzn kopuluje ze swoimi bzdurnymi ocenami,oskarzeniami.Zaś ta wieksza połowa powiedziała swoje i pewnie teraz miło czas spedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

To w takim razie co ty tu jeszcze robisz?

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Co do wartości kobiet, to był za krótki czas żeby je poznać, i mi nie chodzi o to żeby niektórzy panowie związali się z kobietami do których nic nie czują, ale dało się to jakoś łagodniej załatwić, a nie najpierw dali im nadzieję że coś z tego wyjdzie a później nagle z nimi zerwali i jeszcze je posądzają o różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

 

"kopuluje ze swoimi bzdurnymi ocenami"

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

ale pojechałeś glicer, tekst dnia he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

.Zaś ta wieksza połowa powiedziała swoje i pewnie teraz miło czas spedza

Połowy mają do siebie to że zawsze są równe, tak a pro po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

ptaszyna,widzisz tutaj nawet wyobraźni nie trzeba mieć.Potraktuj to jako powszechnie używaną przenośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Można po prostu napisać "większość" i nie trzeba pisać frazesów o przenośni i wyobraźni, bez obrazy drażni mnie takie prostactwo językowe, świadczy to o piszącym, czasami lepiej przyznać się do błędu niż iść w zaparte, przynajmniej ja szanuje ludzi umiejących powiedzieć "myliłem się, byłem w błędzie".

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

ptaszyna,ale nie czepiaj się,nikogo nie obrazam a Ty zaczynasz,tak,mogłem napisać np. część.To nic nie zmienia bo wszyscy zrozumieli to od razu,łącznie z Tobą.

.Tutaj nie odbywa się lekcja j.polskiego.Każdy pisze jak mu pasuje i chwała wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Kurde kilka dni mnie nie było a tutaj wszyscy zaczeli sie drapac :lol: No ale dwie panie?Tego (chyba)jeszcze nie było :o pewnie trudne charaktery :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tutaj nie odbywa się lekcja j.polskiego.Każdy pisze jak mu pasuje i chwała wszystkim.

Tutaj każdy ma pisać zgodnie z zasadami pisowni i przestrzegać regulaminu. Jeżeli się komuś nie podoba, to jest taka opcja "usuń konto". A nawiązując do tematu, to program już się skończył, a nadal się tu wszyscy podniecają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Tutaj każdy ma pisać zgodnie z zasadami pisowni i przestrzegać regulaminu. Jeżeli się komuś nie podoba, to jest taka opcja "usuń konto".

Przyganiał kocioł garnkowi.

Moderatorzy też mają obowiązek sprzątać na forum a tego nie robią, jeśli się im znudziło to też powinni zrezygnować.          :P      A może to Koleżanki nas tak podniecają a nie program?        :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Połowy mają do siebie to że zawsze są równe, tak a pro po.

Aż się zalogowałem po dłuższej nieobecności. Aby kogoś dyscyplinować, samemu trzeba trzymać jakiś poziom :-) ( to tak a propos )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

     A może to Koleżanki nas tak podniecają a nie program?        :P

Czyli wychodzi na to, że tu sami starzy jajarze (tak się u nas mówi na kawalerów, co nie umieją sobie partnerki znaleźć), skoro skoro tak się podniecają jak jakaś dziewczyna coś napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

I co dziś wszyscy zahipnotyzowani programem nieszczęśnicy oglądają ? Czegoś Wam dziś brakuje ? Czy przerabiacie jeszcze raz te same odcinki ? Chyba tak, bo pusto tu jak w sejmie ...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

przerabiamy nowe,ja się zgłaszam, w pierwszym nagnaniu mam 159 kandydaktek,patrze a nie ma nikogo z gospodarstwa!!!Krzycze,no nie ,ale stety umowa podpisana,TV wybiera,no jade swoim NH na zniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Albo opłakują po kątach tą wspaniałą telenowelę...

Poczekajcie , zima zleci, potem wiosna, lato migiem, i Wasze łzy zostaną osuszone ....:-D

@glicer - przewieziesz mnie tym swoim nowym New.... ?

Edytowano przez biedroneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czyli wychodzi na to, że tu sami starzy jajarze (tak się u nas mówi na kawalerów, co nie umieją sobie partnerki znaleźć), skoro skoro tak się podniecają jak jakaś dziewczyna coś napisze.

 

Idąc Twoim tokiem rozumowania, to w innych tematach są sami debile skoro o coś pytają w internecie a nie umieją sobie sami poradzić.       :P

 

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj