kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ptaszyna    170

@bystra-świnia powiadasz ? :) "Ludzkie serce wytwarza wystarczające ciśnienie aby wystrzelić krew na odległość 20 metrów. (O ludzie!)

Orgazm świni trwa 50 minut. (W przyszłym życiu chce być świnią)

Karaluch zanim umrze może żyć jeszcze przez 9 dni po odcięciu mu głowy (Ciągle jeszcze myślę o tej świni.)

Uderzając głową w ścianę zużywasz 150 kcal na godzinę (Nie próbuj w domu. Spróbuj w pracy)

Samiec modliszki nie może kopulować dopóty dopóki ma głowę na karku. Samica inicjuje sex przez oderwanie mu głowy. ("Kochanie, jestem w domu! Co do cho....?!) Pchla może skoczyć na odległość 350 długości własnego ciała. To tak jakby człowiek skoczył na odległość boiska. (50 minut... szczęściara z tej świni!

Wyobrażasz to sobie?) Sum ma ponad 27,000 kubeczków smakowych (Co może być tak smacznego na dnie stawu?)

Niektóre lwy kopulują 50 razy dziennie. (Nadal chce być świnią w przyszłym życiu... stawiam jakość nad ilość)

Motyle smakują jedzenie stopami. (Coś co zawsze chciałam wiedzieć)

Najsilniejszym mięśniem jest...język. (Hmmmmmm....)

Osoby praworęczne żyją przeciętnie 9 lat dłużej niż osoby leworęczne. (Jeżeli jesteś oburęczny powinieneś wykalkulować przeciętną?)

Słonie są jedynymi zwierzętami, które nie potrafią skakać (OK, to w zasadzie jest fajne)

Koci mocz świeci w podczerni. (Zastanawiam się komu zapłacono, żeby to zbadał?) Strusie oko jest większe niż strusi mózg (Znam takich ludzi)

Rozgwiazdy nie mają mózgu. (Takich ludzi tez znam)

Niedźwiedzie polarne są leworęczne. (Jak zmienią rękę to będą żyły dłużej)

Ludzie i delfiny są jedynymi stworzeniami, które uprawiają sex dla przyjemności. (A co z tą świnią )  :D -tak chcemy być świniami ! :P 

 

@bystra-przyjęte

@jaro oświeć mnie co twa wypowiedz ma wspólnego z tematem.

Edytowano przez ptaszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

Księża "potrafią imprezować" i nie jeden dziecko ma ... taki jeden proboszcz nie raz jeździł po pijaku, wyzywał innych od "pi pi pi ..." ludzie na niego pisali do kurii i tak z ambony naśmiewał się z nich, że mu nic nie zrobią i pisać dalej mogą ...
A wracając to tematu, może i lepiej jak by Zbyszkowi i Kasi nie wyszło (nie życzę im źle), ale kobieta z miasta faceta ze wsi nigdy nie zrozumie, ze robota na wsi jest prawie 24/24 (jak zwierzęta w zagrodzie) ... paznokcie i dłonie tak pięknie nie wyglądają po robocie, a tak w mieście 8 godzinek i do domku ... ( nie piszę o sprzątaniu domu bo tu i tu trzeba) ...

Edytowano przez mrc1005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@ptaszyna-taka tam odpowiedź na to co @bystra o mężczyznach -świniach napisała...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7
mrc1005: ale ja wcale nie twierdziłam, że będąc dojrzałą kobietą i nie używając botoksu wygląda się źle. Twierdziłam jedynie, że kobiecie po 30-tce wiotczeje skóra i pojawiają się zmarszczki i że kobieta w tym wieku bez zmarszczek, to kobieta korzystająca z odpowiednich kremów, kosmetyczki i chirurga (botoks).

Napisałeś, że niejedna 40-latka wygląda lepiej od 16-latki, ale to są rzadkie przypadki, np. jeżeli 16-latka ma problemy z cerą, a 40-latka ma dobre geny, to mimo tych zmarszczek na pewno będzie wyglądała lepiej od tej 16-latki.

Napisałeś też, że kobieta z miasta nie zrozumie mężczyzny mieszkającego na wsi. To nieprawda... Zrozumie, o ile będzie chciała go zrozumieć, ale to już sprawa indywidualna danej kobiety.

 

 

Edytowano przez mapo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@jaro dlaczego uważasz że 50 minut jest nie realne ???

ja tak uważam ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Ta Kaśka jest dziwna zgłosiła się do programu "Rolnik szuka żony" a teraz by chciała żeby Zbyszek mieszkał w mieście co jest nierealne tym bardziej że ma on zwierzęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Może nie liczyła że tak daleko dojdzie , a w zaistniałej sytuacji Zbyszek nie miał kogo innego do wyboru.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

@jaro, "nie ucz księdza dzieci robić" - takie odniosłem wrażenie  :huh: 
@mapo kilka małych zmarszczek - nie przesadzajmy, po 40 można powiedzieć ze już widać oznaki wieku, choć mam znajomą, która jest przed 30-stką i w ciągu roku jak zaczęła stawiać dom to się "postarzała" - takie moje subiektywne odczucie ( a zawsze dla mnie była (jest) najładniejsza w okolicy)

​ze zdjęcia profilowego, jeżeli należy do ciebie to widzę ładną kobietę, choć jakość jest jak jest, więc nie przesadzajmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7
jonek98: gdy Katarzyna zgłaszała się do programu, to nie wiedziała, że Zbigniew mieszka "na kupie" z rodziną i że ta rodzina będzie nieprzychylnie do niej nastawiona. Może gdyby sytuacja była inna, to zdecydowałaby się na zamieszkanie na wsi. Widać było, że chce być ze Zbigniewem, ale chyba z daleka od jego rodziny.

 

mrc1005: stres potrafi postarzyć człowieka, więc pewnie ta budowa domu przysporzyła tej twojej znajomej sporo nerwów.

A co do mojego zdjęcia profilowego, to ja na nim jestem, ale nie uważam się za ładną, tylko za przeciętną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Stres geny dieta to chyba główne przyczyny. Jeżeli uważasz się za przeciętną to masz zaniżoną samoocenę bo wyglądasz ślicznie.A jeżeli masz faktycznie 30 to bardzo bardzo.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

czy ktoś jest ładny to zależy kto na to patrzy, jednemu się to podoba a innemu co innego, zdarza się że laski z pierwszych stron gazet nie przykuwają mojej uwagi, choć są wypicowane na max-a, a na ulicy bez makijażu (ew. delikatny) można spotkać ładniejsze dziewczyny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@mrc1005, tej ładnej Pani tak szybko nie przekonasz do swojego punktu widzenia        :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

to ja może na chwilę wstawię zdjęcie "en face", wtedy sami ocenicie, że wcale taka ładna nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

     Hahahahaha, a jaka gwarancja że to Twoja fotka?      :P   coś za łatwo się zgodziłaś by się pokazać.        :D

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Koleżanka mapo jest cwańsza niż by się mogło wydawać, no ale z nami jej tak łatwo nie pójdzie.       :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Korsarz1: a co, niepodobna jestem do siebie z poprzedniego zdjęcia?

Kurczę, chcę wrócić do wcześniejszego zdjęcia, ale mam z tym nie lada problem... Wchodząc na profil ciągle mnie wylogowuje. Szlag by to...


Po ponad pół godzinie męczenia się w końcu mi się udało...

Za każdym razem, gdy przechodziłam do profilu, to mnie wylogowywało, a logowanie nic nie dawało, ciągle nie byłam zalogowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

@Korsarz1, Nie można wszystkich od razu do jednego wora wrzucać. jak się jedna czarna owca trafiła z miasta (pani "piękna" sekretarka) to wszystkich posądzać o złe zamiary ...  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

Korsarz1: jakie zmarszczki? Te, które pojawiają się po 30-tce. Kobieta po 30-tce bez zmarszczek, to kobieta korzystająca z usług kosmetyczki lub chirurga...

racja , obejrzyjcie sobie teleexpress i tą Beatę Chmielowską-Olech - i napiszcie jak co zauważyliście :) 

Ate to z Tobą się spotyka Grzegorz ? .Tak go chwalisz ,a wszyscy widzieli ,jak się zachował .

i ta jego wypowiedź : urwane koło , wygięty dyszel, ciągniki które nie chciały się uruchomić .... pogrążył się całkowicie. 

 

 

glicer: co w sytuacji, gdy się wie, czego się chce od życia, ale jest to poza zasięgiem?

 

walczysz i nie poddajesz się :) skąd pewność że jest to poza zasięgiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Co do Kasi to nie o to chodzi ze nie chce z nim mieszkac tylko nie chce z nim mieszkac przed ślubem, przeciesz ona na pielgrzymki chodzi wiec ma jasne poglady. nie chce sie tez spieszyć. Jesli zbyszek to zrozumie to może cos z tego wyjdzie. 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Dokładnie kolego ,tak Kasia powiedziała ,jak piszesz .Ale z drugiej strony te jej uczucia neutralne ,to co to ma być ?


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Na onecie dziś podali, że kolejna edycja zacznie się wiosną - lato, by uniknąć kręcenia zdjęć w okresie zimowym. Puszczane będą dopiero we wrześniu. Będą zarówno faceci szukający żony, jak i kobiety szukające męża. Chciałam wkleić link, ale coś nie mogę. Oczywiście niespodziewana oglądalność i NIEOCZEKIWANE zyski z reklam - 11 mln ( !!!) . I to był priorytet programu , a nie żaden inny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Korsarz1: nie rozumiem cię. Chciałeś, bym pokazała twarz. Zrobiłam to, a ty twierdzisz, że to nie ja...

A dlaczego się pokazałam? Bo chciałam wyprowadzić z błędu tych, którzy uważali mnie za ładną, a nawet śliczną.

 

 

Paweł i Natalia stali się sławni. Wczoraj wystąpili w programie "Świat się kręci", byli także w TVP info.

 
(wywiad z nimi zaczyna się między 29 a 30 minutą programu)
 
(nad tekstem jest filmik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Korsarz1: nie rozumiem cię. Chciałeś, bym pokazała twarz. Zrobiłam to, a ty twierdzisz, że to nie ja...

No nie twierdzę kategorycznie że to nie Ty, jeśli twierdzisz że tak jest to nie mam powodu Ci nie wierzyć,  ale trochę już jestem na tym forum i wierz mi, były tu już takie zapewnienia które okazywały się fikcją że przestałem być już tak łatwowierny.

A tak w ogóle to dlaczego masz taką niską samoocenę? a może faktycznie się komuś podobasz, to nie wiem, na siłę chcesz go wyprowadzać z błędu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj