munioo

super mocny ciagnik farmtrack 690dt(AWARIE)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Z7245    10

Mój od początku na fuschu, a skrzynia to chyba nie ma specjalnych wymagań kiedyś na przeglądzie mechanik powiedział że hipolu można dolać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plapla123    8

Mam zamiar zmienić filtr paliwa i separator co byś proponował oryginał czy może jakieś zamienniki jeżeli zamienniki to jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z7245    10

Ten w pompce paliwowej to sf-a, a do separatora to oryginał proponuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plapla123    8

Mógłbyś bliżej opisać nazwę sf-a bo nie bardzo wiem o co chodzi .Powiedz czy są problemy z odpowietrzeniem układu po wymianie filtrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plapla123    8

Mam pytanie odnośnie FT 690 tych w nowej masce ,,nie koniecznie ładniejszej ,,jak podaje producent mają większa moc 90km czy te 2 km tam jest naprawdę więcej niż w starszych modelach czy to tylko zabieg reklamowy . A i cena ładnie poleciała do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

NIe jest to zabieg reklamowy z tego co wiem to cos tam ulepszali przy tych silnikach i przybyło 2 koniki. Będe miał jakies nowe szkolenie o FT to napisze dokładniej co sie zmieniło ;)    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

inny silnik jest, bo w nowym jest 3.4l i zapewne filtr dpf

Edytowano przez qazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właśnie przyszła mi gazeta Tygodnik Poradnik Rolniczy i jest w niej pan. Moim zdaniem wszystko by było super gdyby go nie wzięli od Pana prost z pola powinni to wziąć pod uwagę! Mam nadzieje że tak będzie a jeśli nie to Farmtrac nie skorzysta i Pan. Zresztą to że ma pan gwarancję a oni zobaczą byle co co mogłoby przyczynić się do awarii (chociaż wcześniej tego nie było a w pracy jest ten przypadek normalny tego filtra) to uznają że z pana winy się to stało. Gwarancja jest dla nich nie dla pana. Jeśliby coś mówili że to bujda niech zadzwoni Pan do rzeczoznawcy i żeby oni kogoś z Farmtraca przysłali bo później powiedzą że pan dał w łapę rzeczoznawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niciex    14

Silnik 3.4 Perkola mają chyba tez montować w ursusach <_< .A czy ktoś z was w modelu 690dt ma smarowanie łożyska oporowego sprzęgła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plapla123    8

W starych modelach nie było chyba ze w tych nowych może myślisz zrobić bo by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez kukum
      Witam , Czy jak pomieszam te dwa środki , to przypale roślinę ? albo z czym mogę pomieszać basagran żeby i tez jednoliścienne  zwalczyć ?
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj