Zaloguj się, aby obserwować  
ludek1122

case 5140 vs renault 120-54

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamilagro    0

Również witam wszystkich.Przyłącze sie do tematu ponieważ również bardzo interesuje mnie ten temat(a niechce zakładać nowego) i jestem w fazie wyboru między tymi dwoma ciągnikami.Chętnie wysłuchamy Waszych wszystkich opini i sugesti na ten temat a może również braliście te modele pod uwage jak kupowaliście ciągnik dla siebie.Szczególnie liczy się tutaj również zdanie posiadaczy wyżej wymienionych maszyn.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasso    9

Moim zdaniem case 5140, solidna mocna maszyna mało awaryjna sam swego czasu o takim myślałem i sporo czytałem o nim i rozmawiałem z użytkownikami. Dobry skręt, intuicyjna obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7340z    121

Również polecam case osobiście posiadam 5150 dobra maszyna tylko musisz być dobra poma hydrauliczna jeśli będziesz go oglądał to zwróć uwagę na nią bo sporo kosztuje dużym plusem są biegi pod obciążeniem bez sprzęgła pali ja na tą moc mało paliwa ma dobry skręt. ;)A na ilu ha miałby pracować ciągnik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilagro    0

W moim przypadku na tą chwile pracowałby na 30 ha-docelowo 50ha.No właśnie od początku skłaniam się ku Case od modelu 5130 do 5150 a najlepiej 5140 bo już posiada turbo i ma sporo większy moment.Także zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TegoNic    1

Ja wybrałbym tańsze i proste renault , bez ehr i półbiegów. Silnik mwm jest oszczędny, bardzo trwały, sam mam juz 9 lat renault z 1990 roku. Po zakupie ciągnika naprawiłem pompki hamulcowe oraz wymieniłem pompe hydrauliczna - włozyłem cos koło 1500 zł , troszke podmalowałem bo ogólnie była dość zajeżdzona. W ciagu tych lat przypominam sobie wymiane uszczelniacza przy kole i to 2 razy (pola mam dość górzyste), drzwignia sprzegła się nadłamała i czasami coś przy elektryce typu brak swiatła czy migacza. Kabina duża , dość wygodna, rewers mechaniczny na kazdym biegu, kierownica chodzi jednym palcem , latem nie nagrzewa sie od silnika jak to jest w zetorach czy ursusach , a obsługa tylnego podnosnika nawet bez ehr jest bajecznie prosta i wygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

Kolego case nie mam ale 4 lata do tyłu kolega kupił Case 5150 z turem piękna maszyna wygładem.Krótko po zakupie padła pompa hydrauliki koszt niesamowity dał ją do regeneracji serwis był dużo razy i ciągnik nie ma pełnej sprawności widzę że jeden korpus z obrotówki odkręcił na jesień i parę razy zholowany.Jak ostatnio pytałem ile go już kosztuje ten remont to mówił wstyd się przyznać.Proponuję wez jeszcze pod uwagę Fendta takiej mocy jak potrzebujesz oryginał niemiec z tego co widzę użytkownicy rzadko narzekają sam rozglądam się za fedtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj