Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie?

125 odpowiedzi na ten temat

#81 Share krzysztof73

krzysztof73

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 05 luty 2014 - 17:28

Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie? zatrzeć to się nie zatarło bo pług jest 2 letni tylko jak będą lożyska będzie lżej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie? Dzisiaj, 01:26
  •  

#82 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3406 postów
  • Zainteresowania:politologia

Napisany 10 luty 2014 - 06:27

Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie? MTZ 550 będzie pracował od tego roku z rabe 3*40

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

#83 Share ROLNIK7

ROLNIK7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 10 luty 2014 - 10:54

Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie? MTZ 820 - Kuhn Huard obrotowy 3*40 na resorach. 6 zółw lub 4zając w zależności od warunków.
http://pl.youtube.co...h?v=2uZ6M3z_EnU

Nie ma to jak jechać Ursusem C-330 w garniaku do szkoły po maturę!!!!

#84 Share dawid3p

dawid3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 654 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 16 luty 2014 - 00:13

Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie? MTZ 82 + krone mustang 3x40 + włóka :D 5 żółw lub 3 zając na glinie jak sucho to nawet 4 żółw :rolleyes:

powiem że orałem kiedyś phx to lepiej orać 3 skibami i szybciej jechać niż usilnie katować z 4x40 a tak 3x40 i górki i gliny nie straszne :) chociaż na równym i słabszej ziemi z 4 da rade ziemia ziemi nie równa :rolleyes:

#85 Share kali828

kali828

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 17 luty 2014 - 07:33

Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie? jestem nowym posiadaczem mtz 82 wszesniej tez uzywalem radzieckiej technologi tylko ze w mniejszym wydaniu t 25 w jesieni oralem jeszcze ug 3x30 bo to ciagala c360 i bylo ok
ale kupilem obrotowa 3ke huard ale nie moge jej dobrze ustawic ciagnik sciaga w zaorane przod w girze jakbyc 20 t ciagnol jaka jest przyczyna dodam ze nie mam z przodu obciaznikow wczesniejszy wlascicieltego pluga oral nim zetorem 7211????ale podobno braklo mu mocy

#86 Share arab1

arab1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 17 luty 2014 - 08:23

Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie? albo pług jest krzywy ,albo musisz go inaczej ustawić ,zajrzyj do tematów na temat pługów .no i trójkę mtz powinien uciągnąć

#87 Share haczyk5

haczyk5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się rolnictwem.

Napisany 17 luty 2014 - 12:07

Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie? Przód zalekki masz i dlatego. Jak orałałem akpilem 4x40 miałem to samo. Nie potrzebnie odpinałem chwytak od tura

#88 Share dawid3p

dawid3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 654 postów

Napisany 17 luty 2014 - 14:41

Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie? 300 kg na przód, a jak ściąga cię "drfft" musisz wyregulować kont natarcia takie pokrętło cały pług musi iść w przeciwną stronę do orki poprawacie mnie bo nie wiem jak nazywa się ta regulacja :D

#89 Share kali828

kali828

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 17 luty 2014 - 17:57

Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie? z regulacja jest problem bo nie mam zabardzo czym regulowac brak jakich kolwiek srub jak znajde jutro chwilke to dodam fotki pluga
w czasie orki mam problem bo przod w gorze w transporcie w miare kieruje ale trzeba uwazac a moze toz ta moja hydraulika jest cos walniente te cuda inzynieri regulatory itd moze to one robia cala robote mam jeszzcze jedno pytanie ta sprezyna sruby zaczepu jakie ma zadanie ????????http://allegro.pl/mtz-82-sprezyna-sruby-zaczepu-i3924793691.html

#90 Share dawid3p

dawid3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 654 postów

Napisany 17 luty 2014 - 18:28

Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie? co tu filozofować masz lekki przód i pływa ja mam lżejszy pług od ciebie 250 kg z przodu i jeszcze mi pływa

O ile się nie mylę ta regulacja nazywa się "Ustawienie punktu ciągu" na pewno masz tą regulacje nawet zagonowy polski UG 3 to ma :)

Edytowany przez dawid3p, 17 luty 2014 - 18:29.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie? Dzisiaj, 01:26
  •  

#91 Share kali828

kali828

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 18 luty 2014 - 06:55

Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie? sprawa jasna zrobic balast i szukac jakiejs dzialki do zaorania moze cos nie przezimuje??????

#92 Share arab1

arab1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 18 luty 2014 - 08:31

Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie? A co ma za lekki przód do tego że go sciąga jak już opuscił pług?.najwyżej by mielił w miejscu .Tak jak napisałem wcześniej jedynie regulacja lub po prostu pług jest krzywy

#93 Share arni251

arni251

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co interesujące

Napisany 18 luty 2014 - 11:24

Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie? Mtz 82 + overum 3 skiby. Podrywka na 6 czasami 7 a na głęboko 4
Jak coś robić to robić to dobrze!!!!!!!!!!!!

#94 Share kotek0

kotek0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów

Napisany 19 luty 2014 - 19:24

Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie? mialem 4 zagonowa jak pokrzywiłem wziołem na jesieni od kolegi nowego tura 35 rozkręcony na max czyli160cm prędkość ponad 8km new holand 5020 z 3 miał problemy spalanie mniejsze niż 4x35 nic nie uciągało i nie podrywało teraz kupiłem kuhn 3x45 i myśle że nie powinno być gorżej

#95 Share HubertGierasiski

HubertGierasiski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 28 luty 2014 - 23:28

Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie? ja mtz 82 ciągałem 5 skib szerokość ciągnika , 1 ha na godzine dawał rade orki zimowej ziemie mam
lekkie

#96 Share kali828

kali828

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 11 marzec 2014 - 07:42

Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie? czy dam sobie rade z takim zestawem 2,5m mtz 82 chodzi mi oDodany obrazekpodnosnik bo z uciagiem to raczej sobie poradze

Edytowany przez kali828, 11 marzec 2014 - 07:44.

#97 Share mani51

mani51

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 831 postów
  • Zainteresowania:motocykle, alkohole domowe :) majsterkowanie, muzyka, film

Napisany 11 marzec 2014 - 18:50

Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie? Jak masz hydraulikę w dobrym stanie to podniesie, ale bez siłowników wspomagających szybko ją wykończysz

#98 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3406 postów
  • Zainteresowania:politologia

Napisany 12 marzec 2014 - 03:02

Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie? spokojnie u znajomego podobna brona jest zagregowana z siewnikiem amazone d8 i chodzi super

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

#99 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów
  • Zainteresowania:kobiety,wino i loty w kosmos.

Napisany 12 marzec 2014 - 07:03

Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie?

czy dam sobie rade z takim zestawem 2,5m mtz 82 chodzi mi oDodany obrazekpodnosnik bo z uciagiem to raczej sobie poradze

To potrafi rusek http://www.agrofoto....e-werk-amazone/
Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 10:15

Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie? mtz82 pług zagonowy podwyższany 4x40

Dodaj odpowiedź