Mati2812820

Jakie macie pługi do waszych MTZ-etów/Belarusów i jakimi biegami orzecie?

Polecane posty

padre1989    13

na gliny w zależnosci kto jakie posiada lepsze są dłuższe odkładnie bo ładnie krusza .po unijnych plugach platy odchodzily po 1metrze uprawa po orce była za kare ze względu na wertepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345

Zaoralem a wlasciwie domeczylem oranie gliny plugiem jednobelkowym Barela 3 skiby ustawione po 40 na skibe spalanie wyszlo 20 l na ha a musialem orac 3 na żółwiu. Na piaskach jezdzilem 6 na zajacu i spalanie wychodzilo 12 na h a na sredniej glebie 6 na żółwiu i 15 na ha


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

Do mtz80 bez przodu mam 4x30 Grudziądz , orałem 4 a reduktor na zając,ziemia piasek i trochę cięższej rusek sobie radzi ;-) bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bodzio110
      Interesuje mnie, czy ktoś orze z szerokością skiby 40 lub 45 cm, a przy tym z szerokością opony ciągnika 600mm i więcej?
      Czy wtedy opona mocno przygniata poza bruzdą?
    • Przez dezmond_
      U mnie jak narazie jest pod tym względem dość słabo możecie niewiezyć ale przez całe ubiegłoroczne żniwa widziałem tylko jednego gospodarza który prasował duże kostki Ja nadal mam prase rolująca John Deere 582 (już dość zużytą) i zamierzam kupić prase do duzych kostek bo moim zdaniem są lepsze od bel ale jeszcze chyba nie w tym roku...
      A jak u was czy duże kostki wypieraja bele czy raczej prasy rolująca niepodzielnie żądzą ?
    • Przez Ptr_ch88
      Może ktoś użytkuje pługi resorowe koja. Chciałem dowiedzieć jak się sprawują i jaka jest wytrzymałość elementów roboczych. Dziękuje za odpowiedzi.
    • Przez malkolm
      Witam.
      Czy użytkuje ktoś pługi tego producenta??
      szukam w necie jakichś opinii i nic znaleźć nie mogę
    • Przez MasseyRap
      Witam panowie, panie poszukuję do mojego mf 3065 pługa 3x40 z możliwością poszerzenia do 50cm na skibę i moje pytanie brzmi czy znacie jakiś dilerów maszyn używanych w województwie kujawsko-pomorskim, którzy mogli by taki pług posiadać ? Cena w granicach 10tys.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj