Zaloguj się, aby obserwować  
grzegorzc360

Zestawy do ostrzenia łańcuchów pił łańcuchowych

Polecane posty

grzegorzc360    24

Chciałbym się dowiedzieć czy opłaca sie zaopatrzec w ten zestaw all................... Jak wygląda ostrzenie tym, czy są zachowane kąty ostrzenia i czy zwykłymi pilnikami co tata jak kupował polską piłę PS 360 dostał w zestawie (tylko sa to same pilniki bez tych blaszek jak w aukcji) tak zwane iglaki. Jestem już od dłuższego czasu zainteresowany tym właśnie i chciałbym się dowiedzieć opinii od was. Pozdrawiam

 

 

Link z allegro usunąłem i temat zamykam bo nie ma sensu go dalej ciągnąć jak nie wiadomo o co chodzi. No i oczywiście ostrzeżenie zgodnie z pkt 1.17 taryfikatora.

Edytowano przez Elektrotechnik

ursus c 360 moc i potega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrekNHts    15

za te pieniądze i to jeszcze z oregona to pewnie że się opłaca zwłaszcza jak by była ta prowadnica do ostrzenia ogniw i szablon do szlifowania ogranicznika bo jeśli szybko nie zniszczysz łańcucha gdzieś o kamienie czy o piach i będziesz prawidłowo ostrzył a co do ostrzenia to musisz dobrać prawidłową grubość pilnika do ogniwka to będziesz długo cieszył się ostrym jak brzytwa łańcuchem

Edytowano przez PiotrekNHts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Bob
      Mam pytanie do innych użytkowników, czy ktoś z Was używał takich części bo zamierzam zrobić kapitalny remont silnika w Rekordzie i za zestawy naprawcze tych firm w kilku sklepach zaproponowano mi od 195 do 240 zł za dziurę brutto, mają niby dwa lata gwarancji a za Mahle od 400 do 500 zł, Andorię Wadowice za 550zł więc nie wiem czy się zdecydować na "to" czy kupić "firmówki".
    • Przez blackfish
      Witam
      Nie jestem pewien czy nazwa w temacie jest prawidłowa, ael mam zdjęcia takze jest mozliwe ze się domyslicie o co chodzi. Sprawa wygląda tak, że chce po prostu kupić 2 takie elementy. Tylko nie bardzo wiem gdzie i czy w ogóle jest mozliwośc dostania czegoś takiego. Oto zdjęcia:
       
      http://i60.tinypic.com/2dbm1hd.jpg
       
      http://i60.tinypic.com/ngu91x.jpg
       
      http://i62.tinypic.com/kdtyz8.jpg
       
      Jak widzicie tam juz było spawane, brat teraz po prostu dokonczył dzieła zniszczenia. Niestety bez tego nie uzyje się glebogryzarki. Jeśli ktoś wie gdzie można coś takiego kupić to prosiłbym o namiary. Przez internet dostanie się cos takiego?
      Z góry dziekuję za pomoc.
    • Przez slepy78
      Witam
      W którym miejscu na pługu np.grudziądz doczepia się łańcuch aby dobrze przeorać gorczycę?
       
      czy może ktoś zaznaczyć na obrazku?
    • Przez ErLetto
      Witam, 
      Zastanawiam się nad kupnem przyczepy pottinger i zastanawiam się nad wyposażeniem jej w system autocut który ostrzy noże bez wyciągania ich z przyczepy.
      Ma ktoś takie coś w swojej przyczepie, widział jak to pracuje, jakie macie opinie na ten temat ?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj