Skocz do zawartości

Zdjęcie

Valtra X-City

17 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 12 styczeń 2008 - 13:44

Valtra X-City Nie wiem czy tak sie nazywa wiecie coś o niej http://www.agrolmet....ltra2/xagri.jpg ja pierwszy raz widzę taką łamaną Valtre ;/
http://www.agrolmet....ltra2/xcity.jpg
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Valtra X-City Dzisiaj, 21:36
  •  

#2 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 styczeń 2008 - 13:47

Valtra X-City no ja widzialem takie nawet w nowej serii (podobna do dzisiejszej N), ale przestali produkowaj juz ta serie, byc moze jest wciaz dostepna na zamowienie
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#3 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 12 styczeń 2008 - 14:02

Valtra X-City To była chyba seria XM ;)

#4 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 12 styczeń 2008 - 14:10

Valtra X-City Chyba dużo ich nie wyprodukowano i ciekawe czy ktoś w polsce ma taką ;] jaka jest cena tej Valtry?

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#5 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 12 styczeń 2008 - 14:15

Valtra X-City Nie dużo brakło a dziś stałaby tak u mnie w garażu zamiast JD6520.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#6 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 12 styczeń 2008 - 14:18

Valtra X-City

Nie dużo brakło a dziś stałaby tak u mnie w garażu zamiast JD6520.

A czemu za miast Valtry wziołeś JD?

#7 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 12 styczeń 2008 - 14:30

Valtra X-City Goście z paczkowa za twardo obstawali przy cenie ja powiedziałem za ile ją chcę kupić a oni nie chcieli się na te cenę zgodzić. Obstawałem twardo przy swoim bo w pewnym momencie zaczeli za duż kombinować z ceną. No i baj dżasty...
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#8 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 12 styczeń 2008 - 14:58

Valtra X-City No ja myślę, że to dobre rozwiązanie przy pracach leśnych, w obrębie gospodarstwa przy zwierzętach i w innych miejscach gdzie jest mało pola do manewrowania. Musi być bardzo zwrotna. Choć pierwszy raz takie cuś widzę. ;)
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#9 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 12 styczeń 2008 - 15:03

Valtra X-City Gdyby dorzucić jeszcze do tego przegubu skrętne koła jak w normalnym ciągniku to by nawracał w miejscu ;)
A gdyby jeszcze supersteer zastosować :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 styczeń 2008 - 15:49

Valtra X-City @deer jak mozesz i jeszcze pamietasz to napisz w jaka cene za to cudo chcieli, no jakie parametry, wyposanzenie
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#11 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 12 styczeń 2008 - 15:58

Valtra X-City Super ten sprzęcik... Gdyby Ursus teraz takie coś wprowadził.... ;) w 3512 :P

#12 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 12 styczeń 2008 - 16:51

Valtra X-City

Gdyby dorzucić jeszcze do tego przegubu skrętne koła jak w normalnym ciągniku to by nawracał w miejscu ;)
A gdyby jeszcze supersteer zastosować :P

to byś sie wywrucił na miejscu XM i tak była zwrotna jeżdzilem tym na początku dziwnie się ma ten zmykający przód patrzyło a była w cenie hyba 250 000 bo tam hydraulika LS a XM o jakieś 20 000 droższa od M.

#13 Share MarcinPL

MarcinPL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 376 postów

Napisany 12 styczeń 2008 - 22:36

Valtra X-City Jest nowsza w ofercie valtry jako maszyna leśnicza:p

#14 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 styczeń 2008 - 22:48

Valtra X-City

Nie dużo brakło a dziś stałaby tak u mnie w garażu zamiast JD6520.

Podobnie jak u mnie prawie kupiłem XM-ke ale w ostatniej chwili się rozmyśliłem i kupiłem (nie John Deera) ale Valtre tylko że inną serię bo 6550 w wersji HiTech

No ja myślę, że to dobre rozwiązanie przy pracach leśnych, w obrębie gospodarstwa przy zwierzętach i w innych miejscach gdzie jest mało pola do manewrowania. Musi być bardzo zwrotna. Choć pierwszy raz takie cuś widzę. ;)

Miałem przyjemność nią jeździć to wrażenia były początkowo dość niezwykłe ale po pewnym czasie szło się przyzwyczaić i polubić uciekający przód. Skręt miała podobnej średnicy jak C-330 ele wrażenia były zupełnie inne. Idealnie nadaje sie do tura.

#15 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 13 styczeń 2008 - 19:17

Valtra X-City Kiedyś marzyłem o takiej z ładowaczem ;) , a teraz mi się odwidziało bo do starej obory nie wjade ciągnikem i potrzebna będzie ładowarka. w Tym przypadku taki zwrotny tur nie jest potrzebny (aż tak bardzo), no i takie coś jest słabsze konstrukcyjnie od JD na pełnej ramie.
Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

#16 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 14 styczeń 2008 - 13:38

Valtra X-City a czemy ma być slabszy konstrukcyjnie tylko JD produkuje masywne konstrukcje mnie odstraszyła cena droższy od T a ta zwrotnica w XM to całkiem masywny blok

#17 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 25 styczeń 2008 - 20:22

Valtra X-City Jakaś taka trochę dziwna :) ale do prac komunalnych to pewnie w pierwszym rzędzie sie nadaje :P
Nie ma lepszego od John deere-a :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#18 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 27 styczeń 2008 - 17:03

Valtra X-City taki ciągnik to i na polu się przyda wszak konstrukcja przegubowa to nie zadna nowość ani dziwactwo