Skocz do zawartości

Zdjęcie

valtra kupno

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojtas007

wojtas007

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 25 grudzień 2013 - 19:59

valtra kupno witam. chce kupic valtre 6600, 6800, 8050, 6650, 6850 jeden z tych modeli. prosze o opinie. ciagnik jako główny w gospodarstwie ale nie za duzym ale za to bardzo duzo w transporcie. Chce kupic ze skrzynia 50km/h bo takie były. czy zna ktos kogos kto by mógł sprowadzic taki ciagnik bo w Polsce jest ich bardzo mało. Bede zadowolony z jakich kolwiek informacji na temat tych ciagników.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
valtra kupno Dzisiaj, 23:36
  •  

#2 Share RolnikExtreme

RolnikExtreme

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 26 grudzień 2013 - 22:43

valtra kupno na tej stronie na 100% coś znajdziesz

http://www.agriaffaires.pl

Edytowany przez RolnikExtreme, 26 grudzień 2013 - 22:44.

#3 Share wojtas007

wojtas007

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 10:23

valtra kupno koledzy liczyłem na wasza pomoc a tu jedna odp tylko.... .nikt niema takiej valtry czy co...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share TheBazyllo

TheBazyllo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 16:25

valtra kupno Witam. Jestem użytkownikiem valtry N101. Z modelami tymi co szukasz miałem małą styczność więc napisze tylko to co słyszałem na ich temat. Znam osobiście serwisanta z valtry i mowil ze dostali valmeta 8100 ze skrzynią do naprawy świeżo kupionego przez nowego właściciela. Po rozebraniu okazało się że jest cała w rozsypce i trzeba dużo nowych części koszt ok 25 tys zł. Właściciel chciał zrezygnować z naprawy lecz po przemyśleniach zgodził się na naprawę lecz podczas remontu koszt części wzrósł do 30 tys. Także trzeba uważać co się kupuje żeby nie wlecieć w koszta. Ogolnie opinie maja dobra są przypadki że valmety niektore maja po 30 000 mtg i jeżdża dalej. Mówi się że te starsze modele wypromowały markę. Nic więcej nie wiem na temat tych ciagników. Życzę powodzenia w zakupach.

Edytowany przez TheBazyllo, 27 grudzień 2013 - 16:25.

#5 Share konrad004

konrad004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo militaria motoryzacja off-road stare polskie samochody

Napisany 27 grudzień 2013 - 22:32

valtra kupno pomyśl może o nowszej seria T albo N dobre maszyny zależy też ile masz kasy do wydania
Valtra-Power Partner

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 28 grudzień 2013 - 19:54

valtra kupno Tylko Valtra 8100. Ale jesli chodzi o ten model jestem zadowolony małe spalanie dość zwrotny traktor