Polecane posty

andrzej2110    535

Tak. zostało usunięte gdyż było nie zgodne z regulaminem. Napisz jeszcze raz ale poprawnie. Na PW masz linka do regulaminu działu.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt930    1

ludzie jaki ten post jest stary po nim nie powinno być już śladu króliknh poczytaj najpierw co to była stajnia Augiasza a dopiero potem zabieraj głos . Mnie może pouczać moderator w moim wieku lub starszy moderator w wieku do 20 lat to dziecko od 20 do 24 młodzież od 24 i w zwyż dorosły . Prosze sobie to zapamiętać REGULAMIN muszą przestrzegać wszyscy od gości po moderatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

nie bądz taki do przodu bo tacy moderatorzy ponizej 24 lat czyli według ciebie młodziez albo dzieci mogą miec wiecej racji i ogłady niż ty!

Mnie może pouczać moderator w moim wieku lub starszy moderator w wieku do 20 lat to dziecko od 20 do 24 młodziesz od 24 i w zwyż dorosły .

 

młodzież pisze sie przez "ż" a nie "sz" panie dorosły :lol:


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Uff załapałem się do dorosłych :lol: ale nie ważne czy moderator ma 15 czy 50 lat. Jednakowo się liczy.

 

A tak w ogóle to po co odgrzewasz kotleta??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt930    1

Zetor co to znaczy '' OGŁADY" bo u mnie się takich słów nie używa i od kiedy my na TY panie młodszy ?????? myślisz że pozjadałeś wszystkie rozumy

Andrzej2110 tego kotleta ci nie daruje zamknij temat bo przypadkiem kogoś wyzwie a tego nie chce

Edytowano przez andrzej2110
błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Nikt tu nic nie musi zamykac, jesteś tutaj od niedawna, a już próbujesz mieszac, także calm down panie dorosły :lol:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Temat nie będzie zamknięty a powód podany wyżej.

 

... kotlta...
byś mógł przynajmniej poprawnie napisać skoro mi go nie darujesz ...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

@fendt930-moderator w jakim wieku może cię pouczać bo dokładnie się nie określiłeś :lol:


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254
Zetor co to znaczy '' OGŁADY" bo u mnie się takich słów nie używa i od kiedy my na TY panie młodszy ?????? myślisz że pozjadałeś wszystkie rozumy

Andrzej2110 tego kotleta ci nie daruje zamknij temat bo przypadkiem kogoś wyzwie a tego nie chce

Potwierdza sie reguła że starszy nie zawsze jest mądrzejszy :lol: Jak kogoś "wyzwiesz" to dostaniesz bana i sie pożegnamy kolego-nikt nie bedzie sie bawił z tobą bo ty jest "starszy" a reszta to "młodziesz" :angry:

 

I zapamiętaj że nikt nie bedzie Ci tutaj się kłaniał i mowił na Pan-o tym zapomnij choćby ta osoba miała 10 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt930    1

toniekmf255 naucz się czytać ślepy jesteś że tego niewidziałeś Mnie może pouczać moderator w moim wieku lub starszy moderator a ja niewiesz to od 26 lat

to jest dziecinada a nie forum

Moderator jest cwany bo nikt mu nieda ostrzeżenia nie zablokuje go nikt może gnoić ludzi i uważa się za drugiego profesora miodka

DEBILIZM I TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Nie mam zamiaru się z tobą użerac, łapiesz ostrzeżenie, drugi raz takie coś i wylatujesz. Może poszukaj sobie forum z samymi dorosłymi moderatorami, he he ?

 

Nie pasuje Ci jak tutaj jest to prosze bardzo, nikt ciebie tutaj nie trzyma, innym użytkownikom jakoś to nie przeszkadza.

 

 

btw. A ty za kogo się uważasz ?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123
ludzie jaki ten post jest stary po nim nie powinno być już śladu króliknh poczytaj najpierw co to była stajnia Augiasza a dopiero potem zabieraj głos . Mnie może pouczać moderator w moim wieku lub starszy moderator w wieku do 20 lat to dziecko od 20 do 24 młodzież od 24 i w zwyż dorosły . Prosze sobie to zapamiętać REGULAMIN muszą przestrzegać wszyscy od gości po moderatora

 

 

Odnośnie pouczania przez moderatorów i ich wieku.

 

Ich cyrk i Ich małpy.- oczywiście w przenośni.

 

Są moderatorami bo ktoś ich wybrał i jako użytkownicy musimy to uszanować, a czy mają lat 5 czy 105 to już jest inna sprawa. Wchodząc do biura jeżeli pracownik ma 20 lat a petent 50 to kto ma rację i kto jest ważniejszy???

 

Kiedyś rozmawiając na GG z jednym z moderatorów po kilku wypowiedziach stwierdził że powinien pisać do mnie przez Pan, nie pozwoliłem na to gdyż uważam że na forum jesteśmy wszyscy równi i każdy powinien każdego szanować niezależnie od wieku.

 

Takie moje zdanie w tym temacie.

 

Pozdrawiam.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

a szacunek mozna zdobyc tylko przez jakosc postow, wiedze merytoryczna itp.

nie wazne w jakim jest wieku (co juz bylo pisane), nie wazne ile ma ha, czy ile jego tata, wujek ma pola, sprzetow, wazne by pisal dobrze, posty byly czytelne i robil piekne foty :lol:

 

ja bym juz za ten post obrazajacy AF dal bana na dozywocie, mam nadzieje ze kolega da sie sprowokowac i bedziemy mogli go pozegnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
Odnośnie pouczania przez moderatorów i ich wieku.

 

Kiedyś rozmawiając na GG z jednym z moderatorów po kilku wypowiedziach stwierdził że powinien pisać do mnie przez Pan, nie pozwoliłem na to gdyż uważam że na forum jesteśmy wszyscy równi i każdy powinien każdego szanować niezależnie od wieku.

 

Takie moje zdanie w tym temacie.

 

Pozdrawiam.

 

i popieram w 100%. nie spotkałem sie na żadnym forum żeby ktoś sobie pisał przez pan itp a jak ty @fendt930 masz takie zachcianki to załoz swoje własne forum i ustal w regulaminie że do administratora należy pisać przez pan bo on ma 26 lat :lol: . nie jeden tu już taki był co chcial forum do góry nogami postawić i nikomu sie to nie udało i tobie sie też nie uda!

 

aa i przeczytaj sobie to :

http://www.sjp.pl/co/og%B3ada bo widac że mało wartościowych słów znasz...


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
ludzie jaki ten post jest stary po nim nie powinno być już śladu króliknh poczytaj najpierw co to była stajnia Augiasza a dopiero potem zabieraj głos . Mnie może pouczać moderator w moim wieku lub starszy moderator w wieku do 20 lat to dziecko od 20 do 24 młodzież od 24 i w zwyż dorosły . Prosze sobie to zapamiętać REGULAMIN muszą przestrzegać wszyscy od gości po moderatora

 

Do czego piejesz? To był normalny post, w którym użyłem związku frazeologicznego - zabronisz mi tego?

 

Stajnia Augiasza - sprawa, rzecz zaniedbana, zapuszczona, zachwaszczona, w bezładzie

Użyłem tego frazeologizmu, bo myślałem, że Wszyscy wiedzą o co chodzi - jak widać pomyliłem się


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluss1    0

Andrzej 2110 mam jeszcze pytanko zamieszcze te ogłoszenie ale bez zdjęć mogę tak?po prostu nie mam ich a i tak nie wiem jak je wrzucić,da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ok tylko reszta żeby była


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin8410    1

Według ustawy o ochronie danych osobowych niemam obowiązku podawania w ogłoszeniach miejsca zam, nr tel itd, prosze o wyjasnienie , i proponuje przed pisaniem następnego regulaminu poczytać ustawy wzwiązku z tym proponuje zmodyfikować obecny regulamin pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

już ci na PW napisałem. Nikogo nie zmuszam do podania dokładnego adresu!!!!! Wystarczy podać gmina XXXX powiat YYY. Albo dla okrywających się sam powiat. Do podawania tel tez nie. nr gg wystarczy.

Co do zmian regulaminu . Zaostrzeń narazi nie przewiduje ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

andrzej 2110 popraw swoja pisownie w tym zdaniu: Temat nie będzie zamknięty a powód podał podany wyżej. podał podany? wstyd na moderatora tak pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No fakt był błąd. Każdemu się zdarzy.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rekawice1
      Model: REES
      Wygodne rękawice poliestrowe, po wewnętrznej stronie dłoni pokryte marszczonym lateksem. Idealne do prac wymagających zwiększonej zręczności.
      Przykładowe zastosowanie: prace montażowe, prace remontowe, logistyka, budownictwo.
      Specyfikacja
      Dzianina: wytrzymała dzianina poliestrowa
      Nakrapianie: marszczony lateks
      Szeroki ściągacz zapewniający komfort pracy
      Produkt zgodny z normą EN 420 kat. I
      Kolor: czerwony/czarny
      Dostępne rozmiary: od 7 do 11
      Sposób pakowania
      Opakowanie zbiorcze: karton / 240 par
      Wymiary kartonu: 42x26x46cm
      Opakowanie wewnętrzne: worek foliowy / 12 par
      Każdy worek zawiera instrukcję użytkowania

      Sprzedajemy całe kartony - czyli zestaw 240 par.
      Oferowana cena jest kwotą netto - należy do niej doliczyć VAT 23%.
      Oczywiście realizujemy sprzedaż wysyłkową.
      tel. 604972 382



    • Przez slawek99
      Sprzedam sadzarkę kubełkową polską i kopaczkę elewatorową do ziemniaków, maszyny bardzo mało użytkowane, rocznie sadzone około 0,2 ha ziemniaków. Szczegóły na PW.
    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż kosiarkę listwową Honda gcv 135.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem a wiadomo jakie teraz mandaty 😉


    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż przekładnie kątową na wałek Rochling.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem z wiadomo jakie teraz mandaty 😉

    • Przez Nismo
      Witam. Kupię sortownik Remprodex do 17tys. Województwo Małopolskie Świętokrzyskie Śląskie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj