Polecane posty

andrzej2110    535

Za pisanie ogłoszeń nie zgodnych z regulaminem będę dawał ostrzeżenia !!! mam już dość poprawiania i usuwania takich ogłoszeń. Niektórzy umieją napisać jak sie należy wiec reszta też ma tak robić !!!


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Mnie też takie coś wkurza, wszystko jest podane, wystarczy tylko odpowiedzieć na te podane podpunkty... ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Też jestem za tym. Za nim coś napiszą niech się dokładnie zapoznają z regulaminem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

w niektórych ptzypadkach to jest daremny ten regulamin np, marka przyczepy po co mam pisać skoro jaka sie trafi taka wezme to tego nie uwzgledniam i nie trzeba mnie poprawiadz wszystko co dla mnie ważne jest rok produkcji przyczepy tez mało ważny troche zabardzo przezyacie zgoda tam gdzie trzeba jak sie sprzedaje to sie zgodze ciagnik np. to jest potrzebne ale w moim przypadku raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

W przypadku kupna

 

- Rodzaj maszyny/typ/rok produkcji: przyczepa 4,5T, wywrotka na 3 strony

- Przedział cenowy: podaj przynajmniej max ile masz do wydania

- Obszar poszukiwań/odległość czyli np: powiat XXX

- Kontakt: tel, gg, itp.

- Forma transportu: sam przyprowadzisz/przywieziesz czy szukasz transportu

- Krótki opis: np: przyczepa w dobrym sanie technicznym na kołach balonowych lub do remontu

 

czy tak trudno napisać kilaka wyrazów które zobrazują poszukiwany przedmiot??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Zgodnie z zapowiedzią jedna osobo dostała właśnie %. Ja nie rzucam słów na wiatr. Mam nadzieje że więcej nie będę musiał dawać ale bede konsekwentny.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Andrzej Odpuść bo sie skończy na skargach na ciebie. Wiec nie ma to sensu "kijem Wisły nie zawrócisz" Juz nie raz apelowałem o to i co?? jak grochem o sciane??


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

jak by tak podchodził to można by wykasować wszystkie regulaminy i niech wszyscy robią co chcą. Nie sie kłócą, wyzywają, piszą beznadziejne post.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

lepiej nie odpuszczać raz odpuścisz i oni będą to wykorzystywać ;/ lepiej trzymać na swoim i żeby był porządek


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239
Andrzej Odpuść bo sie skończy na skargach na ciebie. Wiec nie ma to sensu "kijem Wisły nie zawrócisz" Juz nie raz apelowałem o to i co?? jak grochem o sciane??

 

Nie Balzak nie wolno odpuścić.Porządek musi być i koniec.Niech składają skargi,zażalenia itp.Po to jest regulamin żeby go przestrzegać a nie żeby sobie był. ;) Oni dobrze wiedzą jak powinno wyglądać ogłoszenie :P Tylko po prostu nie chce im się pisać tak jak powinno być i może myślą że nikt tego nie zauważy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
Andrzej Odpuść bo sie skończy na skargach na ciebie. Wiec nie ma to sensu "kijem Wisły nie zawrócisz" Juz nie raz apelowałem o to i co?? jak grochem o sciane??

 

Widocznie trzeba użyć innych środków niż apelowanie ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czajus    0

widze ze nie ktorzy zaczynaja sie tu za bardzo wozić

Edytowano przez brzozak2
wozi to sie gnoj na taczce, a ty naucz sie pisac poprawnie i wtedy zabieraj glos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

O kim mówisz po prostu chcemy porządek a nie jakiś Syf jest regulamin to go trzeba przestrzegać a nie, że se jest i już >.>


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czajus    0

Zgadza sie porzadek ma byc ale widze ze niektórzy chcą usuwac ogloszenia za zlej jakosci fotki

Edytowano przez robertbara
Ort. i literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Nie no bez przesady..... przecież nie koniecznie musi być fotka sprzętu którego sie sprzedaje


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Czuje sie wywołany do odpowiedzi. Ze zło jakość fotek nie wyrzucam ogłoszenie. szybciej za ich brak. Podejrzewam ze chodzi ci o ten post ze wczoraj odnośnie fotek. W regulaminie jest napisane LINKI a nie miniaturki


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Andrzej Odpuść bo sie skończy na skargach na ciebie. Wiec nie ma to sensu "kijem Wisły nie zawrócisz" Juz nie raz apelowałem o to i co?? jak grochem o sciane??

 

To lepiej żeby na Forum była stajnia Augiasza??? :( Porządek musi być zachowany, nie po to Admin przepisy tworzył żeby je łamać...

PS. Andrzej zamknij temat, już było powiedziane co i jak, jak ktoś się nie będzie stosował do przepisów... :(


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Regulamin działu giełda (nie chwaląc się) jest mojego autorstwa. Adim go zatwierdził.

Zamykać nie będę bo jak ktoś będzie miał do powiedzenia to założy nowy temat zamiast tu napisać. Będzie bałagan.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

obiektywnie patrząc to ci którzy wystawiają "niekompletne" ogłoszenia sami sobie robią na złość bo przecież większe zainteresowanie jest ładnie opisana maszyną niż jak jest napisane " kombajn bizon stan bdb" czy cos w tym stylu.

 

wpadło mi do głowy też takie coś ale nie wiem czy to by mogło wypalić

 

giełda działa by na zasadzie jak rejestracja na forum. dawanie ogłoszenia polegało by na wypełnieniu okienek z rokiem produkcji cena itp

niewypełnienie wszystkich nie dawałoby możliwości zamieszczenia tematu. mysle ze to by zmniejszyło o jakiś % liczbe tych "niekompletnych" ogłoszeń


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Regulamin działu giełda (nie chwaląc się) jest mojego autorstwa. Adim go zatwierdził.

zamykać nie będę bo jak ktoś będzie miał do powiedzenia to założy nowy temat zamiast tu napisać. Będzie bałagan.

 

Dzięki za wyjaśnienie... :(


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefirek    0

Popieram.

andrzej2110 tak trzymaj, bo się robi bałagan. Porządek musi być !!! Za dobro wynagradzać, a za zło bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluss1    0

Andrzej 2110,ja dziś dałem ogłoszenie pierwszy raz,chciałem się tylko zapytać ,bo sie domyśliłem że coś napisałem żle,bo było i znikło,rozumiem że je zdjąłeś tak?bo nie wiem co się stało.ogłoszenie pługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez slawek99
      Sprzedam sadzarkę kubełkową polską i kopaczkę elewatorową do ziemniaków, maszyny bardzo mało użytkowane, rocznie sadzone około 0,2 ha ziemniaków. Szczegóły na PW.
    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż kosiarkę listwową Honda gcv 135.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem a wiadomo jakie teraz mandaty 😉


    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż przekładnie kątową na wałek Rochling.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem z wiadomo jakie teraz mandaty 😉

    • Przez Nismo
      Witam. Kupię sortownik Remprodex do 17tys. Województwo Małopolskie Świętokrzyskie Śląskie 
    • Przez geo2
      Mało używana, tylko zboże, garażowana cały rok.
      https://sprzedajemy.pl/przyczepa-pronar-pt-612-mniszkow-4-e30984-nr68469956
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj