Skocz do zawartości

Zdjęcie

bizon rekord z058 czy claas dominator 76

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share juras390

juras390

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 22 grudzień 2013 - 19:46

bizon rekord z058 czy claas dominator 76 chodzi mi o areał 50 ha mam bizona super z056 i niewiem czy warto inwestowac w classa czy zostac przy bizonie lecz odmłodzic park maszynowy i zakupic rekorda prosze o sugestje i opinie słuze poradom do supra mam go juz 19 lat a jestem drugim włascicielem tej maszyny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
bizon rekord z058 czy claas dominator 76 Dzisiaj, 08:36
  •  

#2 Share Maciejj12441

Maciejj12441

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo(Hodowla Trzody Chlewnej)

Napisany 22 grudzień 2013 - 19:51

bizon rekord z058 czy claas dominator 76 Moim zdaniem lepszym wyborem będzie dominator jest to dobry kombajn lepszy komfort pracy niż w bizonie i mniejsza awaryjnośc .:) :)

#3 Share rami

rami

rami

• Members
  • PipPipPip
  • 769 postów
  • Zainteresowania:muzyka, taniec,majsterkowanie,spcery,ksiązka

Napisany 22 grudzień 2013 - 19:51

bizon rekord z058 czy claas dominator 76 wiesz lepiej kup coś z classabo z rekordem bedą problemy z częsciami a podróby sam wiesz jak chodzą

#4 Share lew908

lew908

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Zainteresowania:Sport , Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 22 grudzień 2013 - 21:24

bizon rekord z058 czy claas dominator 76 Jak by nie patrzeć większe problemy z częsciami będą z classem niz z bizonem. do tego dochodzi jeszcze cena za częsciu które w przypadku dominatora będą wieksze. Ale jeżeli bym miał okazje kupić dobrego classa to bym brał jego niż rekorda mimo sentymentu do bizonów
"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#5 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 22 grudzień 2013 - 22:30

bizon rekord z058 czy claas dominator 76 Ja bym wybral claasa. Czesci teraz sa wszystkie bez problemu i oryginalne i zamienniki wiec wybierasz co chcesz ale po prostu te kombajny sie tak nie psuja czyba ze trafi sie zajechany szrot.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 22 grudzień 2013 - 23:36

bizon rekord z058 czy claas dominator 76 Z częściami do claasów nie ma problemu sa orginały ,zamienniki lub kupę używek bo to popularna marka. Komfort lepszy no i mozesz wybrać sobie szerokość chederu .
Masz czujniki awaryjności ,prostota obsługi i napraw . Możesz łąkę kosić i się nie zapcha :D

#7 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2131 postów

Napisany 22 grudzień 2013 - 23:49

bizon rekord z058 czy claas dominator 76 To zależy jaki się trafi. Ja napiszę tak: jak masz kasę na ładnego dominatora to wybieraj tego claasa ale jak ma to być wyeksploatowana maszyna to zdecydowanie lepiej trzymać się bizona bo ceny części będą nieporównywalne. Oczywiści jakość części też jest niższa do bizona :) Znajomy ma już z 10 lat Dominatora 76, 3,9m heder i śmiga aż miło. Heder masz do wyboru 3,6m lub wspomniany wcześniej 3,9 a który lepiej będzie pasował to sam sobie odpowiedz:)

#8 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3929 postów

Napisany 23 grudzień 2013 - 09:28

bizon rekord z058 czy claas dominator 76

Moim zdaniem lepszym wyborem będzie dominator jest to dobry kombajn lepszy komfort pracy niż w bizonie i mniejsza awaryjnośc . :) :)

Mam rekorda z 1992 r.i odnośnie awaryjności to napiszę tak że jeżeli maszyna przejrzana, wymiana podejrzanych elementów to nie ma problemu z awariami, pracuję aktualnie na 40 ha i od kilku lat nic na polu nie robione, ani nie było zjazdu z awarią (pomijając końcówkę kosy, czy zerwany łańcuszek ale to usterki do usunięcia w ciągu max. 30 min).

Odnośnie wyboru nie pomogę gdyż nie miałem kontaktu z wspominaną marką a Rekorda użytkuję od nowości.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share jemtezet1

jemtezet1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 03 luty 2014 - 20:19

bizon rekord z058 czy claas dominator 76 nie ważne jaki kombajn
tylko jak kto dba tak ma

Edytowany przez jemtezet1, 03 luty 2014 - 20:19.