damianbilski

MCCormick G-MAX 125 co sadzą o nich użytkownicy

Polecane posty

Witam,

Jestem zainteresowany kupnem ciągnika McCormick G-Max 125. Chcę zapytać użytkowników ciągników tej serii jakie są ich wady i zalety. Jakie jest zużycie paliwa na motogodzine w orce jak i w pracy z agregatem ścierniskowym. Interesuję mnie także dostępnośc i cena części w porównaniu z innymi zachodnimi producentami. Zakładam nowy temat gdyż nie znalazłem nigdzie bezpośredniej opini od rolników użytkujących te traktory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

dlaczego szajs?? jakies uzasadnienie ?

co do tego że tego modelu nikt nie kupuje to sie zgodzę bo strasznie mało ich jest, ale kilka szt w Polsce jednak chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

Damian G maxa ma Firma Złotex i z tego co slyszlem od kierowcow, to psuje sie im strasznie i chcieli go sprzedac, ale nikt nie chcial go kupic i dalej sie nim mecza...podjedz do nich i sie popytaj dokladnie co i jak.


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to oni właśnie ogólnie źle się ze wszelkimi maszynami obchodzą, i nie wiem ile wynika z faktycznej wadliwości sprzętu a ile z niewłaściwego użytkowania poza tym mają bardziej "wysilona wersje" bodajże G-MAX 155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kony111    2

U nas najwięcej sprzedaje się tego modelu i rolnicy są z nich zadowoleni. Napisz do użytkownika grzesiu09091987, On sprzedaje te ciągniki i serwisuje, jego wujek jest

użytkownikiem takiego modelu, więc na pewno odpowie Ci bardziej konstruktywnie, niż niektóre osoby wypowiadające się w tym temacie, na podstawie usłyszanej opinii od kogoś, bo temu ktoś tam mówił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

No jak on to sprzedaje to rzeczywiście bardzo subiektywna opinia będzie ;)


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Qbus0000
      Witam posiadam mccormicka mtx 125 i nie mam wycieraczki w tylnej szybie a chciałbym założyć, znalazłem kostkę na końcu i wężyk od spryskiwaczy,problem polega na tym że nie mam zielonego pojęcia gdzie szukać kostki od włącznika w środku w kabinie. Mam nadzieje że ktoś z posiadaczy Mccormicka czy też Case mi podpowie gdzie wpiąć się z włącznikiem
       
    • Przez Arturo1610
      Witam.
      Kupię McCormicka 120 lub 135 cos okolo 2005-2006 roku, jeszcze z czerwonym podwoziem, najlepiej zeby były nowe liczniki. Z silnikiem IVECO beta power.
    • Przez zimrex
      Witam serdecznie moje pytanie dotyczy ciągnika McCormick Mc 115 pracował by on na 30ha + usługi byłby głuwny traktorem na gospo pracował by w agregatem biernym 3m pługi Gruber głembosz 3 zębowy belowanie i dużo innych cięższych pracach chodzi mi o spalanie i awaryjność tu macie link do takiego https://www.otomoto.pl/oferta/mccormick-mc-115-ID6zipol.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
      Z GÓRY DZIĘKUJĘ 
    • Przez Kolek123
      Witam forumowiczów.
      Chciał bym zasięgnąć informacji na temat prasy belującej MCCORMICK fb12.12l 
      Wiem że jest to prasa łańcuchowa, bez rotora, z szerokim podbieraczem i wydaje mi się że w standardzie miała obwiązywanie siatką i sznurkiem.

      Interesuje mnie czy ktoś miał z taką prasą styczność, co o niej sądzicie, może ktoś wie jaka inna prasa może być jej odpowiednikiem, no i ciekawi mnie jak z częściami.
    • Przez DamianMC16
      Witam,mam problem z ciągnikiem Mccormick Mc 105,podczas mrozu ciągnik zapala bez problemu lecz nie rusza,dopiero po jakimś czasie pracy silnika i ponownym odpaleniu zaczyna jechać.Co może być tego przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj