Zaloguj się, aby obserwować  
wionco

volvo bm s830 nie pali

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wionco    0

Witam. mam problem z moim volvo. Nie chce zapalić tak jakby nie dochodziło do niego paliwo. jaka może być przyczyna? z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Mam ten kombajn. Na bank pompka paliwowa. Zaworki pasują od żuka tylko jest troche zabawy przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2209    161

nie tylko zaworki mogą nie trzymać .wystarczy nieszczelnosc przy połączeniu zbiornik filtry i też nie odpali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wionco    0

Dzięki koledzy za info. :) Kombajn już pali a przyczyną okazała się nieszczelność przy pompce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ponadprawem1994
      Witam serdecznie,
      ten sezon to jakaś katorga. Nie mogę dokończyć sezonu. Posiadam kombajn volvo 800 aktiv z silnikiem perkinsa4 cylindrowym. Niestety mam problem  z zapowietrzającym się ciągle silnikiem. Wymieniłem już pompkę paliwa na nową jednak dalej silnik się zapowietrza. Objadę około 150metrów i kombajn się zadusi. I tak ciągle. Odpowietrzam i przejadę kilka metrów i stoje. Znów odpowietrzam. W pewnym momencie rozładowałem do zera akumulator od ciągłego kręcenia rozrusznikiem i musiałem kombajn ściągnąć do domu ciągnikiem. Panowie gdzie szukać przyczyny? nie wiem za co się już zabrać? MAcie jakieś sugestie? 
    • Przez Matias107
      Witam wszystkich. Mam problem z koparka Volvo EC450. Mianowicie muszę wymienić silnik bo stary sie posypał (panewki na wale poszły) . I teraz rodzi sie moje pytanie czy silnik musi byc dokładnie od tej samej maszyny czy moze byc inny ? Jeśli może być inny to jak go szukać? Jak sprawdzić czy dany silnik będzie pasował do mojej koparki ?  Podaje nr silnika TD122KKE 
      a koparka to Volvo EC450v01789
    • Przez extrabyk
      Mam do sprzedania silnik Perkins z osprzętem lub bez. Szczegóły w ogłoszeniu.
      https://www.olx.pl/oferta/perkins-4-cylindry-CID757-IDrsX8F.html
    • Przez makra75
      Belarus 920.3nie pali ze stacyjki tylko na krótko na rozruszniku mam instalację elektryczną 12rozruch 24bez przełącznika 12/24tylko przekaźniki. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy?
       
    • Przez radek5314
      ciezko pali na zimnym silniku zetor 10540 jak sprawdzic czy swiece do wymiany czy co innego moze byc np ten przekaznik sterownik swiec  zarowych?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj