Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ładowarka aps sg-06

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jonyt132

jonyt132

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 grudzień 2013 - 15:37

Ładowarka aps sg-06 co o nich myślicie spotkaliscie sie wogule z takim sprzętem mnie zinteresował ponieważ mało kosztuje i ma takie wymiary że mi do obory wjedzie i w każdy zakamarek prosze o opinie albo o rady bo nie moge się zdecydowac :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ładowarka aps sg-06 Dzisiaj, 14:33
  •  

#2 Share bocecek087

bocecek087

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 487 postów

Napisany 21 grudzień 2013 - 18:00

Ładowarka aps sg-06 jest za mała i za tania nie bedzie uniwersalna jest za lekka i ten udzwig tylko 700 kg za te pieniądze bedziesz maił cos markowego używanego a tak mały rostaw jest bardzo wywrotny
ja mam coś takiego fakt musisz troche dołożyć ale uwiez zrobi cuda wszystko robi http://otomoto.pl/sc...32-A178474.html

Edytowany przez bocecek087, 21 grudzień 2013 - 18:01.

#3 Share jonyt132

jonyt132

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 25 grudzień 2013 - 23:50

Ładowarka aps sg-06 hmm... ale u mnie udźwig i wywrotność nie jest ważna ponieważ będzie pracować przy karmieniu krówek i trochę przy gnoju ale mnie interesuje nówka trochę o niej się dowiedziałem i gadałem z gościem i mówił że ludzie je biorą do budów i do małych gospodarstw i nie mają zastrzeżeń ale nie wiem co zrobić <_<

#4 Share Hvb3000

Hvb3000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 26 grudzień 2013 - 11:57

Ładowarka aps sg-06 Miałem okazje oglądac na agro-show. Jedynym plusem niska cena. W kabinie słaba widocznosc, element poziomujący wyglądał na nie dopasowany, napęd mechaniczny (3 biegi w przód, 1 w tył). Wykonana z porowatego żeliwa.

#5 Share jonyt132

jonyt132

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 26 grudzień 2013 - 13:31

Ładowarka aps sg-06 Jak gadałem z gościem to mówił że kabina jest osadzona na 4 śrubach i bez problemu można ja zdiąc ale mam jeszcze czas na zastanowienie ponieważ chcę ja kopic na lato a najpóźniej jesienią jeszcze pogadam z tym gościem i pojeżdżę po ludziach :)

Edytowany przez jonyt132, 26 grudzień 2013 - 13:35.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share bocecek087

bocecek087

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 487 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 06:50

Ładowarka aps sg-06 tylko jedz do takich ludzi którzy mają ja 4-5 lat a nie 2-3 miesiące

#7 Share maro76jarosz

maro76jarosz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 25 wrzesień 2014 - 11:24

Ładowarka aps sg-06

Przestrzegam wszystkich przed tym sprzętem. Posty na różnych forach pisze sam właściciel. Maszyny porażka, każda z innej parafii, wszystko pięknie żebyś kupił później mają cię w d... Niedawno wreszcie udało mi się pozbyć maszyny APS. Jak chciałem znaleźć części to się okazało że marka APS jest wymyślona i jest na rynku od wczoraj. 

Przez pierwsze trzy miesiące trzeba wymienić pół maszyny żeby dało się pracować. silnik kopci, bierze olej, wycieli nie sposób policzyć ... szkoda gadać.

Jak nie macie problemów kupcie APS

Dla zainteresowanych mogę wysłać kilka zdjęć bubli z mojej maszyny

#8 Share jonyt132

jonyt132

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 grudzień 2014 - 01:18

Ładowarka aps sg-06

Ładowarkę zakupiłem i nie powiem że jest idealna lub coś ale robotę robi zdjąłem kabinę wjeżdża do chlewa karmienie krów jest o wiele prostsze no cóż miesiąc po kupieniu walnęła mi ładowarka teleskopowa aps ją wyręczył naładowałem ją 400 rozrzutników obornika 8t wykopałem ją jamę pod szambo 18x10 i na głębokość 1,5m i jeszcze wykopałem ją staw na polu 40x10 na kolano głębokości i jeździ nie ma wycieków kopci to prawda oleju nie bierze ma teraz 500 mtg wymieniłem w niej jeden przewód hydrauliczny alternator i tłumik oleje sam wymieniałem a z dostęp do części jest na telefon 24h i jest paczka z zamówieniem, na razie jest całkiem spoko oby tak dalej.

MASZYNA NIE DLA WYMAGAJĄCEGO SKNERUSA!!!

POZDRO :) 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share bocecek087

bocecek087

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 487 postów

Napisany 21 grudzień 2014 - 11:10

Ładowarka aps sg-06

mój uzywany schaffer nie pamietam kiedy go kupiłem ale na pewno z 7 lat wymienione tylko olej i filtry regularny przeglad i nic nie kopci i nic nie kapie, zycze cci tylko zebys za kilka lat sobie nie przypomniał starego powiedzenia chytry placi 2 razy pozdrawiam i zycze bez awaryjności