Gość

Heder v1350

Polecane posty

Gość   
Gość

W Rolniczym Przeglądzie Technicznym z grudnia tego roku było napisane, że na Agritechnice 2013 miała premiera hederu Claasa o szerokości 1350 mm. Nic nie znalazłem w necie o tym hederze na Agritechnice 2013. Czy bedzie on tradycyjnie dostępny do lexiona 780 od lata 2014 czy co. Także na polskiej i niemieckiej wikipedii jest o nim wzmianka ale jeszcze nie znalazłem wzmianki na zadnej oficjalnej stronie claasa. Jesli ktos wie gdzie na stronie claasa o nim jest napisane to dajcie link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak ale tam nic nie ma o agritechnice tylko zdjecie jest. I nie wiem kiedy pojawi sie w sprzedarzy bo na stronach claasa jest cicho a przecierz mieli by sie czym pochwalic bo premiery mialy hedery powyzej 12m john deera case ih i new hollanda i sa o tym w necie info a zwlaszcza o 12.5m hederze new hollanda wyprodukowanego w Plocku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mam nadzieje ze u nas tez bedzie. Doganiamy ameryke. W USA od paru lat CASE IH i NEW HOLLAND jako jedyni producenci kombajnów sprzedaja 45 stopowe czyli 13.7m hedery. Pozniej u nich tylko jest jeszcze MacDon i jeszcze jakas firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zastanawialem sie nad 780 i nie wiem czy heder kupic 12m czy 13,5m. A na powaznie to ciekawi mnie czy bedzie od lata 2014 dostepny w Polsce i Niemczech, ogolnie RPT pisal ze mial niby ta premiere na AGRITECHNICE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0980909    7

tak tak dogonimy ameryke, juz widze jak 13metrowe lexiony jezdza po polskich ogrodkach. jeszcze co niektorych na merkatory nie stac, a ty mowisz o doganianiu ameryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez radzio550
      Witam, mam zamiar kupić NH TC5050, ale nie wiem jakie heder do niego wziąć czy 3,9 czy 4,5 . Z góry dzięki ;]
    • Przez Pavko
      Witam.
      Mam problem z kombajnem Deutz Fahr 3540.
      Otóż nie działa heder.. Nie działają motowidła a ni nic.
    • Przez krzysiek1979
      Panowie przerabiam naped kosy w D 3000 na system bizonowski .Mam wszystkie nowe czesci calego targanca ,ale nie wiem jaka jest grubosc ramy (tej dlugiej belki ,podstawy targanca ) w bizonie .I nie wiem ile cm musi byc odsuniety targaniec (sworzen ze sciskami i 4 srubami od boku hedera .Bylbym bardzo wdzieczny jak ktos by zmierzyl ile ma cm ta belka od scisku do boku hedera .
    • Przez same110
      Witam

      Ostatnio natrafiłem na takowy rodzaj przystawki do zbioru zbóż
      Co sądzicie o tej przystawce
      Wg mnie ma jedna wadę -zostawia rzysko na dużej wysokości

    • Przez mikolaj90
      Witam. Koledzy zmieniłem heder z 6,10 na 5,10 i musiałem wykręcić środkowy siłownik aby móc podpiąć heder no i tu ukazał się problem bo przy opuszczaniu  strasznie trzepie. Jest jakaś opcja aby to wyeliminować ?? Może być to wina akumulatora hydraulicznego?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj