Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ursus 914 DL FINN

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dziewullo

dziewullo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 19 grudzień 2013 - 20:39

Ursus 914 DL FINN Witam:) Jestem nowy na forum i za bardzo się tutaj nie orientuje ;/ Chłopaki pomóżcie ! Jeśli był taki temat na forum to podeślijcie go mi :) Właściwie to mi chodzi o to na co zwrócić uwagę przy zakupie tego sprzętu żeby nie nadziać się na duże koszty związane z jakimi kolwiek naprawami? Wiem że nie uniknie się drobnych napraw, ale nie stać mnie na przesypanie całego ciągnika. Ciągnik jest z 1985 roku, sprowadzony z Norwegii, przeszedł remont wizualny tzn. Nowy lakier, błotniki tył. Koszt jego to 37000zł. Dużo,mało? Sprzedawca mówił ze ciągnik pracował w Skandynawii przy turze, o czym świadczą przednie opony, prawie zero protektora oraz wyrobione łożyska w przednim moście od krzyżaków. To jak pomożecie ? Z góry dzieki za wszelką pomoc :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ursus 914 DL FINN Dzisiaj, 13:21
  •  

#2 Share nightmare

nightmare

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 927 postów

Napisany 19 grudzień 2013 - 21:10

Ursus 914 DL FINN trochę spora ta cena, to jest 914 czy c385 ?

#3 Share rolniku360

rolniku360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 19 grudzień 2013 - 21:16

Ursus 914 DL FINN zależy wszystko od roku ale takiego odmalowanego to trochę można się obawiać niech pochodzi żeby dobrze rozgrzał i sprawdź wtedy ciśnienie na zegarze bo może na zimnym trzymać a potem uciekać przód jak od tura to i sworzeń głowny do zrobienia i opony to parę ładnych groszy trzeba w to włożyć,zobacz czy z odmy nie idzie olej albo jakiś dym powinien praktycznie być nie zauważalny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1713 postów

Napisany 19 grudzień 2013 - 21:48

Ursus 914 DL FINN Sprawdź WOM czy działa pod obciążeniem na rozgrzanym oleju i żółw/zając czy jest sprawny, napęd czy nie ma luzów i czy nie grzechocze, podnośnik czy działa sprawnie i tak jak koledzy wyżej trochę przy drogo jak na ten rocznik i model
ZETOR TEAM

#5 Share nightmare

nightmare

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 927 postów

Napisany 19 grudzień 2013 - 21:51

Ursus 914 DL FINN sprzeglo tez może być zużyte, jak dużo z turem pracowal, jak odmalowany to pewnie szykowany na handel, lepiej kupic w orginale bo widzisz co jest, czy było dbane o ciągnik, a tak to płacisz dodatkowe kilka tys za farbe, ale z drugiej strony przynajmniej ladnie wygląda, bo ruine to wstyd przyprowadzić, , ogolnie to dobre ciągniki, sam mysle cos takiego wziasc,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 27 grudzień 2013 - 20:49

Ursus 914 DL FINN ogólnie ciągniki Ursus Finn , są o niebo lepsze z wytrzymałością od ursusów na polski rynek.. Wiem, bo sam mam Ursusa FInn , ale kupiłem go za 40 tyś i w oryginale w 2006 i złego słowa nie mogę powiedzieć o nim . Wiadomo, czasami coś sie psuje , ale wiadomo, swoje lata ma, ale nic poważnego się nie działo. Polecam te ciągniki. Ale o konkretnym ciągniku nie mogę nic powiedzieć, bo go nie widziałem.

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)