marcus93

rozsiewacze polskie STRUMYK

Polecane posty

marcus93    0

Witam;) tak jak w tytule postu, co o nich myślicie? ktoś posiada i czy nadają się do rozsiewania wapna węglanowego w zwykłej postaci? proszę o szybkie odpowiedzi, z góry dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43

Tak ja rozsiewam wapno workowane sypkie sposób, trzeba jakiś kołek drewniany q 100 włożyć ,przed zasypem.Po włączeniu siewki wyciągamy kołek i wapno osypuje się samo .Granulowane idzie bez problemu. Jak mokre wapno to se odpuść Strumyka.

Edytowano przez JANCZAK1176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

jest też inne wyjście jak my sialiśmy kiedyś :D 1 osoba w traktorze, a 2. z kijem na rozsiewaczu :D Spojrzenia ludzi były bezcenne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati2812820
      Witam Posiada ktoś może rozsiewacz Strumyk Tytan? Jeżeli tak to prosiłbym o zamieszczenie tu opinii na jego temat. Głównie chodzi mi o dokładność wysiewu i awaryjność.
    • Przez PiotrFarmer85
      Czy warto zapłacić wiecej za amazonke czy raucha czy kupic polski towar z augustowa lub brzegu z poruwnywalnym wyposarzeniem i parametrami pracy
    • Przez tak99
      Cześć
      Mam pytanie do uzytkownikow rozsiewacza marki WOPROL 1000 L. Jak ustawione macie łapki od talerzy jak wysiewacie np Saletre amonowa, i jaki numer dziury na 12m?
    • Przez 5714mf255
      pytania ogólne dla wszystkich forumowiczów wybieracie Polskie czy zachodnie maszyny dlaczego wybór pada na daną maszynę czym się sugerujecie dlaczego zachodnia a nie polska lub dlaczego Polska a nie zachodnia prosiłbym o własne doświadczenia a nie zasłyszane. Myślę że dobry temat do dyskusji
    • Przez marcel9797
      przygotowuje się do zakupu rozsiewacza. Mam dylemat bo niewiem jaki wybrać.
      Woprol Azot (junior 2) 600l czy Strumyk tytan 600l. prosiłbym o opinie użytkowników tych rozsiewaczy, lub jakie inne polecacie do 5500zł.
      Będzie siał na 23ha z ursusem c360.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj